Gminne Centrum Kultury i Sztuki w Trzebnicy
ul. Prusicka 12, 55-100 Trzebnica
Dziś jest sobota 01 kwietnia
Imieniny: Chryzamtyny, Grażyny, Zygmunta
PRZEJDŹ DO DZIAŁU
KULTURA

Archiwum sportowe

 • Rodzinne zmagania kolarskie

  DSC_0042.jpeg

  W niedzielę 22 maja Rynek i jego okolice zminiły się w rodzinny teren zmagań. Właśnie tego dnia odbyło się czwarte Rodzinne Uliczne Kryterium Kolarskie o Puchar Burmistrza Gminy Trzebnica. Dopisali nie tylko uczestnicy, którzy przyjechali do Trzebnicy z calego województwa, ale także pogoda. 

   

 • Biegi Przełajowe

  DSC_0833.jpeg

  Zapraszamy do zapoznania się z klasyfikacją oraz galerią zdjęć. 

 • Przyszli mistrzowie judo

  DSC_0503.jpeg

  Ponad 300 młodych zawodników i zawodniczek z 25 klubów z czterech województw wzięło udział w III Mistrzostwach Przyszłej Gwiazdy Judo, które odbyły się 16 kwietnia w Trzebnicy. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął burmistrz Marek Długozima. 

   

   

 • Puchar Świata w Trzebnicy

  1.jpeg

  Zmagania sztafet sprinterskich w Trzebnicy, które odbyły się 2 maja, zakończyły trzydniowy Puchar Świata w biegach na orientację. Dopisali zawodnicy, kibice, którzy dopingowali biegaczy, organizatorzy, a nawet pogoda. Gmina Trzebnica po raz kolejny stanęła na wysokości zadania pokazującc, że duże wydarzenia - takżę na światowym poziomie - choć są bardzo wymagające, mogą zostać zorganizowane perfekcyjnie. A to dopiero rozgrzewka przed przyszłorocznymi igrzyskami World Games 2017.  

 • XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego

  XVII Turniej Tańca Towarzyskiego-193.jpeg

  XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Gminy Trzebnica odbył się 23 kwietnia w Gminnej Hali Sportowej przy ul. Kościelnej. Zawody zorganizowane przez Gminę Trzebnica, Gminne Centrum Kultury i Sportu oraz Wrocławską Akademię Tańca, zgromadziły blisko 300 uczestników z 25 miast Polski.

 • Street Workout - wielkie otwarcie

  IMG_7358.jpeg

  16 kwietnia Burmistrz Marek Długozima wraz z lokalną grupą Street Workout Trzebnica oraz mieszkańcami, dokonali oficjalnego otwarcia nowo wybudowanego, jednego z największych w Polsce Street Workout Park z profesjonalnymi, atestowanymi urządzeniami do ćwiczeń, znajdującego się w Parku Solidarności. Podczas otwarcia odbyły się ogólnopolskie zawody This is Workout 2 vs 2 vol. 2, w których udział wzięło 36 zawodników z całej Polski. 

 • Mażoretki na warsztatach z mistrzynią

  WP_20160410_20_14_04_Pro.jpeg

  W dniach 9-10 kwietnia w hali sportowej odbyły się warsztaty dziewcząt należących do reprezentacyjnej grupy marszowo-tanecznej Gminnych Trzebnickich Mażoretek. Prowadziła je dwukrotna mistrzyni Europy i sześciokrotna mistrzyni Polski - Marta Jabłońska. 

 • Niezwykłe spotkanie

  IMG_9908.jpeg

  18 kwietnia burmistrz Marek Długozima wraz z Naczelnikiem Wydziału Promocji Urzędu Miejskiego w Trzebnicy Jakubem Szurkawskim i Dagmarą Wolską - nauczycielką z Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Trzebnicy im. P. Włostowica i jednocześnie przyjaciółką rodziny, postanowili odwiedzić Szymona Bisagę, dla którego podczas 31. Trzebnickiego Ulicznego Biegu Sylwestrowego zebrano środki finansowe na dalszą rehabilitację. 

   

 • III Leśne Przedbiegi 2016 - Wyniki galeria zdjęć

  004.jpeg

  Zapraszamy na stronę Leśnych Przedbiegów

 • Mistrzostwa Gminy Trzebnica w Tenisie Stołowym - Wyniki oraz galeria zdjęć

  005.jpeg

  Zapraszamy do zapoznania się z wynikami oraz małą galerią zdjęć