Gminne Centrum Kultury i Sztuki w Trzebnicy
ul. Prusicka 12, 55-100 Trzebnica
Dziś jest piątek 02 czerwca
Imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny
PRZEJDŹ DO DZIAŁU
SPORT
KULTURA
Zapisz się do newslettera!

Dzień Mamy z włoskimi piosenkami

Bardzo miły Dzień Mamy miały trzebniczanki, które przyszły w sobotę 24 maja na koncert z okazji ich święta. Piękne piosenki włoskie zaśpiewał dla nich Maurizio Nicolini. 

Koncert "Tylko Ty Mamo" rozpoczął się o godz.17. Recytacja wiersza "Słowo Matka" w wykonaniu Łukasza Saleckiego była akcentem rozpoczynającym. Koncert zainaugurował Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima, który złożył najlepsze życzenia wszystkim mamom i zaprosił do wysłuchania koncertu.

Maurizio Nicolini akompaniował sobie na fortepianie, a jego ciepły, kojący głos i wzruszające zapowiedzi kolejnych utworów przyprawiały o gęsią skórkę niejedną słuchaczkę. Nie zabrakło największych włoskich przebojów, jak "Felicita" czy "Ci sara" z repertuaru Al Bano i Romina Power, które wprowadziły niesamowity nastrój. Panie chętnie przyłączały się do wspólnego śpiewania i klaskania. Całość wzbogacona była piękną prezentacją multimedialną przgotowaną specjalnie na Dzień Mamy.

Miłym akcentem było losowanie wśród pań upominków, które wręczał Burmistrz. Fundatorami nagród były: Pizzeria Palermo, pracownia fryzjerska Marty Frąckowiak, salon urody Monaliza, firma GlamourKK i Akademia Urody. Tym sposobem kilka mam otrzymało kupony na zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne do trzebnickich salonów oraz zaproszenie do restauracji. Na zakończenie koncertu czekały czerwone róże, które wręczał Burmistrz Marek Długozima oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Mateusz Stanisz.

Koncert odbył się w ramach Trzebnickich Dni Rodziny organizowanych przez Gminę Trzebnica.