Niecodzienne połączenie monodramu, stand-upu i koncertu, w wykonaniu uwielbianego przez fanów, polsko-duńskiego artysty, byłego jurora programu „X-Factor”, wiecznego marzyciela – Czesława Mozila! Już 8 lutego 2024 roku o godz. 19.00 w Gminnym Centrum Kultury i Sztuki w Trzebnicy.

Tym razem obok piosenek znanych i lubianych, artysta zaprezentuje również utwory z dwóch albumów wydanych w ciągu minionych 2 lat. Pierwsza to rewelacyjnie przyjęta przez krytyków muzycznych „#Ideologiamozila”, druga to „Inwazja Nerdów” nagrana z udziałem dzieci i młodzieży ze szkół i ognisk muzycznych z całego kraju.

Czesław Mozil Solo  to jedyne w Polsce, unikatowe połączenie koncertu muzycznego ze stand-upem, okraszonego błyskotliwymi komentarzami do otaczającej nas rzeczywistości. Charyzmatyczny artysta w zręczny i przenikliwy sposób lawiruje między emocjami odbiorców, żadnego z nich nie pozostawiając obojętnym. To sztuka, która porusza, elektryzuje, dotyka i przejmuje. 

Czesław Mozil – wykształcony muzyk, absolwent Duńskiej Królewskiej Akademii Muzycznej w Kopenhadze, w Klasie Akordeonu. Laureat czterech Fryderyków i potrójnej platyny. Autor tekstów, kompozytor, aktor dubbingowy i osobowość telewizyjna. Jego ostatnia autorska  płyta „#ideologiamozila” znalazła się w pierwszej dziesiątce zestawienia najlepszych płyt roku 2021 wg m.in. Onet.pl i magazynu „Polityka”.

Bilety: przedsprzedaż – 70,00 zł, w dniu koncertu – 90,00 zł do nabycia w kasach Kina Polonia lub online:
https://kinopolonia.bilety24.pl/nfrontbuy/buy/id/547892/ref/b24_kinopolonia/lang
 

czesław_mozil_solo_2024_A3_BEZ KODU.jpeg

Przewiń do góry