Koncert jubileuszowy

10-lecie IM FANKI TIM

25.11.2023 r., godz.19.00

Wstęp wolny!                               
 

W trakcie tego niezwykłego koncertu, zespół IM FANKI TIM świętować będzie swoje 10-lecie działalności na polskiej scenie muzycznej. Specjalnie na tę okazję zespół zaprosił wielu muzyków, którzy przez lata wspólnej współpracy zostawili niezatarte ślady w jego historii. To niezwykłe wydarzenie ma na celu uczczenie dziesięcioletniego muzycznego rozwoju, ale również ich pięknej przyjaźni.

Po zakończeniu koncertu, zespół serdecznie zaprasza na afterparty, które odbędzie się w urokliwej artKawiarni, gdzie na żywo zagra zaprzyjaźniony zespół „Sobie a Muzom”. Podczas wydarzenia, czeka na Ciebie dobra muzyka, okazja do spotkania z wszystkimi członkami formacji oraz niepowtarzalna atmosfera.

Do zobaczenia na koncercie jubileuszowym IM FANKI TIM!

 

Zespół IM FANKI TIM powstał w 2013 r. W jego twórczości można odnaleźć elementy funky, jazzu, soulu, R&B i bluesa oraz muzyki klubowej. Ta niespotykana mieszanka różnych stylów muzycznych, zaowocowała wydaniem dwóch płyt „Krótki film” oraz „r-ewolucja”, będących owocem 10-ciu lat twórczości. IM FANKI TIM był gościem Radia LUZ, Radia RAM, Radia Wrocław, Radia Wrocław Kultura oraz TV Echo24. Zespół brał udział m.in. w wielkim Finale Muzycznej Bitwy Radia Wrocław, Festiwalu Jazz nad Odrą w Trzebnicy, Lidze Rocka w Jeleniej Górze, III Ogólnopolskim Konkursie Talentów Muzycznych im. Aleksa Popka w Kluczborku, VI Festiwalu Muzyki Alternatywnej „Tarnogranie” w Tarnowcu i innych. W styczniu 2023 r. zespól wydał swoją drugą płytę „r-ewolucja”, na której znajduje się osiem autorskich utworów.

Skład zespołu:

Izabela Możdżeń – wokal

Krzysztof Nartowski – gitara basowa

Jarek Majewski – gitara

Natan Żakowicz – perkusja

 

https://www.facebook.com/ImFankiTim

https://www.youtube.com/channel/UCBiF8OP997NKlGcIsy8q_Wg

 

IM FANKI TIM_2023_rgb_a3.jpeg

Przewiń do góry