Marek Długozima – Burmistrz Gminy Trzebnica zaprasza na koncert z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora.

Już 15 listopada o godz. 18.00 w Gminnym Centrum Kultury i Sztuki w Trzebnicy z projektem „Osiecka/ Przybora – Ale Jazz!” wystąpi Joanna Dark z jazzowym kwartetem znakomitych instrumentalistów w składzie: Filip Wojciechowski – fortepian, Paweł Pańta – kontrabas, Dorota Piotrowska – perkusja, Mariusz Kozłowski – saksofon.

Dziewczyna o aksamitnym głosie, o której „New York Newsday” po premierze musicalu „Metro” na Broadwayu napisał: „wysoka, piękna blondynka śpiewająca słodko i zmysłowo jak barytonowy saksofon”.

Na scenie zabrzmią piosenki geniuszy słowa w nowych smoothjazzowych aranżacjach. „Dmuchawce, latawce, wiatr”, „Przytul mnie”, „Na całych jeziorach ty”, „Ja nie chcę spać”, „Bar Nostalgia”, „Kołysanka dla okruszka”, „Pejzaż bez ciebie” to tylko niektóre piosenki, które usłyszymy podczas koncertu.

Wieczór dopełni poezja Grzegorza Nowickiego czytana przez samego autora, który w swych wierszach stawia różne pytania jak choćby te o granice ludzkiej wrażliwości, o przemijające życie, o spełnianie się w miłości.
 

Wstęp bezpłatny!

https://www.facebook.com/joannadarkofficial

 

Joanna Dark A3.jpeg

 

Przewiń do góry