Gminne Centrum Kultury i Sztuki w Trzebnicy, w ramach udziału w projekcie „Przestrzenie Sztuki TANIEC”, którego operatorem jest Wrocławski Teatr Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego serdecznie zaprasza na pokaz spektaklu wyłonionego w drodze konkursu przez WTP. Teatralne premiery, przedstawienia gościnne, warsztaty czy kino tańca to tylko część programu Festiwalu Przestrzenie Sztuki TANIEC.

 

dirty_talk_www.jpeg

 

DIRTY TALK (16+) w choreografii Danieli Komędery-Miśkiewicz to propozycja spektaklu, który traktuje „pragnienie” jako gest feministyczny. Przedstawienie oparte jest na relacji dwóch osób –  mężczyzny i kobiety, potrzebie bycia razem, gdzie on jest aktywny, ona pozornie martwa.

Więcej o spektaklu: https://pantomima.wroc.pl/przestrzenie-sztuki/dirty-talk

 

25.10 godz. 19.00 Dirty Talk + spotkanie z publicznością po wieczornym spektaklu

Program festiwalu to również szereg warsztatów, wśród których znalazły się zarówno skierowane dla osób dorosłych, jak i dla dzieci i młodzieży. Uczestnicy warsztatów będą mieli okazją poznać technikę tańca współczesnego – od A do Z, ergonomię ruchu, techniki relaksacyjne i medytacyjne w pracy z ciałem, metody wsparcia motorycznego i regeneracji dla tancerzy, sposób pracy z dziećmi i młodzieżą w oparciu o taniec współczesny, pozawerbalne drogi komunikacji, czy doświadczyć fenomenu bitew tanecznych.

Udział w nich nie wymaga zapisów. Wstęp jest wolny.
 

 

Zadanie finansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Przestrzenie Sztuki, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, a także z budżetu Województwa Dolnośląskiego.

Więcej o Festiwalu na: https://pantomima.wroc.pl/przestrzenie-sztuki/festiwal-przestrzenie-sztuki-taniec

, tel. 600 024 085, 71 312 12 43

Przewiń do góry