Gminne Centrum Kultury i Sztuki w Trzebnicy
ul. Prusicka 12, 55-100 Trzebnica
Dziś jest piątek 31 marca
Imieniny: Balbiny, Kamila, Kornelii
PRZEJDŹ DO DZIAŁU
SPORT
KULTURA
Zapisz się do newslettera!

Naszyjnik Mocy - warsztaty z tworzenia biżuterii

Piątkowy wieczór w artKawiarni upłynął pod znakiem tworzenia biżuterii z kamieni naturalnych i syntetycznych. Warsztaty „Naszyjnik Mocy” zgromadziły grono kobiet, które chciały kreatywnie spędzić czas w miłym towarzystwie.
Już od dawna wiadomo, że kamienie posiadają niezwykłą energię i wpływają na nasze samopoczucie. Również każdy znak zodiaku ma przypisane określone kamienie, które mają konkretne właściwości.
Na warsztatach uczestniczki mogły się o tym przekonać – każda z nich otrzymała małą torebeczkę, w której znajdowały się niezbędne elementy do wykonania personalizowanego naszyjnika lub bransoletki. Były to rozmaite kamienie, m.in. labradoryt, ametyst, onyks, howlit, agat, tumalin, dodatkowe ozdobne koraliki, zapięcia, łapaczki, zawieszki i linki.
Stworzenie biżuterii wymagało nie lada wprawy i sprawnego oka. Uczestniczki musiały zmierzyć się z nawlekaniem, zaciskaniem i zawiązywaniem. Jednak mimo małych trudności, każda kobieta wyszła z artKawiarni z nowym naszyjnikiem. Bardzo dziękujemy za miły wieczór i do zobaczenia na kolejnych warsztatach.