Gminne Centrum Kultury i Sztuki w Trzebnicy
ul. Prusicka 12, 55-100 Trzebnica
Dziś jest poniedziałek 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Margerity, Saturnina
PRZEJDŹ DO DZIAŁU
SPORT
KULTURA
Zapisz się do newslettera!

7. Trzebnickie Dni Rodziny

Marek Długozima Burmistrz Gminy Trzebnica zaprasza wszystkich mieszkańców na 7. Trzebnickie Dni Rodziny! Przed nami liczne warsztaty, gry i zabawy, w których centrum znajdą się wartości związane z rodziną. W tym roku świętujemy od 11 do 19 czerwca, kiedy to na kompleksie boisk przy ul. Czereśniowej wspólnie i hucznie będziemy obchodzić finał.
 

PLAKAT TDR_panorama 430.jpeg

PLAKAT TDR_panorama__ 430.jpeg

 

Świętowanie rozpocznie się od koncertu Michała Bobera z zespołem. Usłyszymy utwory m.in. z repertuaru Andrzeja Zauchy, Zbigniewa Wodeckiego, Joe Cockera i wiele innych.

 

KONCERT MICHAŁ BOBER_WWW 430.jpeg

 

Michał Bober - wokalista, uczestnik odcinków finałowych 11. edycji The Voice of Poland 2020, ćwierćfinalista 2. edycji X Factor wraz z zespołem Soul City. Zdobywca I wyróżnienia w kategorii SuperJedynek "SuperDebiut" podczas 52. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Od 2001 roku członek Opole Gospel Choir. Swój muzyczny warsztat szkolił podczas ogólnopolskich warsztatów wokalnych oraz jako wolny słuchacz na Wyższej Państwowej Szkole Estradowo-Jazzowej w Moskwie. Koncertował w Hiszpanii, we Włoszech, w Niemczech, na Ukrainie, w Rosji i na Łotwie.

Reprezentował Polskę wraz z Moniką Wiśniowską-Basel na festiwalu "New Wave" - największym rosyjskim festiwalu młodych talentów w Jurmali. Zdobywca Nagrody Publiczności w konkursie na interpretację piosenek Jonasza Kofty "Pejzaż bez Ciebie" w Bydgoszczy.

 

Podczas ostatniej, 11. edycji The Voice of Poland doszedł do odcinków finałowych - najpierw w drużynie Urszuli Dudziak, następnie w drużynie Tomsona i Barona. W programie często porównywano jego głos do Andrzeja Zauchy i Zbigniewa Wodeckiego.

 

Obecnie pracuje nad autorskim materiałem i jeszcze w 2021 roku ukaże się jego debiutancka płyta.

 

Skład:

Michał Bober - śpiew

Dominik Gawroński - trąbka

Tomasz Jędrzejewski - piano

Michał Wilczyński - gitara

Marek Komorowski - bas

Tomasz Garbera - perkusja