Gminne Centrum Kultury i Sztuki w Trzebnicy
ul. Prusicka 12, 55-100 Trzebnica
Dziś jest sobota 04 grudnia
Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
PRZEJDŹ DO DZIAŁU
SPORT
KULTURA
Zapisz się do newslettera!

Michał Bober z zespołem

Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima serdecznie zaprasza na wydarzenie otwierające tegoroczne Trzebnickie Dni Rodziny – koncert Michała Bobera, który na scenie „między stawami” zaprezentuje m.in. znane i lubiane przeboje z repertuarów Andrzeja Zauchy, Zbigniewa Wodeckiego czy Joe Cockera.
 
Dni Rodziny potrwają do 19 czerwca, a w tym czasie na mieszkańców czekać będą liczne atrakcje zwieńczone finałem odbywającym się na terenie rekreacyjnym zlokalizowanym przy ul. Czereśniowej. Już wkrótce więcej szczegółów!
 

Michał Bober - wokalista, uczestnik odcinków finałowych 11. edycji The Voice of Poland 2020, ćwierćfinalista 2. edycji X Factor wraz z zespołem Soul City. Zdobywca I wyróżnienia w kategorii SuperJedynek "SuperDebiut" podczas 52. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.
 
Od 2001 roku członek Opole Gospel Choir. Swój muzyczny warsztat szkolił podczas ogólnopolskich warsztatów wokalnych oraz jako wolny słuchacz na Wyższej Państwowej Szkole Estradowo-Jazzowej w Moskwie. Koncertował w Hiszpanii, we Włoszech, w Niemczech, na Ukrainie, w Rosji i na Łotwie.
 
Reprezentował Polskę wraz z Moniką Wiśniowską-Basel na festiwalu "New Wave" - największym rosyjskim festiwalu młodych talentów w Jurmali. Zdobywca Nagrody Publiczności w konkursie na interpretację piosenek Jonasza Kofty "Pejzaż bez Ciebie" w Bydgoszczy.
 
Podczas ostatniej, 11. edycji The Voice of Poland doszedł do odcinków finałowych - najpierw w drużynie Urszuli Dudziak, następnie w drużynie Tomsona i Barona. W programie często porównywano jego głos do Andrzeja Zauchy i Zbigniewa Wodeckiego.
 
Obecnie pracuje nad autorskim materiałem i jeszcze w 2021 roku ukaże się jego debiutancka płyta.
 
 
W koncercie usłyszymy utwory m.in. z repertuaru Andrzeja Zauchy, Zbigniewa Wodeckiego, Joe Cockera i wiele innych.
 
Skład:
Michał Bober - śpiew
Dominik Gawroński - trąbka
Tomasz Jędrzejewski - piano
Michał Wilczyński - gitara
Marek Komorowski - bas
Tomasz Garbera - perkusja
 
KONCERT MICHAŁ BOBER_WWW 430.jpeg