Gminne Centrum Kultury i Sztuki w Trzebnicy
ul. Prusicka 12, 55-100 Trzebnica
Dziś jest środa 25 maja
Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
PRZEJDŹ DO DZIAŁU
SPORT
KULTURA
Zapisz się do newslettera!

Trzebnicki Festiwal Dobrego Jedzenia i Piwa

Lipcowy weekend 25-26.07.2020 upłynął pod znakiem pysznego jedzenia i picia. Trzebnickie Stawy wypełniły się bowiem food truckami, które rozpieszczały mieszkańców i gości przeróżnymi smakami i aromatami.
Smakosze mogli spróbować wyśmienitych burgerów z Punktu G czy Się Je. Nie zabrakło stoisk z zimnym piwem, które serwowali Chill & Beer oraz trzebnicki browar Cztery Ściany. Miłośnicy deserów i słodkości również znaleźli coś dla siebie: lody tajskie od Tajskiego Misia, Złote Paluchy Churros czy świeże owoce w czekoladzie od Fruitruck. Dla tych, którzy chcieli się trochę pobudzić i orzeźwić, była serwowana pyszna świeżo palona kawa i lemoniada od Rubicon Coffee.
Rozpiętość odmian food trucków była spora, więc każdy mógł posilić się wybraną przez siebie potrawą z kuchni amerykańskiej (Food Truck Kurczaki po Amerykańsku), włoskiej (Smaki Ulicy), greckiej (Souvlaki Greek Truck), meksykańskiej (Quesadillas Food Truck) i holenderskiej (Gastro Faza).
Nie zabrakło także atrakcji dla dzieci i strefy chill. Smakowity sobotni dzień zakończył się wieczornym kinem plenerowym, podczas którego wyświetlona została dobrze znana wszystkim polska komedia "Zróbmy sobie wnuka".
Czekamy z niecierpliwością na kolejną edycję food trucków w Trzebnicy!