Gminne Centrum Kultury i Sztuki w Trzebnicy
ul. Prusicka 12, 55-100 Trzebnica
Dziś jest sobota 04 grudnia
Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
PRZEJDŹ DO DZIAŁU
SPORT
KULTURA
Zapisz się do newslettera!

Drodzy Mieszkańcy!

W związku z nowymi wytycznymi rządu RP dotyczącymi możliwości otwarcia bibliotek i obiektów sportowych, informujemy, że rozpoczęliśmy przygotowania do otwarcia Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej, Stadionu Miejskiego i orlików. Wprowadzenie niezbędnych zmian technicznych i organizacyjnych pozwoli na przystosowanie obiektów do funkcjonowania na nowych zasadach, zapewniając bezpieczeństwa zarówno pracownikom, jaki i czytelnikom oraz osobom korzystającym z obiektów sportowych.

Opracowanie prawidłowych procedur wewnętrznych z zachowaniem rygoru sanitarnego zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego wymaga czasu. Dlatego prosimy Państwa o cierpliwość i zrozumienie. Dołożymy wszelkich starań, żeby mogli Państwo w sposób bezpieczny korzystać z bibliotecznych zasobów oraz użytkować obiekty sportowe.

Informację o dokładnej dacie otwarcia poszczególnych obiektów oraz nowe zasady ich funkcjonowania podamy już wkrótce. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej www.gckis.trzebnica.pl