31. Finał WOŚP zagra 29 stycznia 2023 roku pod hasłem:
Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!
Gmina Trzebnica po raz kolejny dołącza do akcji. Startujemy o 14:00 w sali kinowo - widowiskowej GCKiS.
Do końca świata i o jeden dzień dłużej!
 
Szczegółowe informacje i ważne treści pojawiają się na fanpage'u Trzebnickiego Sztabu WOŚP:
https://www.facebook.com/TrzebnickiSztabWOSP
oraz w wydarzeniu, do którego możecie dołączyć:

wosp_fianł_2023_www_duze.jpeg
 
Poniżej prezentujemy zespoły, które zagrają na scenie w sali kinowo-widowiskowej GCKiS:
 
 • Shining Stars - sekcja wokalna działająca w GCKiS

   
 • Zespół BIEDA to projekt muzyczny stworzony z myślą o twórczości Tadeusza Nalepy. Zespół przypomina utwory mniej i bardziej znane z dorobku Tadeusza Nalepy, kiedy tworzył z grupą Breakout, a także solowo. Jak twierdzą muzycy Biedy: blues to czasami im gorzej, tym lepiej. Dlatego ich maksymą jest „Nie ilość… i nie jakość”, a jak coś nie wyjdzie, to najwyżej się przeprosi. Grają biednie, ale z pasją. Najlepiej za suchy chleb. Może trochę nie w tonacji, ale za to względnie równo.
  Skład zespołu:
  - biedna gitara solowa i równie biedny śpiew: Marcin Sadownik
  - biedna gitara solowa: Tomasz Hładun
  - biedna gitara basowa (tylko z czterema strunami): Łukasz Górnicz
  - biedne instrumenty klawiszowe, bo tylko czarne i białe: Mirosław Piróg
  - biedny perkusista (bo bez włosów): Maciej Woźniak
 
 • Zespół Fjord to duet grający muzykę elektroniczną. Zespół powstał 2 lata temu i swoją muzykę tworzy w domowym zaciszu, kręcąc brzmienia, pisząc teksty lub szukając inspiracji w innych gatunkach muzycznych.
  Skład zespołu: Julia Jarczewska i Korneliusz Dyszczyński.

   
 •  Filip Mizia singer-songwriter. Śpiewa i rapuje, gra na gitarze, pisze teksty, produkuje muzykę i reżyseruje teledyski. Mówi: „Muzyka jest potężnym źródłem komunikacji i moim sposobem na dokładanie cegiełki do rzeczywistości". Jego single m.in. "Pije do lustra", "ul.Kamienna", "Życie to…" zostały świetnie przyjęte przez fanów i media muzyczne. Tworzy po to, żeby inni mogli odnajdywać siebie w jego utworach, dawać upust emocjom i czuć ogrom dobrej energii.

   
 • Sick Rats - zespół gra Gore'n'roll, coś dla fanów starego Misfits i nie tylko. W założeniu miał być Horror Punk, wyszła mieszanka wielu gatunków rodzaju ciężkiego. W obecnym składzie tworzą od 2019. Covid trochę pokrzyżował plany, dlatego pierwszą epkę członkowie nagrali w swoich domach. Pierwsze koncerty we Wrocławiu zagrali w 2021, a w tym roku planują trasę po ścianie zachodniej. W planach mają też nagranie pierwszego krążka w studyjnych warunkach.
  Skład:
  - Michał Kulniew- vocal,
  - German LaMort - gitara basowa,
  - Dawid Sokołowski - gitara elektryczna,
  - Michał Kuświk – perkusja
   
 • IM FANKI TIM

  Muzycy opierają swoją twórczość na energii FUNKY. W utworach granych przez grupę można znaleźć elementy JAZZU, SOULU, R&B i muzyki klubowej, a na ich koncertach usłyszymy zarówno własne kompozycje jak również znane standardy jazzowe i funkowe. Na koncercie zaprezentują materiał ze swojej najnowszej płyty "r-ewolucja".

  Skład:
  - Iza Możdzeń – vocal,
  - Krzysztof Nartowski – gitara basowa,
  - Jarek Majewski - gitara elektryczna,
  - Natan Żakowicz – perkusja
   

 • ZIMNA WOJNA – Zespół założony we Wrocławiu w 2016 roku przez nieślubne dzieci Czterech Jeźdźców Apokalipsy i Myszki Miki. Muzyczne połączenie kakofonii i absurdu, podlane dużą dawką rock'n'rollowej energii. Filozofia zespołu Zimna Wojna sprowadza się do jednego zdania: „Gramy nieczysto, ale za to nierówno!”.

  Debiutancka płyta "NIENAWIDZĘ" z 2019 roku, odwoływała się do starej, punkowej szkoły. Bez zbędnej wirtuozerii, mocny przekaz z oszczędnymi środkami wyrazu.  Zespół ma na swoim koncie wiele koncertów w towarzystwie takich zespołów jak Chelsea, Booze & Glory, The Analogs, Defekt Muzgó, GAGA Zielone Żabki, Prawda czy Sedes, zagranych w różnych częściach Polski. W 2021 roku zespół powraca z drugą płytą zatytułowaną po prostu "ZIMNA WOJNA".

  Odrobinę prymitywny sznyt warstwy muzycznej i szorstkie brzmienie Zimnej Wojny nie są na pewno przeznaczone dla fanów wyrafinowanych i wygładzonych produkcji! Teksty silnie oddziałujące na przysadkę mózgową w połączeniu z rytmicznie pląsającą sekcją, sprawią, że po odsłuchaniu poczujesz się jak pies Pawłowa! Każdy fan punk rockwego grania w starym stylu będzie zadowolony. Hardo, skocznie i z przytupem!

  Skład:
  - Johnny Debit – gitara, wokal, brawurowa jazda tramwajem, kinematografia fikana.
  - Tracy Tap Chan - gitara, filatelistyka ekstremalna, kradzież papieru toaletowego ze stacji benzynowych.
  - Plastico Domingo – perkusja, wokal, kolekcjonowanie motyli, liczenie baranów, czesanie owiec.
  - Billy Adolf – gitara basowa, wokal, drift wózkiem widłowym, kąpiele w przeręblu, walka wręcz z futryną.

Przewiń do góry