Gminne Centrum Kultury i Sztuki w Trzebnicy
ul. Prusicka 12, 55-100 Trzebnica
Dziś jest sobota 01 kwietnia
Imieniny: Chryzamtyny, Grażyny, Zygmunta
PRZEJDŹ DO DZIAŁU
SPORT
KULTURA
Zapisz się do newslettera!

Cytryna. Wyciśnij soki z kultury - wyniki

27 czerwca w GCKiS odbyło się głosowanie dotyczące wyboru projektów do realizacji w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Inicjatywy Lokalne Domy Kultury + "Cytryna. Wyciśnij soki z kultury". Do 26 czerwca zgodnie z regulaminem programu przyjmowane były zgłoszenia do udziału w projekcie. Wpłynęło 9 wniosków, z których 7 przeszło pozytywną ocenę merytoryczną. W wyniku głosowania przeprowadzonego przez wnioskodawców przy udziale animatora Narodowego Centrum Kultury Magdaleny Popłońskiej - Kowalskiej, dokonano wyboru inicjatyw, które zostaną przeprowadzone na terenie Gminy Trzebnica od 1 września do 12 listopada 2017 r.
W związku ze zbliżoną tematyką niektórych projektów, wnioskodawcy na własne życzenie połączyli swoje działania. Tym samym do realizacji przyjęto 5 projektów.
 
1. Strzyga - słowiański festyn średniowieczny 667 pkt połączony z Perunicą Jesienną (święto gromu i błyskawicy) 535 pkt
2. HISTORYzuj się 601 pkt połączony z Żyć głębią czasu - integracja międzypokoleniowa 517 pkt
3. Dron Festiwal - warsztaty 592 pkt
4. Trzebnicki wachlarz flamenco 636 pkt
5. "Mała Galeria u Kasi" weekendowe spotkania ze sztalugą 490 pkt
 
Na wybrane projekty do realizacji przeznaczono pulę 22 tys. złotych. Prezentacja zwycięskich projektów zostanie dokonana przez Burmistrza Gminy Trzebnica Marka Długozimę podczas Trzebnickiego Święta Sadów. Dziękujemy za udział w projekcie i życzymy powodzenia w realizacji!