Gminne Centrum Kultury i Sztuki w Trzebnicy
ul. Prusicka 12, 55-100 Trzebnica
Dziś jest niedziela 26 marca
Imieniny: Dory, Olgi, Teodora
PRZEJDŹ DO DZIAŁU
SPORT
KULTURA
Zapisz się do newslettera!

"Cytryna - wyciśnij soki z kultury" - nabór wniosków

Masz pomysł na działanie w obszarze kultury, a nie masz na nie funduszy? Marzysz o zorganizowaniu własnego eventu? A może zawsze chciałeś zrobić coś w swoim mieście, a nie miałeś żadnego wsparcia? Teraz możesz to zrobić! Podziel się z nami swoim pomysłem i wystartuj z nim w projekcie "Cytryna - wyciśnij soki z kultury"! Przy naszym wsparciu możesz urzeczywistnić swoje działanie. Do rozdysponowania mamy aż 22 000 zł. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy maksymalnie 7 projektów. Szczegóły na naszej stronie internetowej. Nie czekaj, aż ktoś zrobi to za Ciebie! Do dzieła!

Gmina Trzebnica otwarta jest na inicjatywy swoich mieszkańców! Kolejnym tego przykładem jest udział Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy w projekcie dofinansowanym ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu DOM KULTURY + INICJATYWY LOKALNE 2017. Jego celem jest inicjowanie działań mających służyć wzmocnieniu relacji domów kultury z mieszkańcami.

Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy Trzebnica do składania wniosków w projekcie „Dom Kultury + Inicjatywy lokalne”. To kolejna szansa, która daje możliwość zaangażowania się w życie kulturalne i zrealizowania swoich pomysłów!

Szczegóły na plakacie. Wniosek i regulamin dostępny poniżej.

www_fb_soki_7.06.jpeg
PDFCytryna - REGULAMIN.pdf (403,15KB)

DOCwniosek-cytryna.doc (404,00KB)