Gminne Centrum Kultury i Sztuki w Trzebnicy
ul. Prusicka 12, 55-100 Trzebnica
Dziś jest sobota 01 kwietnia
Imieniny: Chryzamtyny, Grażyny, Zygmunta
PRZEJDŹ DO DZIAŁU
KULTURA

Wyspa

Znajduje się przy ul. Leśnej w Trzebnicy. „Wyspa” położona jest w zacisznym zakątku naszego miasta, z dala od zgiełku i samochodów. Bliskość Lasu Bukowego oraz Gminnego Parku Wodnego „ZDRÓJ” stanowią dodatkowe atuty tego miejsca. Wyposażona jest w stoły biesiadne, podłogę do tańca, murowany grill oraz miejsce na ognisko. Obecnie jest rewitalizowana, zakupionych zostanie więcej ław i stołów, będzie zamontowane nowe oświetlenie, a także parkiet do tańców i zabaw.

Obiekt jest przeznaczony do organizacji spotkań i imprez organizowanych przez gminę Trzebnica, a także do organizacji zawodów sportowych i innych spotkań kulturalnych. Od wielu lat jest także wykorzystywana do organizacji imprez okolicznościowych. 

Regulamin Obiektu

PDFregulamin wyspa 1.pdf (1,94MB)

 

  • Wyspa oświetlona

    IMG_5009.jpeg

    Trzebnicka Wyspa, to miejsce, które zawsze kojarzyć się będzie z dobrą zabawą, miłą atmosferą i wspaniale spędzonym czasem - zwłaszcza teraz, gdy zakończył się jej remont. Niedawno odbyła się wieczorna proba oświetlenia. 

  • Wyspa odnowiona

    IMG_1076 (1).jpeg

    Dobiegają końca prace związane z remontem trzebnickiej wyspy. Dzięki zmianom zyskała nowe oblicze. Zwiększono liczbę miejsc do siedzenia, zamontowano nową scenę, odświeżono wiaty wraz z ich zadaszeniem, a także położono nową kostkę.