„Ktoś Gdzieś Kiedyś Coś"-  łączy nas przyjaźń i muzyka.

Naszych słuchaczy zabieramy w  podróż do świata bluesa i rocka.

Koncentrujemy się  na tworzeniu własnej muzyki, repertuar uzupełnia  kilka polskich i zagranicznych  coverów. Zespół powstał z inicjatywy Artura w 2011 r., jako grupa instrumentalna, a zadebiutował koncertem „Walentynki” w lutym 2012 r. 

           

W listopadzie 2013 r. prezentując we wrocławskim klubie Alibi utwory „Partyzant” i „Smutas”  dostał się do Muzycznej Bitwy  Radia Wrocław, gdzie dotarł do półfinału. Na antenie radia pojawiły się autorskie  kawałki konkursowe „Partyzant" i  "Trójka".

W styczniu 2014r. powstała debiutancka EPKA, na której znalazło się pięć  własnych instrumentalnych utworów. W roku 2014 zespół zagrał jako support przed legendarną grupą „Nocna Zmiana Bluesa” we wrocławskim klubie Anima , wystąpił w Borowej na "Majówce z zespołem Dżem " oraz  wziął udział w kameralnym koncercie w Oleśnicy z Magdaleną Piskorczyk.  W tym czasie grupa wystąpiła również na wielu imprezach kulturalnych oraz   koncertach klubowych. 

Do grudnia 2015r. "Ktoś Gdzieś Kiedyś Coś" grał w składzie czteroosobowym- perkusja, bas, gitara oraz harmonijka.  Brak wokalu zastępowały  instrumentalne "rozmowy" muzyczne.

Na przełomie 2015/2016 skład zespołu uzupełnili , nasz kolega gitarzysta Wojtek, który już wcześniej gościnnie występował z nami  oraz  wokalistka Ewa, którą usłyszeliśmy na wieczorze  karaoke i zaprosiliśmy do zaśpiewania na 24. finale WOŚP.

Od tego czasu zespół pracował nad swoim repertuarem , nowymi aranżacjami istniejących już utworów, powstały  pierwsze teksty. Owoce tej  pracy zostały zaprezentowane na koncertach w 2016r., które były dzielone na część instrumentalną oraz część wokalną. Pierwszy koncert zagrany w całości z naszą wokalistką to 25. finał WOŚP w styczniu 2017r. W grudniu  2017 r. z zespołu odszedł gitarzysta Artur.

 

 W  roku 2018 przygotowujemy się przede wszystkim do nagrania płyty, zagraliśmy też m.in. na 26 finale WOŚP oraz na XI Festiwalu Blues nad Odrą w Przeglądzie Amatorskich Zespołów Bluesowych .

Plany na przyszłość to promocja zespołu na koncertach, konkursach i  festiwalach bluesowo-rockowych. Pracujemy również nad nowym materiałem oraz  nieprzerwanie bawimy się muzyką.

Staramy się, żeby każdy nasz występ miał niepowtarzalny, bluesowy klimat.

 

Zapraszamy na nasze koncerty.

 

Skład zespołu:

Ewa Kokora - wokal

Sebastian Matłok – harmonijka ustna

Wojciech Oleniasz - gitara

Roman Bielecki – gitara basowa

Łukasz Grzeliński - perkusja

 

Kontakt:   Sebastian Matłok    tel. 601 050 490

 

Więcej o zespole:

 https://www.facebook.com/kgkc.trzebnica

 https://myspace.com/ktosgdzieskiedyscos

 

 

Przewiń do góry