Gminne Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy
ul. Prusicka 12, 55-100 Trzebnica
Dziś jest niedziela 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
PRZEJDŹ DO DZIAŁU
SPORT
KULTURA
Zapisz się do newslettera!

Inauguracja nowej pracowni przy TCKiS

W sobotę 21 marca odbyło się inauguracyjne spotkanie nowej sekcji przy TCKiS. Pracownia Stylownia to miejsce spotkań, okazja do rozmów o modzie, urodzie, zdrowiu i kosmetykach.

Przy eleganckim wystroju sali i okolicznościowym smakołyku zaproszone panie rozmawiały o pomysłach i planach na nowo powstałą sekcję. Opowiadały o tym, co jest dla nich ważne w ubiorze i makijażu.

We wtorek zaś miało miejsce pierwsze spotkanie z zapisanymi uczestniczkami. Frekwencja dopisała i okazało się, że zainteresowane warsztatami panie są w różnym wieku. Przy muffinkach, kawie i herbacie dyskutowały i planowały następne zajęcia. Aż dwudziestoosobowa grupa pań zdecydowała, że chce poznać własną analizę kolorystyczną – czyli określić swój typ urody.

Na zakończenie kobiecego popołudnia w Ratuszu, zarówno w sobotę jak i we wtorek, każda z uczestniczek otrzymała przypinkę z logo pracowni oraz małą książeczkę – poradnik stylu w pigułce.

Na kolejnych spotkaniach, pod nadzorem dyplomowanej wizażystki, stylistki i jednocześnie instruktora TCKiS, każda uczestniczka dokona określenia typu swojej figury, nauczy się makijażu, doboru ubioru i biżuterii oraz skorzysta z wielu ciekawych porad. Zwieńczeniem każdego cyklu i pracy Stylowni będzie specjalny pokaz mody w przestrzeni miasta.

Zajęcia będą odbywały się w cyklu kwartalnym. Zachęcamy do śledzenia naszych relacji z sekcji na stronach i w Panoramie Trzebnickiej.

Zapraszamy – to czas dla Ciebie bo jesteś tego warta!