Gminne Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy
ul. Prusicka 12, 55-100 Trzebnica
Dziś jest poniedziałek 19 sierpnia
Imieniny: Emilii, Julinana, Konstancji
PRZEJDŹ DO DZIAŁU
SPORT
KULTURA
Zapisz się do newslettera!

Czas przeznaczony dla Ciebie

W  Gminie Trzebnica, przy Trzebnickim Centrum Kultury i Sportu działa 15 sekcji, rozwijających zainteresowania dzieci, młodzieży oraz dorosłych mieszkańców naszej gminy. Działają w nich osoby zakręcone w kulturę i wkręcone w sport:) Dysponując wolnym czasem, można dołączyć do grupy rówieśników i spróbować odnaleźć swoją pasję na zajęciach, na których są wolne miejsca.


Jeśli jesteś zainteresowany fotografią – Gmina Trzebnica zaprasza na bezpłatne Warsztaty Fotograficzne, odbywające się w każdą środę w godzinach 17:00-20:00 w Ratuszu(wiek 15+).
A może chciałbyś nauczyć się pantomimy, improwizacji, aktorstwa z nutką klaunady? Dołącz do Teatru Improwizacji, który zaprasza w środy, godz. 17:00-20:00 na spotkania w Ratuszu (wiek 15+).
Potrafisz śpiewać, ale nie do końca znasz zasady prawidłowej emisji głosu i wydobywania dźwięku? Pomogą Ci odpowiednio dobrane ćwiczenia oddechowe, wokalne i dykcyjne na Warsztatach Wokalnych w każdy czwartek w godz. 16:00-20:00.

Dla młodszych dzieci  przygotowana jest specjalna oferta zajęć rytmicznych, plastycznych i tanecznych. W poniedziałki spotykają się Skaczące Nutki (wiek 2-5 lat) o godzinie 9:00 na hali sportowej oraz milusińscy na zajęciach Kolory Tęczy (wiek 4-6 lat) o godzinie 16:30 w Ratuszu w sali zajęć. We wtorki dziewczynki wytrwale ćwiczą pod opieką prowadzącej na Balecie(wiek 5 lat), spotykając się o godzinie 15:20 w Hali Sportowej. 

Jeśli lubisz czytać – czeka na Ciebie biblioteka! Odwiedź ją w Ratuszu – znajdziesz tam ciekawe propozycje zajęć, warsztatów, spotkań, no i oczywiście książki.
A może masz zdolności plastyczne w tym manualne i masz ochotę tworzyć niepowtarzalne rzeczy rękodzielnicze? W Rekodzielni, która już za chwilkę otworzy swoje drzwi dla młodzieży, znajdziesz swoje miejsce.

Wszystkim przyszłym mistrzom proponujemy zajęcia sportowe. Dziewczęta mające od 9 do 12 lat, lubiące grać w piłkę - zapraszamy na zajęcia sportowe z Piłki Nożnej, odbywające się w środę od 17:00 do 18:00. Dla dzieci od 4 lat mających wady postawy  - polecamy Gimnastykę Korekcyjną w formie zabawy w każdą środę na hali sportowej od godziny 15:30. Jeśli interesują Cię występy podczas najważniejszych imprez gminnych i lubisz tańczyć przyjdź na zajęcia Mażoretek w poniedziałek lub piątek  o 16:00 - może wkręcisz się w gminną pokazową formację taneczną:)?
Należysz do gminnego programu Rodzina 3+? Przyjdź wraz z całą rodziną na zajęcia sportowe w hali sportowej w każdą sobotę! Może chciałbyś przebiec  w tym roku bieg sylwestrowy? Przyjdź i sprawdź swoje siły na Leśnych Przedbiegach w każdą ostatnią niedzielę miesiąca o 10:45 na ulicy Leśnej. Zapraszamy na lodowisko miejskie a już wkrótce na rajdy rowerowe. Za chwilę wiosna, więc warto zadbać o kondycję! Jest w czym wybierać. Znajdź chwilkę czasu i odwiedź nas! Może zostaniesz na zawsze:)?
Więcej informacji można uzyskać pod numerem 785-922-332 lub 71/312 11 71. Czekamy na Was!