Gminne Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy
ul. Prusicka 12, 55-100 Trzebnica
Dziś jest niedziela 25 sierpnia
Imieniny: Belii, Ludwika, Luizy
PRZEJDŹ DO DZIAŁU
SPORT
KULTURA
Zapisz się do newslettera!

Sport dla Rodzin 3+

Sport dla Rodzin 3 +

Już od najbliższej soboty, 17 stycznia Gmina Trzebnica zaprasza na rodzinne zajęcia sportowe w ramach programu Rodzina 3+ . Zajęcia odbywać się będą w każdą sobotę miesiąca od godziny 14:00 do 17:00 w Hali Sportowej przy ul. Kościelnej 9.  Program przewiduje atrakcje zarówno dla rodziców, jak i dzieci w każdym wieku.                     

W godz. 14:00 - 15:00 będzie można pograć w piłkę nożną. Natomiast po 15:00 hala zostanie przeorganizowana w taki sposób, aby umożliwić przeprowadzenie różnych zajęć. Rodzice wraz z dziećmi będą mogli pograć w badmintona, rozegrać mecz tenisa stołowego, bądź zmierzyć się z kilkoma ciekawymi grami planszowymi. Każdego uczestnika obowiązuje przeczytanie regulaminu aby zachować zasady gry fair play. Oczywiście zachęcamy do rozgrywek między rodzinami. Najmłodsi w specjalnie przygotowanym kąciku będą mogli uwolnić swoje zdolności plastyczne i nie tylko. Chętnych prosimy o zabieranie karty potwierdzającej przynależność do programu Rodzina 3+.

Dodatkowo, jak co roku zapraszamy do skorzystania z Lodowiska Miejskiego na terenie Kompleksu Boisk Orlik, gdzie również obowiązują zniżki dla Rodzin 3+. Szczegółowe informacje na plakatach. Serdecznie Państwa zapraszamy i życzymy udanej zabawy.

info rodzina plus3 krzywe (2).jpeg