Gminne Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy
ul. Prusicka 12, 55-100 Trzebnica
Dziś jest poniedziałek 25 stycznia
Imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany
PRZEJDŹ DO DZIAŁU
SPORT
KULTURA
Zapisz się do newslettera!

Biblioteka w Ratuszu

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna już rozpoczęła swoją działalność w trzebnickim Ratuszu. Zapraszamy wszystkich czytelników!

        W związku z remontem i modernizacją budynku TCKiS, biblioteka zmieniła lokalizację. Od początku stycznia trwała przeprowadzka biblioteki do serca miasta – na trzebnicki rynek do Ratusza. Ze względu na dużą ilość książek i konieczność uporządkowania ich oraz stworzenia miłej atmosfery bibliotecznej, prace nad adaptacją nowej przestrzeni trwały do 18 stycznia.

       W Bibliotece, oprócz wypożyczania książek, idealnych na długie zimowe wieczory, i audiobooków, będzie możliwość korzystania z internetu, zapoznania się z codzienną prasą, wykonania ksero materiałów bibliotecznych, potrzebnych do szkoły lub pracy, a także wydrukowania i zeskanowania dokumentów. Panie bibliotekarki chętnie udzielą fachowych porad z zakresu literatury oraz zakupią książkę, która Cię interesuje. Specjalnie dla osób niepełnosprawnych lub z racji wieku niemogących przyjść do siedziby biblioteki, dostarczymy książkę prosto do domu! W trzebnickiej bibliotece nie będziesz się nudził! W sali na I piętrze Ratusza odbywać się będą ciekawe spotkania dla dzieci, młodzieży i dorosłych, o których informacje już wkrótce pojawią się na stronie.
Wszystkich czytelników zapraszamy już od 19 stycznia do biblioteki w Ratuszu (dawna świetlica / parter budynku). 
Prosimy o zapoznanie się z nowym regulaminem wypożyczania książek (dostępny na stronie będzie w przyszłym tygodniu)

Nowe godziny pracy biblioteki:
poniedziałek 10:00 – 17:00
wtorek 9:00 – 16:00
środa prace wewnętrzne
czwartek 11:00 – 18:00
piątek 9:00 – 16:00
sobota nieczynne

Wyciąg z regulaminu korzystania z biblioteki

biblioteka po przeprowadzce.jpeg