Gminne Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy
gckis.trzebnica.pl
Dziś jest wtorek 25 lipca
Imieniny: Jakuba, Krzysztofa, Walentyny
PRZEJDŹ DO DZIAŁU
KULTURA

II Leśne Przedbiegi 2014 - wyniki

  1. Andrzej Hazubski               13,30 min.
  2. Damian Jarecki                  13,32 min.
  3. Karol Komorowski              13,44 min.
  4. Szymon Celmer                 13,46 min.
  5. Ireneusz Jarecki                 13,55 min.
  6. Mariusz Franczak              14,21 min.
  7. Czesław Wilk                     14,38 min.
  8. Tomasz Trzaskacz             14,48 min.
  9. Mariusz Burakowski            14,50 min.
  10.  Łukasz Hazubski               15,06 min.
  11.  Paweł Zdzymiera                15,21 min. 
  12.  Krzysztof Woźniak             15,25 min.
  13.  Damian Rykowski              15,39 min.
  14.  Marek Oleniasz                  15,54 min
  15. Przemysław Malendowicz    16,00 min.
  16.  Michał Środa                      16,06 min.
  17.  Józef Sułek                        16,28 min.
  18.  Mariusz Wręczycki             16,38 min.
  19.  Kazimierz Łokietko             17,04 min.
  20.  Lesław Kaniowski               17,15 min.
  21.  Jarosław Jerdonek              17,25 min.
  22.  Jakub Malewicz                  17,39 min.
  23.  Mateusz Jarzębowicz          18,52 min.
  24.  Gert Bouwman                    19,04 min. 
  25.  Rafał Pawlicki                     19,08 min.
  26.  Andrzej Zawadka                18,10 min.
  27.  Zbigniew Krzak                   19,44 min.
  28.  Michał Kasprzyk                 19,50 min.
  29.  Paweł Gołębiowski              21,11 min.
  30.  Jakub Pancerz                    24,59 min.
  31.  Antek Krzak                       25,02 min.

         Panie:

1.  Anna Hazubska                        17,56 min.

2.  Magdalena Jarzębowicz            18,52 min.

3.  Wioleta Jerdonek                      19,09 min.

4.  Marta Wierzbicka                      19,12 min.

5.  Dorota Trzaskacz                       20,10 min.

6. Barbara Krakowiak                      21,48 min.

7. Marta Dymińska                          21,48 min.

8. Elżbieta Pancerz                         25,20 min.