Gminne Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy
gckis.trzebnica.pl
Dziś jest czwartek 17 sierpnia
Imieniny: Anity, Elizy, Mirona
PRZEJDŹ DO DZIAŁU
KULTURA

I Leśne Przedbiegi 2014

  1. Andrzej Hazubski              13,09 min.
  2. Karol Komorowski              13,12 min.
  3. Szymon Celmer                 13,14 min.
  4. Ireneusz Jarecki                 13,28 min.
  5. Mariusz Franczak              14,10 min.
  6. Czesław Wilk                     14,23 min.
  7. Łukasz Hazubski               14,42 min.
  8. Mariusz Burakowski           15,19 min.
  9. Krzysztof Woźniak             15,20 min.
  10.  Marcin Dydacki                 15,54 min.
  11.  Paweł Fiet                        16,07 min.
  12.  Rykowski Damian              16,12 min.
  13.  Paweł Zdzymiera                16,17  min.
  14.  Marek Oleniasz                  16,22 min.
  15.  Michał Cisak                      16,24 min.
  16.  Józef Sułek                        16,40 min.
  17.  Lesław Kaniowski               17,08 min.
  18.  Marcin Nita                         17,39 min.
  19.  Mateusz Jarzębowicz          18,14 min.
  20.  Mariusz Wręczycki             18,21 min. 
  21.  Bartosz Śliwiński                18,23 min.
  22.  Gert Bouwman                    18,31 min.
  23.  Henryk Kuzan                     18,54 min.
  24.  Andrzej Zawadka                 19,01 min.
  25.  Wojtek Kowalski                  19,27 min.
  26.  Bartosz Żelichowski              21,18 min.
  27.  Jakub Pancerz                     22,13 min.
  28.  Antek Krzak                        22,40 min.
  29.  Zbigniew Krzak                    22,40 min.

 

         Panie:

1.  Anna Hazubska                        18,24 min.

2.  Magdalena Jarzębowicz             19,09 min.

3.  Marta Wierzbicka                      19,15 min.

4.  Patrycja Kluga                          20,31 min.

5. Ewa Przysiężna                         21,04 min.

6. Magdalena Zawadka                   21,06 min.

7. Barbara Krakowiak                     21,16 min.

8. Dorota Trzaskacz                       21,40 min.

9. Marta Dymińska                        22,19 min.

10. Elżbieta Pancerz                     25,21 min.