Gminne Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy
gckis.trzebnica.pl
Dziś jest piątek 22 września
Imieniny: Maury, Milany, Tomasza
PRZEJDŹ DO DZIAŁU
KULTURA

Jesienne Biegi Przełajowe o Puchar Trzebnickiego Święta Sadów - Wyniki

Wyniki:

CHŁOPCY            ROCZNIK 2003           

  1. Kacper Wyżnikiewicz            SP Żmigród
  2. Igor Łakomiec                       SP 3 Trzebnica          
  3. Kacper Cych                         SP Żmigród               
  4. Mateusz Metwinko                SP 3 Oborniki Śl.       
  5. Dawid Grzybowski                SP Żmigród               
  6. Jakub Goraś                         SP 3 Trzebnica         
  7. Jonatan Nowak                    SP 3 Trzebnica          
  8. Marek Widka                        SP 3 Oborniki Śl.       
  9. Kacper Sosnowski               SP Żmigród               
  10. Adrian Kachman                  SP 20 Wrocław        
  11. Dawid Łopatka                     SP Żmigród              
  12. Piotr Para                             SP Żmigród             
  13. Jan Wróblewski                    SP 3 Oborniki Śl.         
  14. Maciej Śmichowicz               SP 2 Trzebnica           
  15. Mateusz Kuśmiński              SP 3 Trzebnica         
  16. Tomasz Wozniak                  SP 3 Trzebnica          
  17. Patryk Banaś                        SP Zawonia               
  18. Jakub Gadaszewski             SP 3 Trzebnica          
  19. Sebastian Grzybowski         SP 3 Trzebnica         
  20. Szymon Roszyk                   SP 20 Wrocław         
  21. Gerti Bouwman                    SP 3 Trzebnica          
  22. Kaj Czułek                            SP 2 Trzebnica         
  23. Szymon Pierzchlewicz         SP Żmigród               
  24. Mateusz Wojtkowiak            SP 3 Trzebnica          
  25. Igor Piasecki                        SP 3 Trzebnica          
  26. Jacek Kopaszewski             SP 20 Wrocław        
  27. Łukasz Ochalik                    SP 20 Wrocław        
  28. Łukasz Janosik                    SP Żmigród               
  29. Tomasz Jegierski                SP Boleścin            
  30. Mikołaj Łuszczyński             SP 3 Trzebnica         
  31. Jakub Pancerz                     SP 3 Trzebnica         
  32. Michał Wróbel                      SP 2 Trzebnica     
  33. Eryk Borycki                         SP Zawonia
  34. Paweł Michalski                   SP 2 Trzebnica
  35. Damian Dąbrowski              SP 3 Trzebnica
  36. Wojciech Pałętka                SP 3 Trzebnica
  37. Konrad Hejny                      SP Zawonia
  38. Dawid Opałka                     SP 2 Trzebnica
  39. Mikołaj Hulewicz                 SP Zawonia
  40. Krzysztof Nurek                  SP 2 Trzebnica
  41. Mikołaj Włudyka                 SP Żmigród
  42. Eryk Młodzik                       SP Zawonia
  43. Marcel Humin                     SP Zawonia
  44. Szymon Gawrych               SP Zawonia
  45. Adam Kuźmiński                SP 3 Trzebnica
  46. Adam Masztalerz               SP Żmigród
  47. Filip Adamiec                     SP 2 Trzebnica

      CHŁOPCY  ROCZNIK 2002    

1.Piotr Kręczewski                      SP 3 Trzebnica       

2.Aleksander Śliniak                    SP 3 Trzebnica      

3.Miłosz Sip                                 SP Kuźniczysko     

4.Damian Cichocki                      SP Żmigród     

5.Michał Osowski                        SP 20 Wrocław      

6.Karol Rejman                            SP 3 Oborniki Śl.      

7.Jakub Świdziński                      SP 3 Trzebnica       

8.Adrian Dudziak                        SP Kuźniczysko     

9.Krzesimir Kurczak                    SP 3 Trzebnica   

10.Karol Spychała                       SP 2 Trzebnica    

11.Olaf Pawlak                            SP Żmigród    

12.Kacper Czarnecki                   SP 5 Trzebnica    

13.Jakub Gerakowski                  SP Żmigród  

14.Mateusz Dziadek                    SP Zawonia

15.Krzysztof Filipowicz                SP 20 Wrocław 

16.Szymon Górski                       SP 3 Trzebnica  

17.Daniel Łabuz                          SP Zawonia

18.Szymon Śródka                      SP 3 Trzebnica 

19. Alan Mazur                            SP 20 Wrocław

20.Miłosz Kujawa                        SP 3 Trzebnica 

21.Jan Wolski                              SP 3 Trzebnica 

22.Kamil Wróbel                         SP 3 Oborniki Śl. 

23.Piotr Ligas                              SP 3 Oborniki  Śl.

24.Jedrzej Szabla                       SP 2 Trzebnica 

25.Dominik Świdziński                SP Boleścin   

26.Oskar Szabatowski                 SP 20 Wrocław

27.Maciej Janicki                         SP 2 Trzebnica 

28.Patryk Wachowski                  SP 2 Trzebnica 

29.Wojciech Sokołowki               SP 2 Trzebnica  

30.Mateusz Roszko                     SP 3 Trzebnica 

31.Jan Zalewski                           SP Żmigród

32.Andrzej Kowalski                   SP 20 Wrocław 

33.Maksymikian Myszna             SP 3 Oborniki ŚL. 

34.Nikodem Lubik                      SP 2 Oborniki Śl.

35.Maciej Wójcik                         SP 3 Trzebnica 

36.Szymon Eliasz                        SP Żmigród

37.Michał Świt                            SP 3 Trzebnica

38.Aleksander Podhorodecki      SP 3 Trzebnica 

39.Jakub Chaliński                       SP 2 Trzebnica 

40.Filip Brucela                           SP 2 Trzebnica 

41.Mateusz Sałapata                    SP 3 Trzebnica 

42.Karol Stec                               SP 3 Trzebnica 

43.Wiktor Natowski                    SP 3 Trzebnica 

44.Konrad Mostek                       SP 2 Trzebnica

45.Kacper Blicharz                      SP Zawonia  

46.Filip Rojewski                         SP 3 Trzebnica 

47.Michał Sitko                           SP 2 Trzebnica 

48.Kacper Wesołowki                 SP 2 Trzebnica  

49.Kacper Bona                           SP3 Trzebnica   

50.Marcin Kuczna                       SP 2 Trzebnica 

       CHŁOPCY  ROCZNIK 2001

1.Andrzej Janik                            SP Żmigród   

2.Wojciech Janik                          SP 2 Trzebnica 

3.Daniel Słomian                         SP 3 Oborniki Śl

4.Adrian Manowski                     SP 20 Wrocław 

5.Jakub Michalik                          SP 20 Wrocław 

6.Patryk Szargan                          SP Żmigród 

7.Bartosz Żelichowski                  SP 2 Trzebnica 

8.Eryk Śródka                              SP 3 Trzebnica 

9 Karol Noganowicz                    SP 20 Wrocław 

10.Konrad Pietralik                      SP Żmigród   

11.Michał  Głąbicki                      SP 3 Oborniki Śl.

12.Adam Handzel                        SP 3 Oborniki Śl. 

13.Filip Krupa                              SP 3 Oborniki Śl.

14.Kornel Krzak                          SP 3 Trzebnica  

15.Patryk Leszczyński                 SP 3 Trzebnica 

16.Maciej Serwiś                         SP Żmigród  

17.Marcel Król                             SP 3 Oborniki Śl.

18.Sebastian Rychter                   SP 3 Oborniki Śl. 

19.Krystian Kubas                       SP 3 Oborniki Śl. 

20.Kuba Czerwiński                    SP Boleścin 

21.Jarek Jasik                             SP Boleścin  

22.Adrian Zimny                         SP Zawonia 

23.Piotr Kanicki                           SP 3 oborniki Śl

24.Dominik Stanisz                     SP 2 Trzebnica  

25.Jakub Netwinko                      SP 3 Oborniki Śl.

26.Tomasz Jatwiński                   SP 3 Oborniki Śl

27.Patryk Kubiś                           SP Żmigród  

28.Łukasz Zuber                          SP 2 Trzebnica 

29.Klaudiusz Efner                      SP 3 Oborniki Śl.

30.Bartosz Śliwiński                    SP 2 Trzebnica   

31.Dawid Marszałek                    SP 3 Trzebnica  

32.Kacper Mąka                          SP 3 Oborniki Śl.

33.Kacper Popielarz                    SP 3 Oborniki Śl.

34.Aleksander Szlęzak                SP 2 Trzebnica

35.Marcel Kowalczyk                  SP Kuźniczysko  

36.Szymon Jędrkowiak               SP Żmigród  

37.Marcel Baura                          SP Kuźniczysko 

38.Jakub Świat                            SP 2 Trzebnica 

39.Szymon Lipowski                   SP Zawonia 

40.Michał Kaczor                        SP Żmigród 

41.Aleksander Złomek                SP 2 Trzebnica 

42.Paweł Woźniak                       SP Boleścin 

43.Michał Kacperek                     SP 2 Trzebnica  

44.Szymon Karasek                     SP 2 Trzebnica    

45.Jakub Hamkało                       SP 2 Trzebnica   

46.Michał Kossak                        SP 2 Trzebnica 

47.Kacper Sławski                       SP 3 Trzebnica

48.Maciej Kupis                           SP Żmigród  

49.Kornel Krawiec                      SP Trzebnica  

50.Damian Jasiński                      SP Boleścin 

51.Michał Chmielewski               SP Żmigród

52.Michał Cichanowski               SP Zawonia  

53.Tomasz Bańkosz                   SP 3 Trzebnica

 

CHŁOPCY  ROCZNIK 2000

 

1.Dawid Pukacz                          PGS J Trzebnica   

2.Bartłomiej Jędra                        Gim.Rataja Żmigród 

3.Bartosz Lorek                           PGS J Trzebnica     

4.Mateusz Piątek                         Gim.1 Trzebnica 

5.Adrian Małogowski                  Gim.1 Trzebnica  

6.Patryk Śniegula                         Gim.1 Trzebnica 

7.Krystian Posłuszny                   Gim.Ujeździec Wlk.

8.Adrian Kwiecień                      Gim.Rataja Żmigród  

9.Kacper Leszczyński                  Gim.Zawonia   

10.Michal Łukaszewicz               Gim.1 Trzebnica      

11.Michał Adamski                     Gim. Zawonia

12.Tomasz Żebrowski                Gim.1 Trzebnica 

13.Filip Pastuszka                      Gim.1 Trzebnica 

14.Dominik Hajduk                     Gim.1 Trzebnica  

15.Dawid Klimek                        Gim.Ujeździec Wlk. 

16.Jakub Skrzypek                     Gim,Rataja Żmigród 

17.Kornel Ciosek                        Gim.Zawonia 

18.Tomasz Żebrowski                 Gim.1 Trzebnica 

19.Michał Kotarski                      Gim.Zawonia 

20.Mateusz Uchroński                 SP 3 Trzebnica  

21.Jakub Szymczyszyn                Gim.Zawonia  

22.Rafał Rechman                      Gim.1 Trzebnica 

23.Adrian Kryczka                      SP 3 Trzebnica

24.Konrad Jajko                          Gim.1 Trzebnica   

25.Kacper Krzyżanowski            Gim.1 Trzebnica   

26.Michał  Kochmański               Gim.1 Trzebnica 

27.Wojciech Okólski                   SP 5 Trzebnica

28.Michał Putko                          Gim. 1 Trzebnica 

 

CHŁOPCY  ROCZNIK 1999

1.Kamil Leonowicz                     Gim.Rataja Ż-d  

2.Konrad Szulc                            PGS J Trzebnica        

3.Tomek Taźbirek                        Gim.1 Trzebnica        

4.Szymon Lorek                          Gim.1 Trzebnica        

5.Arkadiusz Pudłowski               Gim. Rataja Ż-d       

6.Damian Dębowski                    Gim.Rataja Ż-d     

7.Dawid Poprawa                        Gim.Rataja Ż-d  

8.Kamil Kasperek                        Gim.1 Trzebnica   

9.Jakub Husarz                            Gim.Rataja Ż-d 

10.Jakub Hatowski                      Gim.Rataja Ż-d 

11.Konrad Kajota                         Gim.Ujeździec Wlk.  

12.Bartosz Kaleta                        Gim.Zawonia  

13.Dominik Samulski                  Gim.Ujeździec Wlk. 

14.Patryk Pawlik                         Gim.2 Trzebnica             

15.Jacek Czajkowski                   Gim.Rataja Ż-d  

16.Kacper Skalski                        Gim.Zawonia 

17.Andrzej Domagała                  Gim.Zawonia     

18.Damian Angsztrajch               Gim.1 Trzebnica 

19.Konrat Kudas                         Gim.1 Trzebnica  

20.Jakub Klimkowski                  Gim.Rataja Ż-d    

21.Rafał Cichanowski                 Gim.Zawonia 

22.Piotr Wojtowicz                      PGS J Trzebnica  

23.Marcin Macocha                     Gim.Rataj Ż-d  

24.Kamil Łukojć                         PGS J Trzebnica 

25.Dominik Sokołowski              Gim,Rataja Ż-d    

26.Michał Figura                          Gim.Ujeździec Wlk.

27.Kamil Leszczyński                  Gim.Zawonia    

28.Krzysztof Jurlewicz                Gim.1 Trzebnica

29.Seweryn Koncewicz               Gim.Rataja Ż-d  

30.Adrian Mazurkiewicz             Gim.1 Trzebnica 

31.Jakub   Andrzejczyk               Gim.1 Trzebnica 

32.Kewin Korzeniowski              Gim.1 Trzebnica

33.Maciej Pepliński                      Gim.1 Trzebnica  

34.Mateusz Szulikowski              Gim.1Trzebnica 

35.Wojciech Wojtaszek               Gim.1 Trzebnica 

36.Waldemar Bucki                     Gim.1 Trzebnica

37.Krystian Sokołowski              Gim.1 Trzebnica

38.Patryk Amarowicz                  Gim.Ujeździec Wlk.

39.Damian Borecki                      Gim.Ujeździec Wlk.

40.Patryk Muś                             SP 2 Trzebnica 

41.Michał Popielarz                     PGS J Trzebnica 

42.Eryk Jędrzejczyk                    Gim.Rataja, Ż-d  

43.Łukasz Karasek                      Gim.1 Trzebnica 

44.Bartosz Majewski                   Gim.Rataja, Ż-d 

45.Marcin Jaczmin                       Gim.1 Trzebnica

46.Przemysław Szczurek             Gim.1 Trzebnica 

47.Mateusz Kowalczyk               Gim.5 Trzebnica 

48.Sebastian Wolniaczyk             SP 2 Trzebnica  

49.Marcin Maślankowski             Gim.Rataja,Ż-d     

CHŁOPCY  ROCZNIK 1998

1.Patryk Koryńczuk                     Gim.Ujeździec Wlk.

2.Muchał Klimkowski                 Gim.Rataja Żmigród 

3.Patrych Chodorowski               Gim.Rataja Żmigród

4.Mateusz Powolny                     PGSJ Trzebnica 

5.Mariusz Jakubów                      Gim.Rataja Żmigród 

6.Marek Pająk                              Gim.nr 1 Trzebnica

7.Adriam Kmiecik                         Gim.1 Trzebnica 

8.Mikolaj Wyrzykowski                 PGSJ Trzebnica  

9.Zbigniew Szewczyk                 Gim.Ujeździec Wlk

10.Adrian Zebrowski                   Gim.1 Trzebnica  

11.Patryk Stasiewicz                   Gim.nr 1 Trzebnica  

12.Mateusz Wręczycki                PGSJ Trzebnica   

13.Piotr Ziomek                           Gim.1 Trzebnica

14.Jan Adamski                           Gim.Zawonia  

15.Przemyslaw Marduła              Gim.Zawonia    

16.Łukasz Giereło                        Gim.Rataja Żmigród  

17.Piotr Włodarski                       PGSJ Trzebnica  

18.Szymon Węcłaś                      Gim.Rataja Żmigród  

19.Bartosz Zygmunt                    Gim.Rataja Żmigród  

20.Piotr Taźbirek                         Gim.2 Trzebnica

21.Patryk Smolarek                     Gim.Zawonia  

22.Kewin Makówka                     Gim.Zawonia   

23.Jakub Łuszczek                      Gim.Rataja Żmigród 

24.Damian Stanisz                       Gim.Zawonia 

25.Pawel Wysota                         Gim.Ujeździec Wlk.

26.Dawid Wojciecha                   Gim.nr 1 Trzebnica 

27.Daniel Nowakowski               Gim.nr 1 Trzebnica  

28.Adrian Ryba                           Gim.nr 1 Trzebnica 

29.Miłosz Dudzik                        Gim.nr 1 Trzrbnica  

CHŁOPCY  ROCZNIK 1997-96

1.Patryk Dominas                        PZS 2 Trzebnica  

2.Rafał Kolonko                          PZS 2 Trzebnica   

3.Mateusz Kasperek                    LO Trzebnica   

4.Mateusz Świdziński                  PZSZ Trzebnica   

5.Dominik Kucner                        PZS Trzebnica 

6.Jakub Zawada                           PZSZ Trzebnica  

7.Michał Raube                            ZS T.Kościuszki Wołów  

8.Mateusz Dufrat                         Gim.5 Trzebnica    

9.Kamil Grabkowski                    Gim.2 Trzebnica   

10.Łukasz Miklaszewski              Gim.2 Trzebnica   

11.Krystian Stachura                   Gim.2 Trzebnica 

12.Patryk Kasza                           Gim 5 Trzebnica 

13.Patryk Ligas                            Gim.2 Trzebnica 

14.Mateusz Bednarek                  PZS nr 2 Trzebnica  

15.Michał Świderski                    PZSZ Trzebnica   

     CHŁOPCY  ROCZNIK 1995-94

1.Kamikl Hankiewicz                    ZSZ Rawicz   

2.Mateusz Brodacz                      ZS Kościuszki Wołów

 

DZIEWCZYNKI  ROCZNIK 2003

 

1.Kubacka Martyna                     SP 2 Trzebnica 

2.Karpińska Julia                         SP 3 Trzebnica 

3.Ziomek Katarzyna                    SP 3 Trzebnica  

4.Sadło Aleksandra                     SP 3 Trzebnica 

5.Nawrot Aleksandra                  SP 3 Trzebnica

6.Szymkowiak Nikola                 SP 3 Trzebnica   

7.Stawowa Patrycja                     SP 3 Trzebnica  

8.Okrajek Paulina                        SP Żmigród  

9.Bienias Emilia                           SP Żmigród 

10.Sobkowiak Kamila                 SP nr 2 Trzebnica  

11.Dziadek Magdalena                SP Zawonia  

12.Czajkowska Weronika            SP 2 Trzebnica 

13.Mazurek Maja                         SP Żmigród  

14.Kucner Aleksandra                 SP Zawonia 

15.Bielecka Alicja                        SP 2 Trzebnica  

16.Marcisz Alicja                         SP Zawonia 

17.Markowska Angelika              SP 3 Trzebnica

18.Banaś Dominika                     SP 3 Trzebnica 

19.Kilian Hanna                           SP Żmigród 

20.Dumka Wiktoria                     SP 2 Trzebnica  

21.Nowak Anastazja                   SP 2 Trzebnica 

22.Targoni Natalia                       SP Żmigród  

23.Kubiczek Aleksandra             SP Zawonia

24.Sokołowska Dorota                SP Żmigród  

25.Kryzek Martyna                      SP Kuźniczysko

26.Marczak Weronika                  SP 3 Trzebnica 

27.Krętkiewicz Izabela                SP 3 Trzebnica 

28.Antkowiak Julita                    SP Zawonia

29.Radziejewska Jagoda             SP Zawonia  

30.Sadowska Kornelia                 SP Żmigród 

31.Małys Agata                           SP Żmigród  

32.Sormat Natalia                       SP Kuźniczysko 

33.Cibroch Anna                         SP Zawonia

34.Sawińska Jagoda                    SP Zawonia

35.Żuk Milena                             SP Boleścin 

36.Kościelna Milena                    SP Żmigród  

37.Syk Katarzyna                        SP Żmigród

38.Gołębiowska Oliwia               SP Żmigród

39.Górska Martyna                      SP Żmigród   

40.Wesołowska Kornelia             SP Zawonia 

41.Puczkowska Karolina             SP Zawonia 

42.Lisiecka Dominika                  SP Żmigród 

43.Janoś Martyna                         SP Żmigród 

44.Herka Weronika                      SP 3 Trzebnica  

45.Malińska Julia                         SP 2 Trzebnica  

46.Kumor Zuzanna                      SP 2 Trzebnica 

47.Garlińska Weronika                SP 3 Trzebnica 

48.Kraska Angelika                     SP 2 Trzebnica  

49.Michalak Dominika                SP 2 Trzebnica 

30.Sikora Anna                            SP 3 Trzebnica                       -

31.Rak Agnieszka                                   SP Zawonia                            -

32.Mrozińska Adrianna               SP 3 Trzebnica                       -

33.Jerdonek Patrycja                   SP Zawonia                            -

34.Lipień Monika                        SP Kuźniczysko                     -

35.Jarosiewicz Karolina               SP Boleścin                            -

36.Król Karolina                          SP 3 Oborniki Śl.                   -

37.Nizio Julia                               SP 20 Wrocław                      -

38.Adamska Wiktoria                        SP 5 Trzebnica

50.Kaleta Karolina                       SP Zawonia 

51.Dębicka Klaudia                     SP Zawonia 

52.Tarenda Alicja                        SP 2 Trzebnica                           

DZIEWCZYNKI  ROCZNIK    2002

1.Żołnierowska Paulina               SP 3 Trzebnica

2.Nalota Anna                             SP Żmigród  

3.Ostrowiecka Natalia                 SP Żmigród  

4.Walczak Gabriela                      SP 2 Wołów 

5.Szewczyk Paulina                     SP 2 Trzebnica

6.Radota Joanna                          SP Zawonia 

7.Małys Aneta                             SP Żmigród 

8.Adamiszyn Patrycja                  SP Żmigród 

9.Bajor Aleksandra                      SP 2 Trzebnica

10.Gruszecka Sylwia                   SP Żmigród

11.Hercuń Weronika                    SP 3 Trzebnica  

12.Modelska Wiktoria                 SP Boleścin  

13.Uleryk Alicja                          SP 3 Trzebnica   

14.Szpil Zofia                              SP 3 Trzebnica

15.Ochalik Dominika                   SP 20 Wrocław

16.Kotowska Sara                       SP 20 Wrocław  

17.Laskowska Julia                     SP 3 Oborniki Śl.

18.Szuba Paulina                        SP 3 Oborniki Śl.

19.Miklas Kinga                           SP Zawonia       

20.Janisz Paulina                         SP Oborniki Śl.  

21.Strojwąs Aleksandra               SP 3 Oborniki Śl. 

22.Krawczyk Agnieszka              SP 3 Trzebnica 

23.Murmyło Urszula                    SP Kuźniczysko  

24.Łokietko Zuzanna                   SP 20 Wrocław  

25.Dąbrowska Kamila                 SP Zawonia 

26.Nawrocka Natalia                   SP Żmigród 

27.Aleksandrowicz Magdalena   SP 20 Wrocław 

28.Bogumił Martyna                    SP 3 Trzebnica 

29.Kalinowska Gabriela              SP 2 Trzebnica 

30.Widziak Aleksandra               SP 3 Oborniki.Śl. 

31.Kaleta Kamila                         SP Zawonia   

32.Mazij Julia                               SP 2 Trzebnica 

33.Pietruszka Julia                       SP 20 Wrocław 

34.Chołodecka Marta                  SP 2 Trzebnica  

35.Dinh-Tien Anna                      SP 2 Trzebnica  

36.Hawryło Kornelia                   SP 3 Trzebnica   

37.Burakowska Kinga                 SP 3 Trzebnica 

38.Dyminska Izabella                  SP 3 Trzebnica  

39.Wojciechowska Zofia             SP 3 Oborniki Śl.

40.Żyto Julia                                SP Zawonia 

41.Chodorowska  Jagoda            SP Żmigród 

42.Grzężułowska Maria               SP Zawonia  

43.Majcherek Sandra                   SP Zawonia 

44.Wiktorowicz Weronika            SP Żmigród 

45.Barosik Klaudia                      SP 3 Trzebnica  

46.Krupa Lilianna                        SP 3 Trzzebnica 

47.Jobczyk Weronika                  SP 2 Żmigród 

48.Pindel Ewelina                        SP 2 Trzebnica 

49.Kryczka Julia                          SP 3 Trzebnica  

50.Krzywicka Zofia                      SP Boleścin   

51Grzegorzewska Natalia            SP 2 Trzebnica 

52.Brzezinska Natalia                  SP Boleścin

DZIEWCZYNKI  ROCZNIK    2001

1.Fuchs Anita                              SP 91 Wrocław 

2.Małys Paulina                           SP Żmigród 

3.Zniczenko Zuzanna                  SP 2 Trzebnica

4.Orzepowska Paulina                 SP 20 Wrocław 

5.Gołecka Anna                           SP 3 Oborniki Śl.

6.Mamzer Natalia                        SP 3 Trzebnica 

7.Szymczyk Julita                       SP 3 Oborniki Śl.   

8.Bator Milena                             SP Zawonia 

9.Cyndecka Julia                         SP 3 Trzebnica  

10.Gierkowska Karolina              SP Żmigród 

11.Kurek Kamila                         SP Żmigród  

12.Kołodziejczyk Matylda          SP 2 Trzebnica 

13.Kunkel Leonia                        SP 3 Trzebnica 

14.Domaradzka Natalia               SP 3 Oborniki Śl.

15.Sobkowiak Julia                      SP 2 Trzebnica 

16.Giereko Kamila                       SP Żmigród 

17.Woś Zuzanna                          SP 3 Oborniki Śl.

18.Ratajewska Karolina               SP Żmigród 

19.Witkowska Katarzyna              SP 20 Wrocław 

20.Bochenek  Anna                     SP 3 Trzebnica 

21.Gruberska Daria                      SP 3 Oborniki Śl. 

22.Kużma Wiktoria                     SP 20 Wrocław 

23.Ścisłowska Kamila                  SP 3 Oborniki Śl.

24.Nejman Angelika                    SP Żmigród  

25.Góral Magdalena                    SP 2 Trzebnica  

26.Żołądkowska Izabella             SP 20 Wrocław 

27.Banaś Maja                             SP 2 Trzebnica 

28.Gazdowska Maja                    SP 2 Trzebnica  

29.Horak Dominika                     SP 2 Trzebnica  

30.Sikora Anna                            SP 3 Trzebnica 

31.Rak Agnieszka                       SP Zawonia

32.Mrozińska Adrianna               SP 3 Trzebnica

33.Jerdonek Patrycja                   SP Zawonia

34.Lipień Monika                        SP Kuźniczysko

35.Jarosiewicz Karolina               SP Boleścin  

36.Król Karolina                          SP 3 Oborniki Śl.

37.Nizio Julia                               SP 20 Wrocław       

39.Łagoda Katarzyna                  SP 5 Trzebnica 

40.Gawrońska Marta                   SP 2 Trzebnica  

41.Zemlik Klaudia                       SP Boleścin

42.Bindor Daria                           SP 3 Trzebnica 

DZIEWCZYNKI  ROCZNIK    2000

1.Terpic Angelika                        Gim.Rataja Żmigród 

2.Rak Maria                                 Gim.Zawonia 

3.Radota Anastazja                     Gim.Zawonia 

4.Zaraza Patrycja                         Gim.1 Trzebnica 

5.Żurek Wiktoria                         Gim.Zawonia 

6.Płócienniczak Natalia               Gim,Zawonia 

7.Szewczyk Joanna                      Gim.Ujeździec Wlk.

8.Nowak Aleksandra                   Gim.Żmigród 

9.Pukszto Celestyna                    Gim.Rataja Żmigród  

10.Płoskonka Klaudia                  Gim.Rataja Żmigród 

11.Danielak Sara                          Gim.Zawonia 

12.Gawlińska Małgorzata            Gim. Ujeździec Wlk.

13.Ziomek Anna                          Gim.Ujeździec Wlk

14.Klimek Natalia                        Gim.1 Trzebnica

15.Lesiak Karolina                       Gim.1 Trzebnica

16.Żołnierowska Angelika           Gim.1 Trzebnica

17.Skrzypek Paulina                    Gim. Rataja Żmigród

18.Bielicka Daria                         Gim. 1 Trzebnica 

19.Schwabe Anna                       SP 5 Trzebnica 

20.Kubiczek Ewa                        Gim.Zawonia 

21.Przybyłka Alicja                     Gim.1 Trzebnica  

22.Kowalczyk Sara                      Gim.1 Trzebnica                              

DZIEWCZYNKI  ROCZNIK   1999

1.Samiło Agata                            Gim. Rataja Żmigród

2.Bober Aleksandra                     Gim. Rataja Żmigród 

3.Stawińska Aleksandra              Gim. Rataja Żmigród 

4.Ferenc Karolina                        Gim. Rataja Żmigród 

5.Pilska Klaudia                           Gim. Zawonia 

6.Załanowska Marta                    Gim. Rataja Żmigród  

7.Howis Maria                             Gim. Rataja Żmigród 

8.Domagała Elżbieta                    Gim. Zawonia  

9.Jaros Wiktoria                           Gim.1 Trzebnica 

10.Sapożnikow Barbara               Gim.1 Trzebnica 

11.Szulga Katarzyna                    Gim.1 Trzebnica 

12.Cepa Natalia                           Gim. Rataja Żmigród

13.Nalota Maria                          Gim. Rataja Żmigród

14.Michalska Alicja                     Gim. Rataja Żmigród  

15.Cybulska Patrycja                   Gim. Rataja Żmigród 

16.Łopatka Barbara                     Gim. Rataja Żmigród

17.Bartela Natalia                        Gim.1 Trzebnica 

18.Jadach Karolina                      Gim .Rataja Trzebnica 

19.Skrzypek Adrianna                 Gim. Rataja Żmigród

20. Stępień Dominika                  Gim. 1 Trzebnica 

DZIEWCZYNKI  ROCZNIK   1998

1.Ninierza Elżbieta                      Gim. Rataja Żmigród 

2.Wajer Alicja                              Gim. Oborniki Śląskie  

3.Bagińska Alicja                         Gim. Rataja Żmigród 

4.Sokołowska Marta                    Gim. 1 Trzebnica  

5.Adamska Izabela                      Gim. Zawonia

6.Kudas Roksana                        Gim. 1 Trzebnica  

7.Stec Martyna                            Gim. 1 Trzebnica

8.Domagała Daria                        Gim. Zawonia 

9.Koszyla Anna                           Gim. 1 Trzebnica 

10.Bargiel Barbara                       Gim. 1 Trzebnica 

DZIEWCZYNKI  ROCZNIK   1997-96

1.Mazur Kinga                             PZS 2 Trzebnica  

1.Korfel Karolina                         PZS 2 Trzebnica  

2.Wojciechowska Katarzyna       ZSZ 2 Trzebnica 

DZIEWCZYNKI  ROCZNIK   1995-94

1.Hajduk Patrycja                         ZSZ 2 Trzebnica                    27

2.Szałapska Anita                        PZS 2 Trzebnica                     25

3.Mark Paula                                ZS T.Kościuszki Wołów        24

4.Targoni Dagmara                      PZS 2 Trzebnica                     23.

 

PUNKTACJA ZESPOŁOWA SZKÓŁ

SZKOŁY PODSTAWOWE

 

  1. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 TRZEBNICA       574 PKT.
  2. SZKOŁAPODSTAWOWA ŻMIGRÓD                     509 PKT.
  3. SZKOŁA PODSTAWOWa nr 3 OBORNIKI ŚL.      296 PKT
  4. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 TRZEBNICA       253 PKT
  5. SZKOŁA PODSTAWOWA 20 WROCŁAW            194 PKT
  6. SZKOŁA PODSTAWOWA ZAWONIA                    122 PKT
  7. SZKOŁA PODSTAWOWA KUŹNICZYSKO             49 PKT
  8. SZKOŁA PODSTAWOWA BOLEŚCIN                     30 PKT
  9. SZKOŁA PODSTAWOWA 91 WROCŁAW               27 PKT
  10. SZKOŁA PODSTAWOWA 2 WOŁÓW                      23 PKT

              GIMNAZJA

            1. GIMNAZJUM 1 TRZEBNICA                             586 PKT

            2. GIMNAZJUM RATAJA ŻMIGRÓD                    548 PKT

            3..GIMNAZJUM ZAWONIA                                   327 PKT

            4. GIMNAZJUM UJEŹDZIEC WIELKI                  159 PKT

            5. PGS J TRZEBNICA                                          151 PKT

            6. GIMNAZJUM OBORNIKI ŚLĄSKIE                   25 PKT

            7. GIMNAZJUM 2 TRZEBNICA                              20 PKT

             SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

            1. PZS 2 TRZEBNICA                          321 PKT

            2. ZS WOŁÓW                                       69 PKT

            3. ZSZ RAWICZ                                     27 PKT

            4. LO TRZEBNICA                               24 PKT