Gminne Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy
gckis.trzebnica.pl
Dziś jest piątek 22 września
Imieniny: Maury, Milany, Tomasza
PRZEJDŹ DO DZIAŁU
KULTURA

Wiosenne Biegi Przełajowe o Puchar Kocich Gór

                                   Komunikat Końcowy

                        Wiosennych Biegów Przełajowych

                                  o Puchar Kocich Gór

                                            22.05.2013

 

Wyniki:

 

Dziewczęta rocznik 2002

 

  1. Żołnierowska Paulina – Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  2. Walczak Gabriela - Szkoła Podstawowa nr 2 Wołów
  3. Szewczyk Paulina - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  4. Nawrocka Natalia - Szkoła Podstawowa Żmigród
  5. Nalot Anna - Szkoła Podstawowa Żmigród
  6. Bielak Weronika - Szkoła Podstawowa Skokowa
  7. Miklas Kinga - Szkoła Podstawowa Boleścin
  8. Patalas Aleksandra - Szkoła Podstawowa Pakosławsko
  9. Dudziak Beata - Szkoła Podstawowa Pakosławsko
  10. Bajor Aleksandra - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  11. Krawczyk Agnieszka - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  12. Radota Joanna - Szkoła Podstawowa Zawonia
  13. Ostromecka Natalia - Szkoła Podstawowa Żmigród
  14. Mazij Julia - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  15. Osimiałowska Patrycja - Szkoła Podstawowa Ujeździec Wielki
  16. Modelska Wiktoria - Szkoła Podstawowa Boleścin
  17. Jewiarz Paulina - Szkoła Podstawowa nr 3 Oborniki Śląskie
  18. Pierut Julia - Szkoła Podstawowa Żmigród
  19. Hercuń Weronika - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  20. Wilk Weronika - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  21. Beyer Weronika - Szkoła Podstawowa Zawonia
  22. Dąbrowska Kamila - Szkoła Podstawowa Zawonia
  23. Olejniczak Oliwia - Szkoła Podstawowa Żmigród
  24. Gruszecka Sylwia - Szkoła Podstawowa Żmigród
  25. Szpil Zofia - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  26. Chołodecka Marta - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  27. Dinh Tien Anna - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  28. Murmyło Urszula - Szkoła Podstawowa Kuźniczysko
  29. Małys Aneta - Szkoła Podstawowa Żmigrod
  30. Kalinowska Gabriela - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  31. Gudowska Wiktoria - Szkoła Podstawowa Żmigród
  32. Marczak Magdalena - Szkoła Podstawowa Żmigród
  33. Dymińska Izabela - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  34. Jobczyk Weronika - Szkoła Podstawowa Żmigród
  35. Kargul Sandra - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  36. Tobolska Patrycja - Szkoła Podstawowa Skokowa
  37. Kwiatkowska Sara - Szkoła Podstawowa Zawonia
  38. Garlinska Alicja - Szkoła Podstawowa Ujeździec Wielki
  39. Freus Julia - Szkoła Podstawowa Skokowa
  40. Siekierka Natalia - Szkoła Podstawowa Skokowa
  41. Hawryło Kornelia - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  42. Mierzwińska Monika - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  43. Łapińska Emilia - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  44. Bogumił Martyna - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  45. Bajewska Klementyna - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  46. Kaleta Kamila - Szkoła Podstawowa Zawonia
  47. Burakowska Kinga - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  48. Grzegorzewska Natalia - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  49. Gmerek Karolina - Szkoła Podstawowa Ujeździec Wielki
  50. Halczuk Natalia - Szkoła Podstawowa nr 3 Oborniki Śląskie
  51. Drobny Julia - Szkoła Podstawowa Zawonia
  52. Skrzypek Zuzanna - Szkoła Podstawowa nr 3 Oborniki Śląskie
  53. Jakubik Wiktoria - Szkoła Podstawowa Czeszów
  54. Kałużna Sandra - Szkoła Podstawowa Zawonia
  55. Krupa Lilianna - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  56. Majcherek Sandra - Szkoła Podstawowa Zawonia
  57. Lutomska Julia - Szkoła Podstawowa Prusice
  58. Gniadek Katarzyna - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  59. Górczyńska Ewa - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  60. Jasińska Roksana - Szkoła Podstawowa nr 3 Oborniki Śląskie
  61. Hołubicka Klaudia - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  62. Macocha Laura - Szkoła Podstawowa Prwice
  63. Stawowa Patrycja - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  64. Chodorowska Jagoda - Szkoła Podstawowa Żmigród
  65. Cetera Nikola - Szkoła Podstawowa Prusiice
  66. Mikiewicz Martyna - Szkoła Podstawowa Prusice
  67. Pięt Julia - Szkoła Podstawowa Prusice
  68. Józefiak Dominika - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  69. Masztalerz Marta - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

 

Dziewczęta rocznik 2001

 

  1. Mineczko Zuzanna - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  2. Nowakowska Jagoda - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  3. Małys Pulina - Szkoła Podstawowa Żmigród
  4. Małys Marzena - Szkoła Podstawowa Żmigród
  5. Gołecka Anna - Szkoła Podstawowa nr 3 Oborniki Śląskie
  6. Szymczak Julia - Szkoła Podstawowa nr 3 Oborniki Śląskie
  7. Mieczkowska Patrycja - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  8. Kołodziejczyk Matylda - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  9. Bogucka Weronika - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  10. Woś Zuzanna - Szkoła Podstawowa nr 3 Oborniki Śląskie
  11. Kurek Kamila - Szkoła Podstawowa Żmigród
  12. Smulska Joanna - Szkoła Podstawowa Pakosławsko
  13. Bata Milena - Szkoła Podstawowa Zawonia
  14. Gniado Emilia - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  15. Cyndecka Julia - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  16. Gryglewicz Klaudia - Szkoła Podstawowa Ujeździec Wielki
  17. Paraszczyn Kamila - Szkoła Podstawowa Ujeździec Wielki
  18. Kundel Leona - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  19. Nikola - Szkoła Podstawowa Prusice
  20. Gierakowska Karolina - Szkoła Podstawowa Żmigród
  21. Hućko Julia - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  22. Tomczyk Klaudia - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  23. Kluga Patrycja - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  24. Sokołowska Agata - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  25. Kowal Karolina - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  26. Dymińska Weronika - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  27. Fikier Kamila - Szkoła Podstawowa Prusice
  28. Balaszczuk Magdalena - Szkoła Podstawowa Zawonia
  29. Manzer Natalia - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  30. Banaś Maja - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  31. Wojcieszak Aleksandra - Szkoła Podstawowa Zawonia
  32. Lipień Monika - Szkoła Podstawowa Kuźniczysko
  33. Krasowska Aleksandra - Szkoła Podstawowa nr 3 Oborniki Śląskie
  34. Boruszewska Agnieszka - Szkoła Podstawowa Kuźniczysko
  35. Jerdorek Patrycja - Szkoła Podstawowa Zawonia
  36. Rak Agnieszka - Szkoła Podstawowa Zawonia
  37. Sobkowiak Julia - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  38. Najman Angelika  Szkoła Podstawowa Żmigród
  39. Bańkowska Anita - Szkoła Podstawowa Zawonia
  40. Gozdowska Maja - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  41. Cal Julia - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  42. Skaczyło Natalia - Szkoła Podstawowa Żmigród
  43. Szymanowicz Kornelia - Szkoła Podstawowa Zawonia
  44. Długosz Klaudia – Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  45. Kaczor Julia - Szkoła Podstawowa Zawonia
  46. Hupa Daria - Szkoła Podstawowa Prusice
  47. Kozicka Zuzanna - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  48. Filip Roksana - Szkoła Podstawowa Czeszów
  49. Pulut Weronika - Szkoła Podstawowa Żmigród
  50. Osik Weronika - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  51. Harak Dominika - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  52. Tarka Aleksandra - Szkoła Podstawowa Czeszów

 

Dziewczęta rocznik 2000

 

  1. Adamczyk Oliwia - Szkoła Podstawowa Prusice
  2. Kusz Magdalena - Szkoła Podstawowa Lubień
  3. Suliga Dominika - Szkoła Podstawowa nr 3 Oborniki Śląskie
  4. Terpic Angelika - Szkoła Podstawowa Żmigród
  5. Sokołowska Izabella - Szkoła Podstawowa Żmigród
  6. Pukszto Celestyna - Szkoła Podstawowa Żmigród
  7. Rak Maria - Szkoła Podstawowa Zawonia
  8. Kowalczyk Sara - Szkoła Podstawowa Kuźniczysko
  9. Zaraza Patrycja - Szkoła Podstawowa Kuźniczysko
  10. Horoszkeiwicz Patrycja - Szkoła Podstawowa Żmigród
  11. Gaczyńska Weronika - Szkoła Podstawowa Czeszów
  12. Łaleta Karina - Szkoła Podstawowa Zawonia
  13. Pytka Alicja - Szkoła Podstawowa Pakosławsko
  14. Szewczyk Joanna - Szkoła Podstawowa Ujeździec Wielki
  15. Borowiec Mirela - Szkoła Podstawowa Prusice
  16. Obała Weronika - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  17. Kajdzik Wiktoria - Szkoła Podstawowa Lubiąż
  18. Płoskonka Klaudia - Szkoła Podstawowa Żmigród
  19. Praźuch Justyna - Szkoła Podstawowa Zawonia
  20. Płócienniczak Natalia - Szkoła Podstawowa Zawonia
  21. Cieślik Weronika - Szkoła Podstawowa Prusice
  22. Kolasa Sara - Szkoła Podstawowa nr 3 Oborniki Śląskie
  23. Derecka Aleksandra - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  24. Wieczorek Magdalena - Szkoła Podstawowa Prusice
  25. Sobieraj Patrycja - Szkoła Podstawowa Zawonia
  26. Popów Andżelika - Szkoła Podstawowa Żmigród
  27. Brukwicka Weronika – Szkoła integracyjna Trzebnica
  28. Hućko Aleksandra - Szkoła Podstawowa Kuźniczysko
  29. Maćkowiak Martyna - Szkoła Podstawowa Żmigród
  30. Rudnicka Beata - Szkoła Podstawowa Prusice
  31. Michałowska Sara - Szkoła Podstawowa Zawonia
  32. Tarnowska Julia - Szkoła Podstawowa Prusice
  33. Sokołowska Kinga - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  34. Danielak Sara - Szkoła Podstawowa Zawonia
  35. Pałka Natalia - Szkoła Podstawowa Prusice
  36. Siuzdak Patrycja - Szkoła Podstawowa Skokowa
  37. Lesiak Karolina - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  38. Łopyta Natalia - - Szkoła Podstawowa Zawonia
  39. Garlińska Małgorzata - Szkoła Podstawowa Ujeździec Wielki
  40. Kwietniewska Sylwia - Szkoła Podstawowa nr 3 Oborniki Śląskie
  41. Białas Aleksandra - Szkoła Podstawowa Prwice
  42. Bielak Paulina - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  43. Głowinkowska Dominika - Szkoła Podstawowa Prusice
  44. Majka Kamila - Szkoła Podstawowa nr 3 Oborniki Śląskie
  45. Kubiczek Ewa - Szkoła Podstawowa Zawonia
  46. Cegłowska Marta - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  47. Gaj Julia - Szkoła Podstawowa Czeszów
  48. Dziwak Dagmara – Szkoła integracyjna Trzebnica
  49. Mołrzycka Aleksandra - Szkoła Podstawowa Boleścin
  50. Wiłwicka Julia - Szkoła integracyjna Trzebnica
  51. Pyszel Natasza - Szkoła integracyjna Trzebnica

 

Dziewczęta rocznik 1999

 

  1. Samiło Agata – Gimnazjum im. Rataja Żmigród
  2. Howis Maja – Gimnazjum im. Rataja Żmigród
  3. Pliska Klaudia – Gimnazjum Zawonia
  4. Bober Aleksandra – Gimnazjum im. Rataja Żmigród
  5. Kumor Karolina – Gimnazjum nr 1 Trzebnica
  6. Michalska Alicja – Gimnazjum im. Rataja Żmigród
  7. Wanias Natalia – Gimnazjum Lubiąż
  8. Sapożnikow Barbara – Gimnazjum nr 1 Trzebnica
  9. Jaros Wiktoria – Gimnazjum nr 1 Trzebnica
  10. Dziadek Liliana – Gimnazjum Zawonia
  11. Mazur Weronika – Gimnazjum Ujeździec Wielki
  12. Szulga Katarzyna – Gimnazjum nr 1 Trzebnica
  13. Bartela Natalia – Gimnazjum nr 1 Trzebnica
  14. Domagała Elżbieta – Gimnazjum Zawonia
  15. Krawicka Patrycja – Gimnazjum Zawonia
  16. Ośmiałowska Kamila – Gimnazjum Ujeździec Wielki
  17. Bernacka Joanna – Gimnazjum nr 1 Trzebnica
  18. Boczoń Monika – Gimnazjum Ujeździec Wielki
  19. Żubrowska Anna – Gimnazjum Ujeździec Wielki

 

Dziewczęta rocznik 1998

 

  1. Ninierza Elżbieta – Gimnazjum im. Rataja Żmigród
  2. Sylwestrzak Marta – Gimnazjum Lubiąż
  3. Sylwestrzak Magdalena – Gimnazjum Lubiąż
  4. Mruczek Patrycja – Gimnazjum Lubiąż
  5. Adamska Iza – Gimnazjum Lubiąż
  6. Czapczyńska Natalia – Gimnazjum Zawonia
  7. Sokołowska Marta – Gimnazjum nr 1 Trzebnica
  8. Pawlik Milena – Gimnazjum Zawonia
  9. Klimczak Natalia – Gimnazjum im. Rataja Żmigród
  10. Balaszczuk Julia – Gimnazjum Zawonia
  11. Gałek Joanna – Gimnazjum im. Rataja Żmigród
  12. Uchrońska Iza – Gimnazjum nr 1 Trzebnica
  13. Bindas Roksana – Gimnazjum nr 1 Trzebnica
  14. Domagała Daria – Gimnazjum Zawonia
  15. Zawadzka Natalia – Gimnazjum im. Rataja Żmigród

 

Dziewczęta rocznik 1997

 

  1. Krupnicka Karolina – Gimnazjum Lubiąż
  2. Dudek Klaudia – Gimnazjum Zawonia
  3. Jagodzińska Kludia – Gimnazjum im. Rataja Żmigród
  4. Marek Patrycja – Gimnazjum Zawonia
  5. Ignatowicz Anna – Gimnazjum im. Rataja Żmigród
  6. Fornalczyk Patrycja – Gimnazjum Zawonia
  7. Bator Kamila – Gimnazjum Zawonia

 

Dziewczęta rocznik 1996 – 1995

 

  1. Mazur Kinga – Powiatowy Zespół Szkół nr 2 Trzebnica
  2. Kuzan Marta - Powiatowy Zespół Szkół nr 2 Trzebnica
  3. Freus Ewelina - Powiatowy Zespół Szkół nr 2 Trzebnica
  4. Merk Paula - Zespół Szkół im. Kościuszki Wołów
  5. Szałapska Anita - Powiatowy Zespół Szkół nr 2 Trzebnica
  6. Bonczarowska Karolina - Powiatowy Zespół Szkół nr 2 Trzebnica
  7. Targom Dagmara - Powiatowy Zespół Szkół nr 2 Trzebnica
  8. Grochawska Danuta - Powiatowy Zespół Szkół nr 2 Trzebnica
  9. Freus Paulina - Powiatowy Zespół Szkół nr 2 Trzebnica
  10. Kuzan Magdalena - Powiatowy Zespół Szkół nr 2 Trzebnica
  11. Nowak Natalia - Powiatowy Zespół Szkół nr 2 Trzebnica
  12. Michalska Agnieszka - Powiatowy Zespół Szkół nr 2 Trzebnica

 

Dziewczęta rocznik 1994

 

  1. Hajduk Patrycja - Powiatowy Zespół Szkół nr 2 Trzebnica
  2. Kucharczyk Marta - Zespół Szkół im. Kościuszki Wołów

 

Dziewczęta rocznik 1994 i starsze

 

  1. Szyszka Sandra – Prusice
  2. Merk Paula
  3. Jakubik Wiktoria

 

 

Chłopcy rocznik 2002

 

  1. Korytkowski Gracjan – Szkoła Podstawowa Żmigród
  2. Sip Miłosz - Szkoła Podstawowa Kuźniczysko
  3. Chłopek Dawid - Szkoła Podstawowa Piotrkowice
  4. Eliasz Dawid - Szkoła Podstawowa Żmigród
  5. Zebrowski Paweł - Szkoła Podstawowa Ujeździec Wielki
  6. Siwicki Aleksander - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  7. Wawrzyniak Wiktor - Szkoła Podstawowa Czeszów
  8. Pełka Dawid - Szkoła Podstawowa Czeszów
  9. Kurczak Krzesimir - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  10. Gryglewicz Jakub - Szkoła Podstawowa Ujeździec Wielki
  11. Milewski Aleks - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  12. Słowiński Igor - Szkoła Podstawowa Prusice
  13. Dziadek Mateusz - Szkoła Podstawowa Zawonia
  14. Kamiński Jakub - Szkoła Podstawowa Żmigród
  15. Wróblewski Karol - Szkoła Podstawowa Skokowa
  16. Spychała Karol - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  17. Łukasz - Szkoła Podstawowa Piotrowice
  18. Czerwony Jakub - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  19. Gajda Cezary - Szkoła Podstawowa Ujeździec Wielki
  20. Zalewski Jan - Szkoła Podstawowa Żmigród
  21. Dudziak Adrian - Szkoła Podstawowa Kuźniczysko
  22. Łabuz Dawid - Szkoła Podstawowa Zawonia
  23. Świdziński Jakub - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  24. Czajkowski Mikołaj - Szkoła Podstawowa Żmigród
  25. Kujawa Miłosz - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  26. Łukasz Banasiewicz - Szkoła Podstawowa Zawonia
  27. Czech Konrad - Szkoła Podstawowa Skokowa
  28. Janicki Maciej - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  29. Wachowski Patryk - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  30. Śródka Szymon - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  31. Rojewski Filip - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  32. Wolski Jan - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  33. Wójcik Maciej - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  34. Koszyka Jakub - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  35. Świdziński Dominik - Szkoła Podstawowa Boleścin
  36. Rejman Karol - Szkoła Podstawowa nr 3 Oborniki Śląskie
  37. Wróbel Kamil - Szkoła Podstawowa nr 3 Oborniki Śląskie
  38. Szabla Jędrzej - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  39. Kikut Michał - Szkoła Podstawowa Prusice
  40. Mularski Patryk - Szkoła Podstawowa Zawonia
  41. Kaczmarek Kornel - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  42. Kuciński Dominik - Szkoła Podstawowa Ujeździec Wielki
  43. Rain Kamil - Szkoła Podstawowa Piotrkowice
  44. Sokołowski Wojciech - Szkoła Podstawowa Boleścin
  45. Pękowski Jakub - Szkoła Podstawowa Żmigród
  46. Górski Szymon - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  47. Matusiak Karolian - Szkoła Podstawowa nr 3 Oborniki Śląskie
  48. Łuszczyński Mikołaj - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  49. Paszkot Jakub - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  50. Fiedziuk Kacper - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  51. Chabinki Jakub - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  52. Dudzik Sebastian - Szkoła Podstawowa nr 3 Oborniki Śląskie
  53. Cieliński Kacper - Szkoła Podstawowa Zawonia
  54. Stec Karol - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  55. Pięt Filip - Szkoła Podstawowa Prusice
  56. Blicharz Kacper - Szkoła Podstawowa Zawonia
  57. Mostek Konrad – Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  58. Katura Maciej - Szkoła Podstawowa Trzebnica
  59. Głodowski Hubert - Szkoła Podstawowa Oborniki Śląskie
  60. Lubik Nikodem - Szkoła Podstawowa nr 3 Oborniki Śląskie
  61. Natowski Wiktor - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  62. Wrzocha Nikodem - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica

 

Chłopcy rocznik 2001

 

  1. Janik Andrzej - Szkoła Podstawowa Żmigród
  2. Babuś Marcel - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  3. Słomian Daniel - Szkoła Podstawowa nr 3 Oborniki Śląskie
  4. Danielak Gabriel - Szkoła Podstawowa Zawonia
  5. Moskal Jakub - Szkoła Podstawowa Skokowa
  6. Cych Kacper - Szkoła Podstawowa Żmigród
  7. Kowalczyk Marcel - Szkoła Podstawowa Kuźniczysko
  8. Żelichowski Bartosz - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  9. Pietralik Konrad - Szkoła Podstawowa Żmigród
  10. Kłosiński Krzysztof - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  11. Janróżkiewicz Kacper - Szkoła Podstawowa Zawonia
  12. Płuciennik Jakub - Szkoła Podstawowa nr 3 Oborniki Śląskie
  13. Szargan Patryk - Szkoła Podstawowa Żmigród
  14. Handzel Adam - Szkoła Podstawowa Oborniki Śląskie
  15. Pietrzak Wiktor - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  16. Jasik Jarosław - Szkoła Podstawowa Bolescin
  17. Kowalczyk Kacper - Szkoła Podstawowa Prusice
  18. Zimny Adrian - Szkoła Podstawowa Zawonia
  19. Śródka Eryk - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  20. Woźniak Paweł - Szkoła Podstawowa Boleścin
  21. Łopuszko Karol - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  22. Leszczyński Patryk - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  23. Pastuszka Jakub - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  24. Baura Marcel - Szkoła Podstawowa Kuźniczysko
  25. Kubas Krystian - Szkoła Podstawowa nr 3 Oborniki Śląskie
  26. Lipowski Szymon - Szkoła Podstawowa Zawonia
  27. Śliwiński Bartosz - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  28. Serwis Maciej - Szkoła Podstawowa Żmigród
  29. Rychtek Sebastian - Szkoła Podstawowa nr 3 Oborniki Śląskie
  30. Wrona Damian - Szkoła Podstawowa Zawonia
  31. Kowalski Natan - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  32. Wrona Kacper - Szkoła Podstawowa Żmigród
  33. Stawisz Dominik - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  34. Czerwiński Jakub - Szkoła Podstawowa Bolescin
  35. Wójcik Szymon - Szkoła Podstawowa Prusice
  36. Curyło Paweł - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  37. Zuber Łukasz - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  38. Krzak Kornel - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  39. Szewczyk Paweł - Szkoła Podstawowa Prusice
  40. Robak Piotr - Szkoła Podstawowa Żmigród
  41. Szlęzak Aleksander - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  42. Oleniasz Kacper - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  43. Woźniak Wojciech - Szkoła Podstawowa Ujeździec Wielki
  44. Świat  Jakub - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  45. Cachowski Błażej - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  46. Cendrwoski Igor - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  47. Arł Szymon - Szkoła Podstawowa Zawonia
  48. Cepie Miłosz - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  49. Marszałek Dawid - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  50. Flatura Jakub - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  51. Gierczak Klaudiusz - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  52. Żelem Adam - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  53. Sołtysik Łukasz - Szkoła Podstawowa Zawonia
  54. Guziak Krzysztof - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  55. Kossak Michał - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  56. Hamkało Jakub - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  57. Jasiński Łukasz - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  58. Fronczak Piotr - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica

 

Chłopcy rocznik 2000

 

  1. Pukacz Dawid – Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  2. Lorek Bartosz - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  3. Wojtasik Radosław - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  4. Mularczyk Bartłomiej – Szkoła Podstawowa Żmigród
  5. Korytkowski Jakub - Szkoła Podstawowa Żmigród
  6. Franieczek Karol - Szkoła Podstawowa Boleścin
  7. Bonke Paweł - Szkoła Podstawowa Prusice
  8. Pietrzak Krzysztof - Szkoła Podstawowa Prusice
  9. Gałek Dawid – Szkoła Podstawowa Żmigród
  10. Morawski Szymon - Szkoła Podstawowa Żmigród
  11. Oziembała Aleksander - Szkoła Podstawowa nr 3 Oborniki Śląskie
  12. Uchański Mateusz - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica
  13. Kwiecień Adrian - Szkoła Podstawowa Piotrkowice
  14. Kryczka Jacek - Szkoła Podstawowa Czeszów
  15. Adamski Michał - Szkoła Podstawowa Zawonia
  16. Pęczkowski Jakub - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  17. Netwinka Bartłomiej - Szkoła Podstawowa nr 3 Oborniki Śląskie
  18. Ciosk Kornel - Szkoła Podstawowa Zawonia
  19. Zawda Szymon - Szkoła Podstawowa Czeszów
  20. Świdziński Patryk - Szkoła Podstawowa Boleścin
  21. Gibalski Kajetan - Szkoła Podstawowa nr Oborniki Śląskie
  22. Książkiewicz Jakub - Szkoła Podstawowa Żmigród
  23. Szelągowski Bartosz - Szkoła Podstawowa nr 3 Oborniki Śląskie
  24. Chwaliński Arkadiusz – Szkoła Podstawowa Żmigród
  25. Jędra Bartłomiej - Szkoła Podstawowa Żmigród
  26. Mielnik Piotr - Szkoła Podstawowa Kuźniczysko
  27. Stachowicz Błażej - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  28. Trupkiewicz Jakub - Szkoła Podstawowa Żmigród
  29. Posłuszny Krystian - Szkoła Podstawowa Ujeździec Wielki
  30. Uść Adrian - Szkoła Podstawowa nr 3 Oborniki Śląskie
  31. Szymczyszyn Jakub - Szkoła Podstawowa Zawonia
  32. Waclowski Krystian - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  33. Przystuplak Fabian - Szkoła Podstawowa Żmigród
  34. Mączka Łukasz - Szkoła Podstawowa nr 3 Oborniki Śląskie
  35. Kostyk Tomasz - Szkoła Podstawowa nr 3 Oborniki Śląskie
  36. Kotarski Michał - Szkoła Podstawowa Zawonia
  37. Butrak Oskar - Szkoła Podstawowa Prusice
  38. Klimczak Dawid - Szkoła Podstawowa Ujeździec Wielki
  39. Kucharski Kacper - Szkoła Podstawowa Boleścin
  40. Smoliński Mateusz - Szkoła Podstawowa nr 3 Oborniki Śląskie
  41. Żuk Michał - Szkoła Podstawowa Boleścin
  42. Tabor Mateusz - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  43. Mazurek Kamil - Szkoła Podstawowa Prusice
  44. Tutkaj Dominik – Szkoła integracyjna Trzebnica
  45. Krężołek Kacper - Szkoła Podstawowa Ujeździec Wielki
  46. Wnuk Kacper - Szkoła Podstawowa Skokowa
  47. Kurtelak Szymon - Szkoła Podstawowa Skokowa
  48. Huszno Artur - Szkoła Podstawowa Czeszów
  49. Wójciów Dawid - Szkoła Podstawowa Prusice
  50. Frączak Wojciech - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  51. Janusiewicz Krzysztof - Szkoła Podstawowa Boleścin
  52. Łukaszewicz Michał - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  53. Pietryków Damian - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica
  54. Dębski Hubert – Szkoła Integracyjna
  55. Utratny Piotr – Szkoła Integracyjna
  56. Karpiński Szymon – Szkoła integracyjna

 

Chłopcy rocznik 1999

 

  1. Zdybel Przemysław – Gimnazjum Prusice
  2. Samulski Dominik - Gimnazjum Ujeździec Wielki
  3. Poprawa Dawid - Gimnazjum Żmigród
  4. Pudłowski Arkadiusz - Gimnazjum Żmigród
  5. Wrzesiński Robert - Gimnazjum Żmigród
  6. Walczak Norbert - Gimnazjum Wołów
  7. Kaleta Bartosz - Gimnazjum Zawonia
  8. Dębowski Damian - Gimnazjum Żmigród
  9. Pawlik Patryk – Gimnazjum Sportowo – Językowe Trzebnica
  10. Borkowski Dominik – Gimnazjum Żmigród
  11. Angstrych Damian – Gimnazjum Trzebnica
  12. Noga Jakub – Gimnazjum Żmigród
  13. Kasperek Kamil – Gimnazjum nr 1 w Trzebnicy
  14. Skalski Kacper – Gimnazjum Zawonia
  15. Jórlisek Tomasz – Gimnazjum Trzebnica
  16. Hatowski Jakub – Gimnazjum Żmigród
  17. Kudas Konrad – Gimnazjum nr 1 Trzebnica
  18. Kotara Patryk – Gimnazjum Prusice
  19. Cisak Michał – Gimnazjum nr 1 Trzebnica
  20. Lorek Szymon – Gimnazjum nr 1 Trzebnica
  21. Korzeniewski Kewin – Gimnazjum nr 1 Trzebnica
  22. Bonke Kamil – Gimnazjum Prusice
  23. Gołas Kacper – Gimnazjum Prusice
  24. Sieradzan Oskar – Gimnazjum Ujeździec Wielki
  25. Gryz Szymon – Gimnazjum Prusice
  26. Andrzejczyk Jakub – Gimnazjum nr 1 Trzebnica
  27. Muszyński Karol – Gimnazjum Czeszów
  28. Szołowski Daniel – Gimnazjum nr 1 Trzebnica
  29. Tarka Konrad – Gimnazjum Czeszów
  30. Jurlewicz Krzysztof – Gimnazjum nr 1 Trzebnica
  31. Szczygłowski Eryk – Gimnazjum Zawonia
  32. Figura Michał – Gimnazjum Ujeździec Wielki
  33. Sulikowski Mateusz – Gimnazjum nr 1 Trzebnica
  34. Wojtaszek Wojciech – Gimnazjum nr 1 Trzebnica
  35. Maziarz Adam – Gimnazjum Ujeździec Wielki
  36. Pepliński Maciej – Gimnazjum nr 1 Trzebnica
  37. Jaczen Marcin – Gimnazjum nr 1 Trzebnica
  38. Gołuch Zdzisław – Gimnazjum Czeszów
  39. Pop Artur – Gimnazjum Żmigród
  40. Kulocwiak Grzegorz – Gimnazjum Prusice
  41. Szczurek Przemysław – Gimnazjum nr 1 Trzebnica
  42. Kowalczyk Mateusz – Gimnazjum Sportowo – Językowe Trzebnica
  43. Lenda Dominik – Gimnazjum Zawonia
  44. Boroszewski Tomasz – Gimnazjum Trzebnica

 

Chłopcy rocznik 1998

 

  1. Koreńczuk Patryk – Gimnazjum Ujeździec Wielki
  2. Klimkowski Michał – Gimnazjum Żmigród
  3. Bąk Karol – Gimnazjum Prusice
  4. Nietreba Dominik – Gimnazjum Sportowo – Językowe Trzebnica
  5. Marduła Przemysław – Gimnazjum Zawonia
  6. Kowalec Mateusz – Gimnazjum nr 1 Trzebnica
  7. Adamski Jan – Gimnazjum Zawonia
  8. Szewczyk Zbigniew – Gimnazjum Ujeździec Wielki
  9. Turowski Patryk – Gimnazjum Żmigród
  10. Kornaś Daniel – Gimnazjum nr 1 Trzebnica
  11. Furyk Kamil – Gimnazjum Czeszów
  12. Kmiecik Adrian – Gimnazjum nr 1 Trzebnica
  13. Makówka Kewin – Gimnazjum Zawonia
  14. Stanisz Damian – Gimnazjum Zawonia
  15. Jakubów Mariusz – Gimnazjum Żmigród
  16. Karcz Adam – Gimnazjum Zawonia
  17. Maćkowiak Maciej – Gimnazjum Żmigród
  18. Zygmunt Bartosz – Gimnazjum Żmigród
  19. Pająk Marek – Gimnazjum nr 1 Trzebnica
  20. Żebrowski Adrian – Gimnazjum nr 1 Trzebnica
  21. Dąbrowski Jarek – Gimnazjum Zawonia
  22. Wysota Paweł – Gimnazjum Ujeździec Wielki
  23. Ziomek Piotr – Gimnazjum nr 1 Trzebnica
  24. Giereło Łukasz – Gimnazjum Żmigród
  25. Smolarek Patryk – Gimnazjum Zawonia
  26. Urat Damian – Gimnazjum nr 1 Trzebnica
  27. Tażbirek Piotr – Gimnazjum nr 1 Trzebnica
  28. Zawada Jakub – Gimnazjum nr 1 Trzebnica
  29. Putzan Norbet – Gimnazjum Żmigród
  30. Mycek Kornel – Gimnazjum Zawonia
  31. Nurnutowski Mateusz – Gimnazjum nr 1 Trzebnica
  32. Wojciechowski Dawid – Gimnazjum nr 1 Trzebnica
  33. Lotus Kamil – Gimnazjum nr 1 Trzebnica
  34. Bonecki Mateusz – Gimnazjum nr 1 Trzebnica

 

 

Chłopcy rocznik 1997

 

  1. Szymków Tomasz –Zespół Szkół Żmigród
  2. Szulc Piotr - Zespół Szkół Żmigród
  3. Dytko Łukasz - Zespół Szkół Żmigród
  4. Bujak Andrzej - Powiatowy Zespół Szkół Trzebnica
  5. Majcherek Alan - Zespół Szkół Zawonia
  6. Cymer Radosław - Zespół Szkół Zawonia
  7. Zawada Jakub - Powiatowy Zespół Szkół nr 2 Trzebnica
  8. Babiarz Robert - Zespół Szkół Żmigród
  9. Dulemba Mateusz - Zespół Szkół Czeszów
  10. Mroziński Artur - Powiatowy Zespół Szkół Trzebnica
  11. Kasperek Mateusz - Zespół Szkół Zawonia
  12. Lis Bartłomiej - Zespół Szkół Żmigród
  13. Łoskot Karol - Zespół Szkół Żmigród
  14. Łopyta Paweł - Zespół Szkół Zawonia
  15. Babuś Dominik - Powiatowy Zespół Szkół nr 1 Trzebnica
  16. Bielak Hubert - Zespół Szkół Prusice
  17. Kowalczyk Mateusz - Zespół Szkół Zawonia
  18. Dufrat Mateusz - Powiatowy Zespół Szkół nr 2 Trzebnica
  19. Grawron Konrad - Powiatowy Zespół Szkół nr 1 Trzebnica
  20. Olszewski Paweł - Powiatowy Zespół Szkół nr 1 Trzebnica
  21. Kluz Patryk - Zespół Szkół Prusice
  22. Wajda Daniel - Powiatowy Zespół Szkół nr 2 Trzebnica

 

Chłopcy rocznik 1996 – 1995

 

  1. Kolonko Rafał - Powiatowy Zespół Szkół nr 2 Trzebnica
  2. Dziadek Adrian - Powiatowy Zespół Szkół nr 2 Trzebnica
  3. Brodacz Mateusz - Zespół Szkół Wołów
  4. Kmieć Damian - Powiatowy Zespół Szkół nr 2 Trzebnica
  5. Markiewicz Michał - Zespół Szkół Wołów
  6. Wojdyr Maciej - Powiatowy Zespół Szkół nr 2 Trzebnica
  7. Lulko Jacek - Powiatowy Zespół Szkół nr 2 Trzebnica
  8. Paluchowski Robert - Zespół Szkół Zawonia
  9. Tereniu Marcin - Powiatowy Zespół Szkół nr 2 Trzebnica
  10. Kucnek Dominik - Powiatowy Zespół Szkół nr 2 Trzebnica
  11. Nowak Oskar - Powiatowy Zespół Szkół nr 2 Trzebnica
  12. Kormański Patryk - Powiatowy Zespół Szkół nr 2 Trzebnica
  13. Furyk Marcin - Powiatowy Zespół Szkół nr 2 Trzebnica
  14. Piasecki Marcin - Powiatowy Zespół Szkół nr 2 Trzebnica
  15. Klimek Błażej - Powiatowy Zespół Szkół nr 2 Trzebnica
  16. Drapała Kewin - Powiatowy Zespół Szkół nr 2 Trzebnica
  17. Grzesiak Mateusz - Powiatowy Zespół Szkół nr 2 Trzebnica
  18. Adamski Tomasz - Powiatowy Zespół Szkół nr 2 Trzebnica
  19. Grabkowski Kamil - Powiatowy Zespół Szkół nr 1 Trzebnica
  20. Miklaszewski Łukasz - Powiatowy Zespół Szkół nr 2 Trzebnica
  21. Stachurka Krystian - Powiatowy Zespół Szkół nr 1 Trzebnica
  22. Szponarski Maciej - Powiatowy Zespół Szkół nr 2 Trzebnica
  23. Ligas Patryk - Powiatowy Zespół Szkół nr 1 Trzebnica
  24. Marucha Patryk - Powiatowy Zespół Szkół nr 2 Trzebnica

 

Chłopcy rocznik 1994

 

  1. Maciej Nalepa - Powiatowy Zespół Szkół nr 2 Trzebnica

 

Punktacja zespołowa szkół

Szkoły Podstawowe:

  1. Szkoła Podstawowa Zmigród
  2. Szkoła Podstawowa Nr 2 Trzebnica
  3. Szkoła Podstawowa Nr 3 Trzebnica
  4. Szkoła Podstawowa Nr 3 Oborniki Śl.
  5. Szkoła Podstawowa Zawonia
  6. Szkoła Podstawowa Ujeździec Wielki
  7. Szkoła Podstawowa Kuźniczysko
  8. Szkoła Podstawowa Boleścin
  9. Szkoła Podstawowa Czeszów
  10. Szkoła Podstawowa Pakosławsko
  11.  Szkoła Podstawowa Skokowa
  12. Szkoła Podstawowa Piotrowice
  13. Szkoła Podstawowa Lubiąż
  14. Szkoła Podstawowa Wołów

Gimnazja:

  1. Gimnazjum im. Macieja Rataja Żmigród
  2. Gimnazjum Zawonia
  3. Gimnazjum Nr 1 Trzebnica
  4. Gimnazjum Ujeździec Wielki
  5. Gimnazjum Lubiąż
  6. Gimnazjum Prusice
  7. Powiatowy Zespół Szkół Nr 2 Trzebnica
  8. Gimnazjum Czeszów
  9. Gimnazjum Sportowo-Językowe Trzebnica
  10. Gimnazjum Wołów

Ponadgimnazjalne:

  1. Powiatowy Zespół Szkół Nr 2 Trzebnica
  2. Zespół Szkół im. T. Kościuszki Wołów