Gminne Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy
gckis.trzebnica.pl
Dziś jest poniedziałek 23 października
Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna
PRZEJDŹ DO DZIAŁU
KULTURA

Kolarskie Kryterium Uliczne o Puchar Burmistrza Gminy Trzebnica Wyniki

               Komunikat Końcowy

I Rodzinne Kolarskie Kryterium Uliczne

 o Puchar Burmistrza Gminy Trzebnica

                       19 maja 2013

W zawodach wystartowało 56 dzieci oraz 92 dorosłych.

Wyniki:

Kategoria wiekowa do 8 lat:

Chłopcy:

I miejsce – Łukasz Krawiec nr startowy 209

II miejsce – Jan Kuczman nr startowy 205

III miejsce – Adam Gliński nr startowy 215

Dziewczęta:

I miejsce – Viktoria Marczakowi nr startowy 217

II miejsce – Zofia Moczulska nr startowy 225

III miejsce – Natalia Janda nr startowy 202

Kategoria wiekowa do lat 9 – 12 lat

Chłopcy:

I miejsce – Krystian Goździewski nr startowy 242

II miejsce – Dawid Winnowicz nr startowy 253

III miejsce – Krystian Gliński nr startowy 246

Dziewczęta:

I miejsce – Karolina Kowal nr startowy 232

II miejsce – Dagmara Dziwak nr startowy 331

III miejsce – Nikola Matys nr startowy 234

Kategoria wiekowa 13 – 17 lat

Chłopcy:

I miejsce – Michał Szemiel nr startowy 283

II miejsce – Jan Adamski nr startowy 284

III miejsce – Maciej Szemiel nr startowy 286

 

Dziewczęta:

I miejsce – Barbara Bargiel nr startowy 280

II miejsce – Martyna Stec nr startowy 290

III miejsce – Aneta Bargiel nr startowy 281

Wyścig na dystansie 10 060 m

Kategoria kobiet:

I miejsce – Katarzyna Dugiel nr startowy 100

II miejsce – Ewa Gruda nr startowy 104

III miejsce – Wiesława Prokopczuk nr startowy nr 103

IV miejsce – Alicja Stręk – Tworek nr startowy 102

Kategoria mężczyzn

Kategoria wiekowa 18 – 35 lat

I miejsce – Krzysztof Walkowiak nr startowy 158

II miejsce – Michał Noworytto nr startowy 156

III miejsce – Paweł Bury nr startowy 21

Kategoria wiekowa 36 – 50 lat

I miejsce – Tomasz Surmaczewski nr startowy 178

II miejsce – Tomasz Janda nr startowy 174

III miejsce – Andrzej Brodziak nr startowy 32

Kategoria wiekowa 51 lat i starsi

I miejsce – Andrzej Sip nr startowy 140

II miejsce – Zdzisław Rudnicki nr startowy 142

III miejsce – Edward Kuczmarz nr startowy 191

Wyścig Profi na dystansie 25 150 m

Kategoria wiekowa 18 – 31 lat

I miejsce –  Mateusz Kryk nr startowy 12

II miejsce – Arkadiusz Tecław nr startowy 11

III miejsce –Piotr Lis nr startowy 9

Kategoria wiekowa 36 – 50 lat

I miejsce – Piotr Pawłowski nr startowy 35

II miejsce – Marcin Wróbel nr startowy 39

III miejsce – Robert Rasała nr startowy 33

Kategoria wiekowa 51 lat i starsi

I miejsce – Stanley Razowski nr startowy 63

II miejsce – Marek Lachowski nr startowy 65

III miejsce – Ryszard Kryk nr startowy 74

 

Galeria zdjęć;