Gminne Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy
gckis.trzebnica.pl
Dziś jest wtorek 17 października
Imieniny: Antonii, Ignacego, Wiktora
PRZEJDŹ DO DZIAŁU
SPORT
KULTURA
Zapisz się do newslettera!

Wyniki Gminnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek

PRZEDSZKOLA – SOLIŚCI

Miejsca:

I          Asia Świerczek (Społeczne Przedszkole Integracyjne) – „Hojka”

I          Paulina Kudroń (SP nr 3) – „Śpij Jezu, śpij”

II         Julia Darowska (PP nr 1) – „Wigilia”

III        Lenka Trybek (zgł. ind.) – „Skrzypi wóz”

III        Małgosia Zielezińska (zgł. ind.) – „Bosy pastuszek”

 

PRZEDSZKOLA – DUETY

Miejsca:

I          Julia Olszewska, Alicja Lisowska (SP w Masłowie) – „Narodzenia czas”

II         Zosia Bakalarczyk, Kacper Kozieki (PP nr 1) – „Co przyniesie Mikołaj”

II         Bartosz Szypuła, Oliwer Hupa (SP nr 3) – „Przychodzimy do stajenki”

 

SZKOŁY PODSTAWOWE – SOLIŚCI

Miejsca:

Grand Prix – Marysia Wilgosz (SP nr 3) – „Pokój ludziom dobrej woli”

Grand Prix – Julia Jarczewska (SP nr 2) – „Kolęda dla nieobecnych”

I           Hania Podyma (Językowa Szkoła Integracyjna) – „Zagraj dziecku kołysankę”

I           Natalia Bąk (zgł. ind.) – „O gwiazdo Betlejemska”

I           Amelia Miszewska (Językowa Szkoła Integracyjna) – „Gwiazdorek”

I           Magda Bajewska (zgł. ind.) – „Gore gwiazda”

II         Daria Kozakiewicz (SP nr 2) – „Całą noc padał śnieg”

II         Matthew Saternus (SP nr 3) – „Szczęśliwych dni”

II         Liliana Saternus (SP nr 3) – „Jest taki dzień”

II         Anna Bochenek (SP nr 3) – „Nie było miejsca dla ciebie”

III        Natalia Strach (złg. ind.) – „Kundel rudy”

 

SZKOŁY PODSTAWOWE – DUETY

Miejsca:

I           Ola Dzierżyńska, Wiktoria Młynarczyk (Językowa Szkoła Integracyjna) – „Kolęda domowa”

I           Marta Lenart, Marcel Frąckowiak (SP nr 2) – „Cicha noc”

I           Karolina Kosowska, Wojtek Gediga (zgł. ind.) – „Kolęda płynie z wysokości”

II         Ola Lisowska, Sylwia Białek (SP w Masłowie) – „Gdy się Chrystus rodzi”

II         Weronika Bogucka, Jagoda Błaszczyk (SP nr 3) – „W żłobie leży”

III        Olga i Daria Ostasz (SP nr 3) – „Zaśpiewajmy kolędę”

 

GIMNAZJA – SOLIŚCI

Miejsca:

Grand Prix – Łukasz Salecki (Gimnazjum Sportowo – Językowe) – „Cicha noc zwiastuje nam”

Grand Prix – Diana Król (zgł. ind.) – „Przed śmiertelnymi na sianku leżysz”

I           Justyna Mandryga (Gimnazjum Sportowo – Językowe) – „Znak pokoju”

I           Martyna Śliwka (zgł. ind.) – „Jezus malusieńki”

I           Agnieszka Nowak (zgł. ind.) – „Mizerna cicha”

I           Klaudia Trelińska (Gimnazjum Sportowo – Językowe) – „Całą noc padał śnieg”

I           Marta Wolak (zgł. ind.) – „Wśród nocnej ciszy”

II          Ola Derecka (zgł. ind.) – „Jakieś światło nad Betlejem”

III         Izabela Kubiak (Gimnazjum Sportowo – Językowe) – „Kto wie”

 

GIMNAZJA – DUETY

Miejsca:

I          Małgorzata Szewczyk, Aleksandra Psiurka (ZS w Ujeźdźcu Wielkim) – „Kto wie”

II         Sandra Mieczkowska, Karolina Oksińska (Gimnazjum nr 1) – „Przekażmy sobie znak pokoju”

 

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć: