Gminne Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy
ul. Prusicka 12, 55-100 Trzebnica
Dziś jest poniedziałek 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Maury, Ondraszka
PRZEJDŹ DO DZIAŁU
SPORT
KULTURA
Zapisz się do newslettera!

Dzień Kobiet

W sobotę 7 marca w Gminnym Centrum Kultury na zaproszenie burmistrza Marka Długozimy odbył się Dzień Kobiet. Podczas imprezy Panie miały okazję wziąć udział w konsultacjach z zakresu makijażu oraz stylizacji fryzur, a także obejrzeć pokaz sukien ślubnych i wysłuchać specjalnego koncertu.

Porad makijażowych udzielała wizażystkapani Kornelia Mrozińska z salonu Nela Nails, natomiast porad fryzjerskich można było zasięgnąć u pani Anny Karlik z salonu Quest. Obie panie zadbały w tym dniu również o makijaż oraz fryzury modelek prezentujących suknie ślubne podczas modowego pokazu w sali widowiskowej.

O godzinie 19:00 rozpoczął się pokaz mody ślubne. Scena w sali widowiskowej zamieniła się w modowy wybieg. Prezentowana była kolekcja sukien ślubnych w stylu boho projektu pani  Anny Bogdanienko  -absolwentki Akademii Sztuk Pięknych na wydziale projektowania ubioru. Doświadczenie pani Anny związane jest z warszawskim atelier, gdzie ubierała między innymi: Kingę Rusin, Justynę Steczkowską, Aleksandę Szwed czy Kasię Satnkiewicz .Oprawa muzyczna przygotowana specjalnie na tę okazję przez muzyków zespołu IM FANKI TIM była doskonałym dopełnieniem romantycznego i subtelnego nastroju.

- Jestem pod dużym wrażeniem, zarówno dzisiejszych warsztatów jak i pokazu sukien ślubnych. Sama jestem w przededniu podjęcia wyboru dotyczącego swojej wymarzonej sukni, więc taki pokaz jak dziś na pewno przydał mi się do podjęcia pewnych decyzji – mówiła pani Ania, a pani Maria dodaje: - Dziękujemy burmistrzowi, który zadbał o nas organizując nam ten wspaniały wieczór, gdzie mogłyśmy spędzić razem czas, relaksując się, ale także ucząc nowych rzeczy podczas pokazu makijażu i stylizacji fryzur – podsumowuje. 

Wszystkie Panie, które tego dnia zdecydowały się odwiedzić Gminne Centrum Kultury, przywitał burmistrz Marek Długozima, który życzył wszystkiego najlepszego kobietom w dniu ich święta: - Cieszę się, że tak licznie odpowiedziałyście drogie Panie na moje zaproszenie. W przededniu waszego święta pragnę Wam życzyć dużo zdrowia i niegasnącego optymizmu, satysfakcji i spełnienia wszystkich planów przy wsparciu i miłości najbliższych. Niech każdy dzień przynosi Wam, Drogie Panie, zaskakujące powody do uśmiechu – powiedział burmistrz zapraszając na specjalnie dedykowany wszystkim Kobietom koncert Izabeli Możdzeń&IMFANKI TIM. Uczestnicy tego muzycznego wydarzenia mieli okazję usłyszeć interpretacje znanych piosenek z tekstami Agnieszki Osieckiej oraz hity z repertuaru Anny Jantar. Publiczność odpowiadając na zaproszenie wokalistki dołączyła się do wspólnego śpiewania pięknych i ponadczasowych przebojów.