Gminne Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy
ul. Prusicka 12, 55-100 Trzebnica
Dziś jest niedziela 28 lutego
Imieniny: Ludomira, Makarego, Wiliany
PRZEJDŹ DO DZIAŁU
SPORT
KULTURA
Zapisz się do newslettera!

Rok 2019

 • Rodzinne warsztaty "Świąteczne Skrzaty"

  image016.jpeg

  W poniedziałek 16 grudnia odbyły się w artKawiarni rodzinne warsztaty rękodzielnicze, podczas których, każdy z uczestników wykonał własne, niepowtarzalne "Świąteczne Skrzaty".

 • Skrzaty ze Świątecznej Chaty

  skrzaty_ze_swiątecznej_chaty_1.1.jpeg

  Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy "Skrzaty ze Świątecznej Chaty" w Galerii Klatka.

 • Mikołaj na Trzebnickim Rynku

  16.jpeg

  Cudowne dekoracje, sznury świateł, smakowite zapachy, lokalne produkty oraz rękodzieło i jedyna w swoim rodzaju atmosfera - tak wyglądał Mikołajkowy Kiermasz Świąteczny w Trzebnicy.

 • „Wigilijne deja vu”

  image029.jpeg

  Na zaproszenie burmistrza Marka Dlugozimy, w dniach 3-6 grudnia, Gminne Centrum Kultury gościło ponad dwa tysiące dzieci, które chciały spotkać św. Mikołaja i obejrzeć spektakl teatralny przygotowany przez pracowników GCKiS, według scenariusza Wiesławy Kucięby.

 • Wernisaż wystawy "Drzewa"

  _MG_4041.jpeg

  We wtorkowy wieczór 26 listopada 2019 r. artKawiarnia wypełniła się po brzegi młodymi artystami oraz zaproszonymi gośćmi.

 • Robert Więckiewicz w Trzebnicy

  _12.jpeg

  Na zaproszenie Marka Długozimy – Burmistrza Gminy Trzebnica, 15 listopada, w drugim tygodniu premiery filmu „Ukryta gra”, Kino Polonia 3D gościło wspaniałego, polskiego aktora - Roberta Więckiewicza.

 • Wernisaż wystawy Artura Lobusa

  lobus.jpeg

  W piątkowy wieczór, 18 października 2019 roku odbył się wernisaż prac autorstwa Artura Lobusa. Przestrzeń GCKiS zapełniła się wielbicielami malarstwa i grafiki, którzy zjawili się na tym wyjątkowym wydarzeniu. Wystawą uhonorowano 30-lecie pracy twórczej tego nietuzinkowego artysty, który nie boi się łamać konwencji i łączyć pozornie odmienne formy sztuki, a wszystko to w niestrudzonym przełamywaniu schematów artystycznych.

 • Wystawa malarstwa Artura Lobusa

  lobus małe.jpeg

  Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima serdecznie zaprasza na wystawę malarstwa, ilustracji, rysunku i grafiki Artura Lobusa pt. "PREREGRINATUR".
   

 • Koncert BARDZIEJ PLUS

  fb_bardziej_pionowy.jpeg

  Nadchodzący weekend rozpocznie się niezwykle artystycznie.
  Burmistrz Marek Długozima serdecznie zaprasza na koncert zespołu BARDZIEJ PLUS. Odbędzie się on po wyjątkowym wernisażu wystawy Artura Lobusa "Preregrinatum".

 • 40. Trzebnickie Święto Sadów za nami!

  68925500_2805897206104353_3747693354733797376_n.jpeg

  Za nami 40. Jubileuszowe Trzebnickie Święto Sadów!

  To połączenie dni miasta ze świętem ogrodników, sadowników i pszczelarzy z terenu gminy oraz regionu. To wyjątkowy dzień dla Trzebnicy, charakteryzujący się niesamowitą atmosferą, mocą atrakcji i bogatym programem artystycznym. Każda kolejna edycja przygotowywana jest z coraz większym rozmachem, a wszystko z myślą o mieszkańcach i turystach, którzy tak licznie w tych dniach przybywają do Trzebnicy.