Gminne Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy
ul. Prusicka 12, 55-100 Trzebnica
Dziś jest środa 08 lipca
Imieniny: Arnolda, Edgara, Elżbiety
PRZEJDŹ DO DZIAŁU
SPORT
KULTURA
Zapisz się do newslettera!

Wariacja smakowa na temat jabłka - KONKURS

Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima zaprasza wszystkich bardzo serdecznie do wzięcia udziału w konkursie "Wariacja smakowa na temat jabłka" organizowanym w ramach 40. Trzebnickiego Święta Sadów.
Aby wziąć w nim udział wystarczy zapoznać się z regulaminem, wymyślić nazwę swojego cukierniczego specjału, przesłać do nas zgłoszenie i przygotować wariację smakową z trzebnickimi jabłkami w roli głównej.
Zgłoszenia należy składać do 9 września br. w sekretariacie, dziale kultury, artKawiarni  lub przesłać na adres kultura@gckis.trzebnica.pl. Finał konkursu odbędzie się w piątek 13 września br. To właśnie w ten dzień wszyscy uczestnicy konkursu powinni dostarczyć jabłkowe specjały do artKawiarni w godz. 9:00-12:00. Specjalne powołane na tę okoliczność Jury dokona wyboru zwycięskich wypieków zgodnie z kryteriami zawartymi w regulaminie. Oczywiście każdy będzie miał możliwość dokonać własnej oceny próbując jabłkowych pyszności.
Oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi 22 września podczas tegorocznego Święta Sadów.

Zapraszamy do udziału w konkursie a 13 września od godz. 12:00 na degustację zgłoszonych wypieków.

Cukierniczego powodzenia Wam życzymy i smacznych wariacji jabłkowych! Pamiętajcie - ciasto musi mieć swoją nazwę więc liczymy na kreatywność.

Aby wziąć udział koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu i zgłoś swój udział.
PDFREGULAMIN KONKURSU NA SZARLOTKĘ 13.09.2019.pdf