Gminne Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy
ul. Prusicka 12, 55-100 Trzebnica
Dziś jest niedziela 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
PRZEJDŹ DO DZIAŁU
SPORT
KULTURA
Zapisz się do newslettera!

Gala finałowa Trzebnickiego Festiwalu Biedronka 2019- WYNIKI

W niedzielne popołudnie, 12 maja, drogę na salę widowiskową Gminnego Centrum Kultury i Sportu wyznaczał czerwony dywan, miał się bowiem odbyć szczególny koncert – Gala Laureatów Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Biedronka”. Podczas wcześniejszych, dwudniowych przesłuchań, powołane przeze mnie jury w składzie: Aleksandra Kuriata, Beata Bielska i Halina Bolisęga, spośród prawie dwustu wykonawców, wyłoniło zwycięzców. Grand Prix Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Biedronka 2019”, czyli Nagrodę Specjalną Burmistrza Gminy Trzebnica zdobyła Zuzanna Tass ze Szkoły Podstawowej w Masłowie. Zapraszamy do zapoznania się z relacją tekstową oraz galerią zdjęć z tego wydarzenia.

Więcej na: http://link.do/6HGN7

LAUREACI TRZEBNICKIEGO FESTIWALU PIOSENKI DZIECIĘCEJ BIEDRONKA 2019

GRAND PRIX – ZUZANNA TASS „Piosenka drewnianych lalek” SP w Masłowie

I. KATEGORIA: PRZEDSZKOLA SOLO:
1 miejsce - Laura Jakusek  „Maszeruje wiosna” PP1 Hałabała
1 miejsce - Marta Gurbiel „Drzwi do kariery” – PP2 Niezapominajka
2 miejsce - Adela Ziętek „Mydło lubi zabawę” Przedszkole Integracyjne
3 miejsce - Antonina Stec „Kocham Cię mamo” PP2 Niezapominajka

WYRÓŻNIENIA:
Jagoda Boczar „Ciężka praca Przedszkolaka” PP2 Niezapominajka
Natalia Przybyłka „Kotek kłopotek” PP2 Niezapominajka
Natalia Durbajło „Tęcza jaka ładna” Przedszkole Integracyjne
Antonina Czarska „Popatrzcie na Jamniczka” Przedszkole Słoneczko

II. KATEGORIA: PRZEDSZKOLA DUETY/ZESPOŁY
1 miejsce - Lena Kapinos, Iga Wojtasik „Maszeruje wiosna” PP2 Niezapominajka
2 miejsce - Alicja Buczek, Zosia Mrozińska „Maszeruje wiosna” Przedszkole Integracyjne
3 miejsce - Julian Davies, Hanna Uraz, Weronika Martyniak „Żyrafa” PP1 Hałabała

WYRÓŻNIENIA:
Rita Malczewska, Leon Jachimowski „Maszeruje wiosna” PP2 Niezapominajka
Maja Bitner, Maja Skoczyńska, Iga Kalka, Hanna Broszkiewicz, Lilliana Lula „Lubimy bajki” Przedszkole Koniczynka
Hania Wacławek, Karolina Majka, Matylda Miśta „Maszeruje wiosna” PP Hałabała
Pola Kożuszek, Tymon Wabnic „Biedronka i muchomor”

III. KATEGORIA: SZKOŁY SOLO, KLASY 0-III
1 miejsce – Celina Grabowska „Bursztynek” Językowa SP Integracyjna
1 miejsce – Karol Zdrajkowski „Maszeruje wiosna” SP nr 1
2 miejsce – Marcin Siciński „Róża czerwona, biało kwitnie bez” SP nr 3
3 miejsce – Bianca Chaładaj „Wiosenny spacer” SP nr 2

WYRÓŻNIENIA:
Agnieszka Gawron „Bursztynek” SP nr 3
Zofia Buczak „Chłopiec z gitarą” SP nr 3
Wiktoria Zalewska „Margarita” SP nr 3
Karol Rączka „Wiosenna cha-cha” SP nr 2
Nina Kruszona „Nie bój się chcieć” SP nr 1
Jessica Rokita „Puszek okruszek” SP w Masłowie

IV. KATEGORIA: SZKOŁY DUETY/ZESPOŁY, KATEGORIA KLASY 0-III :
1 miejsce – Oskar Mularski, Alina Komotskaya, Laura Szemik „Maszeruje wiosna” SP nr2
1 miejsce – Agata Ziembińska, Janina Grabowska „Przyjaciel wie” SP Językowa Integracyjna
2 miejsce – Erik Samosiej, Lena Kmiecik „Mucha w mucholocie” SP nr 1
2 miejsce – Antonina Balcerzak, Maja Lewandowska, Nadia Wechman, Lena Wechman, Hanna Pawlak, Julia Jarocha, Maria Koza „Kaczka Dziwaczka” SP nr1
3 miejsce - Aleksandra Piecyk, Hanna Dybała „Zostań moją przyjaciółką” SP nr2

WYRÓŻNIENIA:
Maria Wacławek, Julia Krzywicka „Kolorowe dzieci” SP nr 2
Wiktoria Bujna, Amelia Jasińska „Pidżama party” SP w Kuźniczysku

Serdecznie gratulujemy!