Gminne Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy
gckis.trzebnica.pl
Dziś jest piątek 22 września
Imieniny: Maury, Milany, Tomasza
PRZEJDŹ DO DZIAŁU
KULTURA

Terminarz Halowej Ligi Piłki Nożnej Open w sezonie 2012/2013

Terminarz Rozgrywek

Halowa Liga Piłki Nożnej Open

Sezon 2012/2013

Runda I   -  9 grudnia 2012

Godz. 9.00                 EWLI - Freekids

Godz.10.00                Tarczyński - Mróz

Godz.11.00                Hermes - Triada

Godz.12.00                Sparta – Sandss

Godz.13.00                Świt – Płomień

Runda II – 16 grudnia 2012

Godz. 9.00                 Freekids - Świt

Godz.10.00                Sandss - Płomień

Godz.11.00                Sparta - Triada

Godz.12.00                Hermes- Mróz

Godz.13.00                EWLI – Tarczyński

Runda III – 6 stycznia 2013

Godz. 9.00                 Płomień - Triada 

Godz.10.00                Tarczyński  - Freekids

Godz.11.00                Świt - Sandss

Godz.12.00                Sparta - Mróz

Godz.13.00                EWLI – Hermes

Runda IV – 13 stycznia 2013

Godz. 9.00                 Płomień - Mróz

Godz.10.00                Świt - Triada

Godz.11.00                Sandss  - Freekids

Godz.12.00                Sparta - EWLI

Godz.13.00                Tarczyński – Hermes

Runda V – 20 stycznia 2013

Godz. 9.00                 Triada - Sandss

Godz.10.00                Świt - Mróz

Godz.11.00                Hermes Freekids

Godz.12.00                Sparta - Tarczyński

Godz.13.00                EWLI – Płomień

Runda VI – 27 stycznia 2013

Godz. 9.00                 Płomień - Tarczyński

Godz.10.00                Freekids - Triada

Godz.11.00                Sandss  - Mróz   

Godz.12.00                Świt - - EWLI

Godz.13.00                Sparta – Hermes

Runda VII – 3 lutego 2013

Godz. 9.00                 Sparta - Freekids

Godz.10.00                Mróz - Triada

Godz.11.00                Sandss  - EWLI

Godz.12.00                Płomień - Hermes

Godz.13.00                Tarczyński – Świt

Runda VIII – 10 lutego 2013

Godz. 9.00                 Triada - EWLI

Godz.10.00                Mróz - Freekids

Godz.11.00                Sandss  - Tarczyński

Godz.12.00                Płomień - Sparta

Godz.13.00                Świt - Hermes

Runda IX –  17 lutego 2013

Godz. 9.00                 Płomień - Freekids

Godz.10.00                Świt - Sparta

Godz.11.00                Sandss  - Hermes

Godz.12.00                Triada - Tarczyński

Godz.13.00                Mróz -  EWLI