Gminne Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy
ul. Prusicka 12, 55-100 Trzebnica
Dziś jest niedziela 31 maja
Imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili
PRZEJDŹ DO DZIAŁU
KULTURA

Fitnessowe piątki w plenerze

Rozpoczęliśmy kolejną edycję fitnessowych piątków w plenerze! Przez najbliższe 5 kolejnych piątków na terenie miasta miłośnicy aktywnego stylu życia będą mogli wspólnie ćwiczyć na świeżym powietrzu pod okiem profesjonalnej trenerki Akademii Fitness Proactive. Pierwszy trening odbył się na wyremontowanej wyspie, która stanowi doskonałe miejsce dla tego rodzaju spotkań. Organizatorem zajęć jest Gmina Trzebnica, która wspierająca sport i stawia na aktywność fizyczną swoich mieszkańców.

W piątek 8 lipca na pierwszym wspólnym treningu w plenerze, spotkała się liczna grupa kobiet chcących zadbać zarówno o swoje zdrowie jak i sylwetkę. Pod czujnym okiem instruktorki fitness – Klaudii Pilarczyk, w niezwykle urokliwym miejscu, jakim jest trzebnicka wyspa, panie z ogromnym zaangażowaniem wykonywały ćwiczenia. Wszyscy zgodnie podkreślali, że prowadząca zajęcia zapewniła sporą dawkę ruchu wpływającego na poprawę kondycji oraz zatroszczyła się o dobrą zabawę i integrację. Niektóre z Pań przyszły ze swoimi pociechami, aby razem z nimi spędzić aktywnie czas poza domem. Po zajęciach uczestniczkom wręczono karnety, aby mogły zbierać pieczątki, ponieważ na zakończenie cyklu za uzyskanie 5-ciu pieczątek przewidziano atrakcyjne nagrody. Wszystkie Panie były bardzo zadowolone z poprowadzonych zajęć i wspaniałej atmosfery. Okazało się, że część z nich uczestniczyła zeszłego lata w I edycji Fitnessowych Piątków.

Jeśli chcesz spalić trochę zbędnych kalorii lub po prostu spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu to Fitnessowe Piątki są doskonałą ku temu okazją. Już w najbliższy piątek (15 lipca) o godz. 18.30 zapraszamy na kolejny trening w plenerze, który tym razem odbędzie się na Kociej Górze. W razie niepogody zajęcia zostaną przeniesione do Hali Sportowej. Wszystkie treningi są bezpłatne i nie wymagają wcześniejszych rezerwacji.

Fitnessowe piątki:

Kocia Góra (15 lipca godz. 18.30)

Gminna Szkoła Muzyczna (22 lipca godz. 18.30)

Skate Park, Street Workout (29 lipca godz. 18.30)

Stawy Trzebnickie (5 sierpnia godz. 18.30)