Gminne Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy
ul. Prusicka 12, 55-100 Trzebnica
Dziś jest sobota 18 sierpnia
Imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony
PRZEJDŹ DO DZIAŁU
SPORT
KULTURA
Zapisz się do newslettera!

Ktoś Gdzieś Kiedyś Coś

Łączy nas przyjaźń i muzyka.

 

Naszych słuchaczy zabieramy w  podróż do świata bluesa i rocka.

Koncentrujemy się  na tworzeniu własnej muzyki, repertuar uzupełnia  kilka polskich i zagranicznych  coverów. Zespół powstał z inicjatywy Artura w 2011 r., jako grupa instrumentalna, a zadebiutował koncertem „Walentynki” w lutym 201

W listopadzie 2013 r. prezentując we wrocławskim klubie Alibi utwory „Partyzant” i „Smutas” dostał się do Muzycznej Bitwy  Radia Wrocław, gdzie dotarł do półfinału. Na antenie radia pojawiły się autorskie kawałki konkursowe „Partyzant’ i  "Trójka".

W styczniu 2014r. powstała debiutancka EPKA, na której znalazło się pięć  własnych utworów. W roku 2014 zespół zagrał jako support przed legendarną grupą „Nocna Zmiana Bluesa” we wrocławskim klubie Anima , wystąpił w Borowej na "Majówce z zespołem Dżem " oraz wziął udział w kameralnym koncercie w Oleśnicy z Magdaleną Piskorczyk. W tym czasie grupa wystąpiła również na wielu imprezach kulturalnych oraz kilku  koncertach klubowych. Do grudnia 2015r. Ktoś Gdzieś Kiedyś Coś grał w składzie czteroosobowym- perkusja, bas, gitara oraz harmonijka.  Brak wokalu zastępowały instrumentalne "rozmowy" muzyczne.

Ostateczny skład ukształtował się na przełomie 2015/2016r., a uzupełnili go nasz kolega gitarzysta Wojtek, który już wcześniej gościnnie występował z nami  oraz  wokalistka Ewa, którą usłyszeliśmy na wieczorze  karaoke i zaprosiliśmy do wspólnego występu na 24. finale WOŚP.

Od tego czasu zespół pracuje nad swoim repertuarem , nowymi aranżacjami istniejących już utworów, powstają pierwsze teksty. Owoce tej pracy zespół prezentuje na koncertach w 2016r., które były dzielone na część instrumentalną oraz część wokalną. Pierwszy koncert, który w całości został zagrany z naszą wokalistką to 25. finał WOŚP w styczniu 2017r.

Plany na przyszłość to promocja zespołu na koncertach, konkursach i festiwalach bluesowo-rockowych. Pracujemy również nad nowym materiałem oraz nieprzerwanie bawimy się muzyką. Staramy się, żeby każdy nasz występ miał niepowtarzalny, bluesowy klimat.

Zapraszamy na nasze koncerty.

 

Skład zespołu:

Ewa Kokora - wokal

Artur Pasternak – gitara

Sebastian Matłok – harmonijka ustna

Wojciech Oleniasz - gitara

Roman Bielecki – gitara basowa

Łukasz Grzeliński - perkusja

 

Kontakt: Artur Pasternak tel. 888 489 389

Sebastian Matłok tel. 601 050 490

 

Więcej o zespole:

Facebook https://www.facebook.com/kgkc.trzebnica

https://myspace.com/ktosgdzieskiedyscos