Gminne Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy
ul. Prusicka 12, 55-100 Trzebnica
Dziś jest niedziela 31 maja
Imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili
PRZEJDŹ DO DZIAŁU
KULTURA

O nas - sport

Wkręceni w sport!

Kim jesteśmy? Jesteśmy ludźmi, którzy działają aktywnie w sferze sportu na terenie gminy. Chcemy, aby nasze działania wychodziły naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców. Dlatego dajemy im możliwość aktywnego rozwoju i zabawy poprzez sport. 

Skorzystacie z sekcji działających przy Gminnym Centrum Kultury i Sportu, które rozwijają pasje sportowe poprzez co dbamy o zdrowy styl życia. 

Mamy bardzo bogatą infrastrukturę, z której z dnia na dzień korzysta coraz więcej ludzi. W roku 2015 na bieżni biegało 4253 biegaczy, natomiast z lodowiska skorzystało 3290 osób. Mamy nadzieję, że będzie nas coraz więcej!

Nasz trzebnicki Stadion "Fair Play Arena" przyciąga coraz więcej sław. Rozegrał się na nim m. in. Finał finałów Mini Mistrzostw Europy Deichmann oraz Nike The Chance. Odbywały się także zgrupowania Reprezentacji Kobiet w Piłce Nożnej, a także Korony Kielce. Trenowali u nas: WKS Śląsk Wrocław, Legia Warszawa, PSV Eindhoven (gdzie bramkarzem jest reprezentant Polski - Przemysław Tytoń), należy także wspomnieć, że gościła u nas Młodzieżowa Reprezentacja Kraju U15. Arena była również miejscem wydarzenia "Trzebnica Kibicuje!" podczas Mistrzostw Europy Euro 2012. 
 
Do naszych Obiektów należą:

Posiadamy bardzo bogate zaplecze techniczne, które każdego dnia udostępniamy mieszkańcom dając im coraz więcej okazji na aktywny rozwój fizyczny. 

Współpracyjemy z funkcjonującymi na terenie gminy klubami sportowymi, stowarzyszeniami kuyltury fizycznej, fundacjami i innymi organizacjami pożytku publicznego w zakresie upowszechniania kultury fizycznej. 

To co dla nas najważniejsze to wsparcie w poszukiwaniu własnej drogi sportowej. Możecie rozwijać talenty i zainteresowania, spotykać ciakawych i znanych sportowców, a także nabywać nowe umiejętności.

Gminne Centrum Kultury i Sportu zostało powołane, aby realizować jedną z największych misji każdego miasta, czyli stwarzać warunki do rozwoju sportowej aktywności mieszkańców. 

Dołącz do nas i wkręć się z nami w sport!