Gminne Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy
gckis.trzebnica.pl
Dziś jest czwartek 19 października
Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra
PRZEJDŹ DO DZIAŁU
SPORT
KULTURA
Zapisz się do newslettera!

Kino Polonia 3D

 • Filmowe spotkania z DKF

  01.jpeg

  4 października ruszył nowy sezon spotkań Dyskusyjnego Klubu Filmowego. Inaugurację w Kinie Polonia 3D zapoczątkował seans kultowej polskiej komedii „Sami Swoi”. Z tej okazji na specjalne zaproszenie burmistrza Marka Długozimy, który zainicjował powrót DKF po remoncie GCK, do Trzebnicy przybył reżyser filmu – Sylwester Chęciński.

 • Babski Wieczór

  Babski Wieczór_mm.jpeg

  Gmina Trzebnica zaprasza na inaugurację nowego wydarzenia - "BABSKI WIECZÓR".
  "BABSKI WIECZÓR", to ukłon w stronę kobiet, okazja na oderwanie się od obowiązków, miłe spędzenie czasu w gronie koleżanek.

 • Kabaret Nowaki

  Nowaki-plakat-mm.jpeg

  Kabaret Nowaki w Trzebnicy!

  Marek Długozima Burmistrz Gminy Trzebnica zaprasza na występ kabaretu Nowaki w programie "SMIECHOKALIPSA" z okazji 10-lecia działalności kabaretu. 13 października 2017 r. godz. 17:30

 • DKF z reżyserem

  dkf logo_mm.jpeg

  Pan Marek Długozima - Burmistrz Gminy Trzebnica, zaprasza na inaugurację nowego sezonu spotkań Dyskusyjnego Klubu Filmowego 2017/2018. Z tej okazji Kino Polonia wyświetli kultowy film SAMI SWOI. Tego wieczoru gościem specjalnym będzie Pan Sylwester Chęciński - reżyser. BILETY JUŻ W SPRZEDAŻY!

 • Odwołane seanse filmowe

  logo kino_.png

  Z przykrością informujemy, że planowane na dzisiaj (26.09.2017 r.) seanse filmowe z przyczyn technicznych zostały odwołane. Za powstałe niedogodności wszystkich widzów przepraszamy!

 • 23.08 Teatr dla dzieci "PCHŁA SZACHRAJKA"

  pchla szachrajkakb.jpeg

  23 sierpnia, o godzinie 18:00, odbędzie się przedstawienie teatralne w wykonaniu Teatru Żelaznego z Katowic pt.: "PCHŁA SZACHRAJKA", na które Pan Marek Długozima - Burmistrz Gminy Trzebnica serdecznie zaprasza wszystkie dzieci!

 • Wakacje 2017 z Kinem Polonia

  tlo_funpage.jpeg

  Pan Marek Długozima - Burmistrz Gminy Trzebnica, zaprasza dzieci naszej gminy do udziału w programie wakacyjnym! Warto już teraz zapoznać się z harmonogramem wydarzeń. Na niektóre z nich obowiązują zapisy.

 • DKF - Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie

  dobrze się kłamie w miłym..._mm.jpeg

  Pan Marek Długozima - Burmistrz Gminy Trzebnica, zaprasza na ostatni w tym sezonie seans w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego pt.: "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie".

 • Przerwa świąteczna

  wielkanoc.jpeg

  Informujemy, że w dniach od 14 do 18 kwietnia, Kino Polonia będzie nieczynne. Wesołych i rodzinnych Świąt :)

 • Super Ferie były super!

  super_kot_kredki.jpeg

  W dniach 13-24 lutego w Gminnym Centrum Kultury i Sportu trwały Super Ferie z Kotem. Na zaproszenie burmistrza Marka Długozimy dzieci z Gminy Trzebnica mogły skorzystać z bogatego programu ferii.