Gminne Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy
gckis.trzebnica.pl
Dziś jest niedziela 25 lutego
Imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława
PRZEJDŹ DO DZIAŁU
SPORT
KULTURA
Zapisz się do newslettera!

Kino Polonia 3D

 • Seanse dla rodziców

  seans dla rodziców_m.jpeg

  Z dziećmi do kina? Dlaczego nie?!
  Staramy się wyjść naprzeciw potrzebom rodziców. W najbliższą sobotę, podczas seansu "Kobiety Mafii", o godzinie 17:30, zaopiekujemy się Waszymi pociechami

 • DKF - "Atak Paniki" i SPOTKANIE Z GRZEGORZEM DAMIĘCKIM

  Atak paniki_mm.jpeg

  Marek Długozima - Burmistrz Gminy Trzebnica, zaprasza na wyjątkowy seans "Atak paniki", w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego. Gościem spotkania będzie aktor, Pan Grzegorz Damięcki!
   

 • WALENTYNKI w Kinie Polonia i Art Kawiarni!

  Podatek Miłości_2_mm.jpeg

  Tego dnia, dwukrotnie wyświetlimy polską komedię romantyczną "Podatek od miłości" tak, by każdy mógł dopasować dogodną dla siebie porę seansu :) Nie zabraknie również Happy Seats z kosmetykami dla kobiet i mężczyzn, oraz wyśmienitych deserów w romantycznej atmosferze Art Kawiarni!

 • Mężczyzna imieniem Ove - Dyskusyjny Klub Filmowy

  Mężczyzna imieniem Ove_m.jpeg

  Marek Długozima - Burmistrz Gminy Trzebnica zaprasza na film w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego - "Mężczyzna imieniem Owe". Projekcja odbędzie się 24. stycznia 2018 r. o godz. 18:00

 • Noworoczna Gala Operetkowa "Trzech Tenorów i Ona"

  plakat_koncert_noworoczny_www.jpeg

  Marek Długozima - Burmistrz Gminy Trzebnica, serdecznie zaprasza Mieszkańców na Noworoczną Galę Operetkową "Trzech Tenorów i Ona".

 • Boeing Boeing

  boeing boeing _mm.jpeg

  Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima zaprasza do Gminnego Centrum Kultury i Sportu na spektakl „Boeing Boeing”.
  Wrocławski Teatr Komedia już 7. lutego ląduje w Trzebnicy z przedstawieniem „Boeing Boeing”. Po raz kolejny prosimy przygotować się na dużą dawkę humoru w wykonaniu znanych i lubianych aktorów.

 • DKF - "Czerwony żółw"

  Czerwony żółw_mm.jpeg

  29. listopada Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima zaprasza na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego. Tym razem obejrzymy zjawiskową animację legendarnego japońskiego Studia Ghibli ("Spirited Away: W krainie Bogów").

 • Święty niezwyczajny

  001.jpeg

  W ramach Międzynarodowego Festiwalu Filmów Niepokalanów, którego Gmina Trzebnica była partnerem i który swoim patronatem honorowym objął burmistrz Marek Długozima, odbył się w Trzebnicy pokaz specjalny filmu „Dwie korony”.

 • Wrocławski Teatr Komedia "Przyjazne Dusze"

  przyjazne dusze_mm.jpeg

  Po raz kolejny na zaproszenie Burmistrza Gminy Trzebnica Marka Długozimy w Gminnym Centrum Kultury i Sportu na Sali Widowiskowej gościć będziemy znanych aktorów z Wrocławskiego Teatru Komedia. Tym razem zobaczymy spektakl Pam Valentine „Przyjazne Dusze”.

 • Filmowe spotkania z DKF

  01.jpeg

  4 października ruszył nowy sezon spotkań Dyskusyjnego Klubu Filmowego. Inaugurację w Kinie Polonia 3D zapoczątkował seans kultowej polskiej komedii „Sami Swoi”. Z tej okazji na specjalne zaproszenie burmistrza Marka Długozimy, który zainicjował powrót DKF po remoncie GCK, do Trzebnicy przybył reżyser filmu – Sylwester Chęciński.