Gminne Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy
gckis.trzebnica.pl
Dziś jest piątek 19 stycznia
Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
PRZEJDŹ DO DZIAŁU
SPORT
KULTURA
Zapisz się do newslettera!

Kino Polonia 3D

 • Boeing Boeing

  boeing boeing _mm.jpeg

  Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima zaprasza do Gminnego Centrum Kultury i Sportu na spektakl „Boeing Boeing”.
  Wrocławski Teatr Komedia już 7. lutego ląduje w Trzebnicy z przedstawieniem „Boeing Boeing”. Po raz kolejny prosimy przygotować się na dużą dawkę humoru w wykonaniu znanych i lubianych aktorów.

 • DKF - "Czerwony żółw"

  Czerwony żółw_mm.jpeg

  29. listopada Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima zaprasza na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego. Tym razem obejrzymy zjawiskową animację legendarnego japońskiego Studia Ghibli ("Spirited Away: W krainie Bogów").

 • Święty niezwyczajny

  001.jpeg

  W ramach Międzynarodowego Festiwalu Filmów Niepokalanów, którego Gmina Trzebnica była partnerem i który swoim patronatem honorowym objął burmistrz Marek Długozima, odbył się w Trzebnicy pokaz specjalny filmu „Dwie korony”.

 • Wrocławski Teatr Komedia "Przyjazne Dusze"

  przyjazne dusze_mm.jpeg

  Po raz kolejny na zaproszenie Burmistrza Gminy Trzebnica Marka Długozimy w Gminnym Centrum Kultury i Sportu na Sali Widowiskowej gościć będziemy znanych aktorów z Wrocławskiego Teatru Komedia. Tym razem zobaczymy spektakl Pam Valentine „Przyjazne Dusze”.

 • Filmowe spotkania z DKF

  01.jpeg

  4 października ruszył nowy sezon spotkań Dyskusyjnego Klubu Filmowego. Inaugurację w Kinie Polonia 3D zapoczątkował seans kultowej polskiej komedii „Sami Swoi”. Z tej okazji na specjalne zaproszenie burmistrza Marka Długozimy, który zainicjował powrót DKF po remoncie GCK, do Trzebnicy przybył reżyser filmu – Sylwester Chęciński.

 • Babski Wieczór

  Babski Wieczór_mm.jpeg

  Gmina Trzebnica zaprasza na inaugurację nowego wydarzenia - "BABSKI WIECZÓR".
  "BABSKI WIECZÓR", to ukłon w stronę kobiet, okazja na oderwanie się od obowiązków, miłe spędzenie czasu w gronie koleżanek.

 • Kabaret Nowaki

  Nowaki-plakat-mm.jpeg

  Kabaret Nowaki w Trzebnicy!

  Marek Długozima Burmistrz Gminy Trzebnica zaprasza na występ kabaretu Nowaki w programie "SMIECHOKALIPSA" z okazji 10-lecia działalności kabaretu. 13 października 2017 r. godz. 17:30

 • DKF z reżyserem

  dkf logo_mm.jpeg

  Pan Marek Długozima - Burmistrz Gminy Trzebnica, zaprasza na inaugurację nowego sezonu spotkań Dyskusyjnego Klubu Filmowego 2017/2018. Z tej okazji Kino Polonia wyświetli kultowy film SAMI SWOI. Tego wieczoru gościem specjalnym będzie Pan Sylwester Chęciński - reżyser. BILETY JUŻ W SPRZEDAŻY!

 • Odwołane seanse filmowe

  logo kino_.png

  Z przykrością informujemy, że planowane na dzisiaj (26.09.2017 r.) seanse filmowe z przyczyn technicznych zostały odwołane. Za powstałe niedogodności wszystkich widzów przepraszamy!

 • 23.08 Teatr dla dzieci "PCHŁA SZACHRAJKA"

  pchla szachrajkakb.jpeg

  23 sierpnia, o godzinie 18:00, odbędzie się przedstawienie teatralne w wykonaniu Teatru Żelaznego z Katowic pt.: "PCHŁA SZACHRAJKA", na które Pan Marek Długozima - Burmistrz Gminy Trzebnica serdecznie zaprasza wszystkie dzieci!