Gminne Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy
ul. Prusicka 12, 55-100 Trzebnica
Dziś jest piątek 19 października
Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra
PRZEJDŹ DO DZIAŁU
SPORT
KULTURA
Zapisz się do newslettera!

Co było grane

 • Juliusz

  Juliusz_mm.jpeg

  Tytułowym bohaterem jest uporządkowany nauczyciel plastyki (Wojciech Mecwaldowski), którego głównym problemem w życiu jest ojciec (Jan Peszek), nieustająco imprezujący artysta-malarz. Kiedy senior przeżyje drugi zawał serca, Juliusz będzie musiał znaleźć sposób, by wpłynąć na jego zachowanie.

 • Mała Stopa

  Mała stopa_mm.jpeg

  Przygodowa animacja "Mała Stopa" przedstawia legendę o Wielkiej Stopie z zupełnie innej perspektywy - kiedy bystry młody Yeti znajduje coś, co według niego nie istnieje - człowieka.

 • Kamerdyner

  Kamerdyner_mm.jpeg

  "Kamerdyner" to opowiedziana z epickim rozmachem, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia splątanych losów Polaków, Kaszubów i Niemców na tle burzliwych wydarzeń pierwszej połowy XX stulecia. Mateusz Krol (Sebastian Fabijański), kaszubski chłopiec, po śmierci matki zostaje przygarnięty przez pruską arystokratkę.

 • Biały Kieł

  Biały Kieł_mm.jpeg

  Biały Kieł to rezolutny i bardzo nietypowy szczeniak - mieszanka psa i wilka. Po rodzicach odziedziczył najlepsze cechy obu ras, więc szybko uczy się, jak przetrwać w mroźnych i nieprzyjaznych warunkach dzikiej północy. Niestety szczeniak gubi się i odłącza od rodziny.

 • Mamma Mia! Here We Go Again!

  Mamma Mia Here We Go Again_mm.jpeg

  Przed laty na Kalokairi Donna odnalazła szczęście. Teraz na tej samej wyspie, w tym samym miejscu zastajemy Sophie Sheridan, córkę Donny, która rozpacza po śmierci matki. Wspiera ją Sam, jeden z trzech możliwych ojców dziewczyny. Wspólnie starają się spełnić marzenie Donny o renowacji tawerny i przekształceniu jej w bajeczny hotel Bella Donna.

 • Zakonnica

  Zakonnica_mm.jpeg

  Kiedy młoda zakonnica odbiera sobie życie w klasztorze w Rumunii, nękany zmorami z przeszłości ksiądz i nowicjuszka, która ma właśnie złożyć śluby zakonne, zostają wysłani przez Watykan, aby zbadać sprawę. Wspólnie odkrywają niechlubny sekret zakonu.

 • Dywizjon 303. Historia prawdziwa

  Dywizjon-303_mm.jpeg

  Film "Dywizjon 303" to prawdziwa historia polskich asów przestworzy, inspirowana bestsellerem Arkadego Fiedlera o tym samym tytule. Polscy lotnicy, początkowo niedoceniani i wyśmiewani, stają się legendą. W ramach Królewskich Sił Powietrznych Wielkiej Brytanii (RAF-u) tworzą elitarną jednostkę, Dywizjon 303, który nie ma sobie równych

 • Bajecznie bogaci Azjaci

  Bajecznie bogaci Azjaci_mm.jpeg

  W filmie "Bajecznie bogaci Azjaci" śledzimy losy, pochodzącej z Nowego Jorku, Rachel Chu, która wyjeżdża ze swoim długoletnim chłopakiem, Nickiem Youngiem do Singapuru na ślub jego najlepszego przyjaciela. Rachel cieszy się, że po raz pierwszy zobaczy Azję.Na miejscu zupełnie niespodziewanie dowiaduje się, że Nick nie wspomniał o kilku istotnych szczegółach ze swojego życia.

 • Jak zostać czarodziejem

  Jak zostać czarodziejem_mm.jpeg

  Bohaterem filmu jest nieśmiały chłopiec o złotym sercu i bujnej wyobraźni. Marzy o przygodach, ale nie wierzy, że jakaś może go spotkać. Pewnego dnia niespodziewanie odkryje przejście do innego ekscytującego wymiaru. To, kogo tam spotka, w głowie się nie mieści!

 • Patryk