Gminne Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy
gckis.trzebnica.pl
Dziś jest piątek 19 stycznia
Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
PRZEJDŹ DO DZIAŁU
SPORT
KULTURA
Zapisz się do newslettera!

Dyskusyjny Klub Filmowy

 • Mężczyzna imieniem Ove - Dyskusyjny Klub Filmowy

  Mężczyzna imieniem Ove_m.jpeg

  Marek Długozima - Burmistrz Gminy Trzebnica zaprasza na film w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego - "Mężczyzna imieniem Owe". Projekcja odbędzie się 24. stycznia 2018 r. o godz. 18:00

 • DKF - "Czerwony żółw"

  Czerwony żółw_mm.jpeg

  29. listopada Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima zaprasza na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego. Tym razem obejrzymy zjawiskową animację legendarnego japońskiego Studia Ghibli ("Spirited Away: W krainie Bogów").

 • DKF z reżyserem

  dkf logo_mm.jpeg

  Pan Marek Długozima - Burmistrz Gminy Trzebnica, zaprasza na inaugurację nowego sezonu spotkań Dyskusyjnego Klubu Filmowego 2017/2018. Z tej okazji Kino Polonia wyświetli kultowy film SAMI SWOI. Tego wieczoru gościem specjalnym będzie Pan Sylwester Chęciński - reżyser. BILETY JUŻ W SPRZEDAŻY!

 • DKF - Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie

  dobrze się kłamie w miłym..._mm.jpeg

  Pan Marek Długozima - Burmistrz Gminy Trzebnica, zaprasza na ostatni w tym sezonie seans w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego pt.: "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie".

 • Oskarowy MOONLIGHT w kwietniu na DKF!

  DKF - Moonlight mały.jpeg

  Pan Marek Długozima - Burmistrz Gminy Trzebnica, zaprasza na jedyny seans MOONLIGHT w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego w Kinie Polonia!

 • DKF - spotkanie z reżyserem, Arturem Pilarczykiem

  plakat dkf - teraz i zawsze.jpeg

  13 marca w Kinie Polonia 3D odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego. Na zaproszenie Burmistrza Gminy Trzebnica Marka Długozimy do Trzebnicy przybył reżyser wyświetlanego w tym dniu filmu pt. „Teraz i zawsze” - Artur Pilarczyk.

 • DKF 6.02.2017- Kwiat wiśni i czerwona fasola

  DKF_6.02_kwiat_wisni.jpeg

  Pan Marek Długozima - Burmistrz Gminy Trzebnica, zaprasza na spotkanie DKF, podczas którego wyświetlimy film "Kwiat wiśni i czerwona fasola". Sentaro jest właścicielem niewielkiej naleśnikarni, w której serwuje dorayaki, japoński deser z naleśników przekładanych słodką pastą z czerwonej fasoli. Kiedy Sentaro rozpoczyna poszukiwanie pomocy kuchennej, zgłasza się siedemdziesięcioletnia Tokue. Czytaj więcej...

 • "CIAŁO"

  ciało.jpeg

  Cyniczny prokurator i jego cierpiąca na anoreksję córka próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny, Anna oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.

 • Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął

  stulatek-który-wyskoczył-przez-okno-i-zniknął-plakat.jpeg

  Już 13 grudnia w Kinie Polonia,w ramach spotkania DKF-u: "Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął". Historia Allana Karlssona, który ucieka z domu opieki w setne urodziny, wierząc, że nigdy nie jest za późno, by zacząć wszystko od nowa. 

 • Pokój

  pokój.jpeg

  Już 3 października o godzinie 18:00! "Pokój" - Jack ma pięć lat, gdy dowiaduje się od mamy, że pokój, w którym mieszka z nią od urodzenia nie jest całym światem. Wychował się tu, myśląc, że po drugiej stronie ścian jest pustka (...)