Gminne Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy
gckis.trzebnica.pl
Dziś jest wtorek 25 lipca
Imieniny: Jakuba, Krzysztofa, Walentyny
PRZEJDŹ DO DZIAŁU
KULTURA

Jesienne Biegi Przełajowe o Puchar Trzebnickiego Święta Sadów

Wyniki 

  Dziewczęta rocznik 2005  
1. Viktoria Marczakowa SP3 Trzebnica
2. Alina Antosik SP 2 Trzebnica
3. Gładysz Martyna SP Czeszów
4. Adamek Maja Sp.3 Oborniki Sląskie
5. Sajdok Emilia Sp Kuźniczysko
6. Ostrowska Kamila Sp3 Oborniki Śląskie
7. Gawron Michalina SP3 Trzebnica
8. Wołoszyn Natalia SP 2 Trzebnica
9. Ćwikła Amelia SP.2 Trzebnica
10. Górecka Monika SP.3 Oborniki Śląskie
11. Wójcik Anna Sp.3 Trzebnica
12. Hys Hanna Sp.3 Trzebnica
13. Wojtkowiak Magda Sp.3 Trzebnica
14. Sagan Zuzia SP.2 Trzebnica
15. Jaworowska Nikola Sp.3 Trzebnica
16. Nowak Kaja Sp.3 Trzebnica
17. Krawczyk Ula SP.2 Trzebnica
18. Szatanik Wiktoria SP 2 Trzebnica
19. Olejniczak Katarzyna Sp.3 Oborniki Slskie
20. Wojda Victoria SP 2 Trzebnica
21. Mądry Patrycja SP 2 Trzebnica
22. Komarnicka Zuzia SP 2 Trzebnica
23. Maczuga Kamila Sp 3 Trzebnica
24. Umańska Kinga Sp. Masłów
25. Piasecka Ola Sp.3 Trzebnica
26. Gurboda Patrycja Sp.3 Trzebnica
27. Szklarz Kornelia SP.2 Trzebnica
28. Podyma Hanna SP 2 Trzebnica
29. Śródka Weronika Sp.3 Trzebnica
30. Kochmańska Natalia Sp. Masłów
31. Bouwman Eva Sp 3 Trzebnica
32. Soto Julia SP 2 Trzebnica
33. Mazurkiewicz Grażyna Sp. 2 Trzebnica
34. Obroca Julia Sp 3 Trzebnica
35. Kaniewska Hanna Sp.3 Trzebnica
36. Dalach Nikola SP 2 Trzebnica
37. Papst Maja SP 2 Trzebnica
38. Jaszczyk Jagoda SP 2 Trzebnica
39. Trelińska Magdalena SP 3 Trzebnica
40. Wiatr Alicja Sp 3 Trzebnica
41. Ostasz Daria Sp.3 Trzebnica
42. Machiewicz Oriana SP 2 Trzebnica
  Chłopcy rocznik 2005  
1. Domaradzki Daniel Sp 3 Oborniki Śląskie
2. Krawiec Łukasz Sp.3 Trzebnica
3. Bernacki Jakub SP Kuźniczysko
4. Błaszczyk Damian SP 2 Trzebnica
5. Koła Piotr Sp Masłów
6. Hajduk Kuba SP 3 Trzebnica
7. Szymański Michał Sp Masłów
8. Trocki Jakub SP 3 Obornki ŚL.
9. Michalak Kuba Sp.3 Trzebnica
10. Gołecki Piotr SP 3 Oborniki Sląskie
11. Luty Michał SP 3 Oborniki Sląskie
12. Wolar Filip SP 2 Trzebnica
13. Nowakowski Alan SP 3 Trzebnica
14. Śliwka Filip Sp Masłów
15. Jasiński Mateusz Sp. Masłów
16. Jaworski Kacper SP 2 Trzebnica
17. Raczyński Piotr SP 3 Trzebnica
18. Bakalarczyk Leon SP 2 Trzebnica
19. Michalczewski Damian SP 3 Trzebnica
20. Tomala Mateusz SP 3 Trzebnica
21. Kułaga Kamil SP Czeszów
22. Nartowski Miłosz SP 3 Trzebnica
23. Okoński Seweryn Sp Masłów
24. Czarnik Nikodem SP.2 Trzebnica
25. Lemiesz Krzysztof SP 2 Trzebnica
26. Kurnicki Jan SP 3 Oborniki Sląskie
27. Lorenc Andrzej SP 2 Trzebnica
28. Dumas Kacper SP 3 Oborniki Sląskie
29. Czarni Kosma SP 2 Trzebnica
30. Śliwińki Artur SP 3 Trzebnica
31. Przysiężny Aleksander SP 2 Trzebnica
32. Pałys Dawid SP 2 Trzebnica
33. Michalski Brajan SP 2 Trzebnica
34. Cieluch Michał SP 3 Trzebnica
35. Poprawa Marek SP 3 Trzebnica
36. Spexard Adam SP 3 Oborniki Sląskie
37. Gracz Michał SP 3 Trzebnica
38. Misterka Franciszek Sp Masłów
39. Witas Oskar SP 2 Trzebnica
40. Szreider Michał SP Czeszów
41. Dusza Cezary SP 2 Trzebnica
42. Bisikiewicz Kacper SP 2 Trzebnica
43. Jędrzejewski Łukasz SP 3 Trzebnica
44. Smulik Kacper SP 2 Trzebnica
45. Zabiegło Dominik SP 3 Trzebnica
46. Zając Wojtek SP 3 Trzebnica
47. Bliźniak Karol SP 3 Trzebnica
48. Prędkiewicz Adrian SP 3 Trzebnica
49. Sopel Szymon SP 2 Trzebnica
  Dziewczęta rocznik 2004  
1. Lenart Gosia SP 3 Trzebnica
2. Frankiewicz Hanna SP 3 Trzebnica
3. Dotkuś Maja SP 3 Oborniki Sląskie
4. Nietreba Kinga SP 2 Trzebnica
5. Nahatko Emilia SP 3 Oborniki Sląskie
6. Forysiak Aleksandra SP 3 Oborniki Sląskie
7. Nowowiejska Julia SP 3 Oborniki Sląskie
8. Kotlarz Oliwia SP 2 Trzebnica
9. Kwietniewska Kamila SP 3 Oborniki Sląskie
10. Chwasta Julia SP 2 Trzebnica
11. Bliźniak Anna SP 3 Trzebnica
12. Błaszczyk Kinga SP 2 Trzebnica
13. Wojciechowska Katarzyna SP 3 Trzebnica
14. Kowalska Katarzyna SP 2 Trzebnica
15. Marcioniak Nikola SP 3 Trzebnica
16. Kumor Martyna SP 3 Trzebnica
17. Bosak Weronika SP 3 Trzebnica
18. Kowalczyk Oliwia SP 3 Trzebnica
19. Kołodyjska Katarzyna SP 3 Trzebnica
20. Borowiak Dominika SP 2 Trzebnica
21. Paszkiewicz Oliwia SP Kuźniczysko
22. Minkowska Julia SP 3 Trzebnica
23. Motta Vincenza SP 3 Trzebnica
24. Nasiłowska Jagoda SP 3 Trzebnica
25. Żelzik Oliwia SP 2 Trzebnica
26. Paterek Maja SP 3 Trzebnica
27. Nędza Paulina Sp 5
28. Gajewska Monika SP 2 Trzebnica
29. EL-Mahdy Maja SP 3 Trzebnica
30. Tarnowska Julia SP 2 Trzebnica
31. Gańko Aleksandra SP 2 Trzebnica
  Chłopcy rocznik 2004  
1. Krzak Antoni SP 3 Trzebnica
2. Kasperkiewicz Szymon SP 3 Oborniki Sląskie
3. Wacławik Mateusz SP 3 Oborniki Sląskie
4. Dufrat Gracjan Sp 5
5. Baranowski Jakub SP 2 Trzebnica
6. Sztur Jakub SP 3 Trzebnica
7. Prażuch Kacper Sp Masłów
8. Hermanowicz Mateusz SP 2 Trzebnica
9. Kapinos Filip SP 2 Trzebnica
10. Gondek Arkadiusz SP 3 Trzebnica
11. Bryl Kacper SP 3 Oborniki Sląskie
12. Turkiewicz Marcel SP 2 Trzebnica
13. Krzyszkiewicz Maciej SP 3 Trzebnica
14. Wyszyński Marcin SP 3 Trzebnica
15. Putko Jakub Sp Masłów
16. Węgrzynowicz Grzegorz SP 3 Oborniki Sląskie
17. Walczyński Wiktor SP 2 Trzebnica
18. Kalisz Zbigniew Sp 3 Trzebnica
19. Murmyło Seweryn SP Kuźniczysko
20. Kalinowski Mateusz SP 2 Trzebnica
21. Zawadzki Kamil SP 2 Trzebnica
22. Czech Szymon SP 3 Oborniki Sląskie
23. Stachowski Mateusz SP Kuźniczysko
24. Gediga Wojciech SP 2 Trzebnica
25. Jaros Aleksander SP 2 Trzebnica
26. Mitręga Kacper SP 2 Trzebnica
27. Kasperek Mateusz Sp 3 Trzebnica
28. Pmuła Maciej SP 3 Trzebnica
29. Lichota Patryk SP 2 Trzebnica
30. Lewandowski Kacper SP 2 Trzebnica
31. Świderski Kamil SP 3 Oborniki Sląskie
32. Idzik Remigiusz SP 2 Trzebnica
33. Adach Adam SP 3 Trzebnica
34. Grzeliński Szymon SP 2 Trzebnica
35. Uramowski Grzegorz SP 3 Trzebnica
36. Balczun Bartosz SP 3 Trzebnica
  Dziewczęta rocznik 2003  
1. Sadło Ola SP 3 Trzebnica
2. Ziomek Kasia SP 3 Trzebnica
3. Wilgosz Maria SP 3 Trzebnica
4. Markiewka Karolina SP 3 Trzebnica
5. Bartosik Estera SP 3 Oborniki Sląskie
6. Agaciak Maja SP 3 Oborniki Sląskie
7. Błaszczy Milena SP 3 Oborniki Sląskie
8. Nawrot Ola SP 3 Trzebnica
9. Dumka Wiktoria SP 2 Trzebnica
10. Nowak Daria SP 3 Trzebnica
11. Nowak Anastazja SP 2 Trzebnica
12. Knyrek Martyna SP Kuźniczysko
13. Czajkowska Alicja SP 3 Oborniki Sląskie
14. Wysota Justyna SP 3 Trzebnica
15. Maj Zuzanna SP Czeszów
16. Dyrkacz Martyna SP 3 Oborniki Sląskie
17. Derkaczewska Oliwia SP 3 Oborniki Sląskie
18. Sornat Natalia SP Kuźniczysko
19. Jaskóła Natalia SP 3 Trzebnica
20. Kościukiewicz Wiktoria Sp 5
21. Idzik Zofia SP 2 Trzebnica
22. Śliwka Wiktoria SP 3 Trzebnica
23. Waruszyńska Patrycja SP 3 Trzebnica
24. Zalewska Ola SP 2 Trzebnica
25. Koryciak Patrycja SP 2 Trzebnica
26. Grabia Nikola SP 3 Trzebnica
27. Rau Natalia SP 2 Trzebnica
28. Szklarz Weronika SP 2 Trzebnica
29. Radek Magdalena SP Czeszów
30. Klimuk Konstancja SP 3 Trzebnica
31. Zjawin Kasia SP 3 Trzebnica
  Chłopcy rocznik 2003  
1. Gadaszewski Kuba SP 3 Trzebnica
2. Kuczek Dminik SP 3 Trzebnica
3. Szklarz Oliwer SP 2 Trzebnica
4. Rudnicki Maksymilian LO Trzebnica
5. Domagalski Szymon SP 3 Trzebnica
6. Czułek Kay SP 2 Trzebnica
7. Uchroński Adam SP 3 Trzebnica
8. Woźniak Wijtek SP 3 Trzebnica
9. Pancerz Jakub SP 3 Trzebnica
10. Widla Marek SP 3 Oborniki Sląskie
11. Szwarc Dwid SP 3 Trzebnica
12. Grzybowski Sebastian SP 3 Trzebnica
13. Marcjoniak Jakub SP 2 Trzebnica
14. Drozdowski Michał SP 3 Trzebnica
15. Dabrowski Damian SP 2 Trzebnica
16. Kuśmiński Mateusz SP 3 Trzebnica
17. Śmichowicz Maciej SP 2 Trzebnica
18. Wojtkowiak Mateusz SP 3 Trzebnica
19. Bouwman Gerti SP 3 Trzebnica
20. Sławny Kcper SP 3 Oborniki Sląskie
21. Treliński Krystian Sp Masłów
22. Wróblewski Michał SP 2 Trzebnica
23. Skierski Gabriel SP 3 Oborniki Sląskie
24. Okoński Artur Sp Masłów
25. Piasecki Igor SP 3 Trzebnica
26. Łakomiec Igor SP 3 Trzebnica
27. Buczak Kuba SP 3 Trzebnica
28. Curyło Maciej SP 3 Trzebnica
29. Szyjka Jakub SP 3 Trzebnica
30. Wroński Miłosz SP 3 Trzebnica
31. Kuśmiński Adam SP 3 Trzebnica
32. Palentka Wojciech SP 3 Trzebnica
33. Czapor Adrian SP 3 Trzebnica
34. Nasiłowski Maciej SP 3 Trzebnica
  Dziewczęta rocznik 2002  
1. Bielak Weronika ZSD Żmigród
2. Padlewska Agata ZSD Żmigród
3. Nalota Anna ZSD Żmigród
4. Gruszecka Sylwia ZSD Żmigród
5. Szpil Zosia GIMN 1 Trzebnica
6. Olejniczak Oliwia ZSD Żmigród
7. Oles Magda ZSD Żmigród
8. Adamiszyn Patrycja ZSD Żmigród
9. Bierut Julia ZSD Żmigród
10. Bartosik Klaudia GIMN 1 Trzebnica
11. Dudzińska Gariela GIMN 1 Trzebnica
12. Rozmarynowska Amelia ZSD Żmigród
13. Kościukowicz Klaudia Sp nr 5
  Chłopcy rocznik 2002  
1. Leonowicz Jakub ZSD Żmigród
2. Brodak Szymon ZSD Żmigród
3. Krawczyk Miłosz ZSd Żmigród
4. Cisek Łukasz ZSD Żmigród
5. Puszko Łukasz ZSD Żmigród
6. Kamiński Jakub ZSD Żmigród
7. Kmieć Dominik ZSD Żmigród
8. Pawlak Olaf ZSD Żmigród
9. Nowacki Wiktor GM Czeszów
10. Brączek Wiktor ZSD Żmigród
11. Wawrzyniak Wiktor GM Czeszów
12. Panas Kamil ZSD Żmigród
13. Jański Damian GiM 1 Trzebnica
14. Świdziński Dominik GiM 1 Trzebnica
15. Kramosielski Maciej GiM 1 Trzebnica
16. Sip Miłosz GiM 1 Trzebnica
17. Dudziak Adrian GiM 1 Trzebnica
18. Stec karol GiM 1 Trzebnica
19. Korzyka Kuba GiM 1 Trzebnica
20. Bosiak Błażej GiM 1 Trzebnica
21. Wierzchoń Wiktor GiM 1 Trzebnica
22. Adamiec Filip GiM 1 Trzebnica
  Dziewczęta rocznik 2001  
1. Małys Paulina ZSD Żmigród
2. Gierakowska Karolina ZSD Żmigród
3. Gniado Emilia GiM 1 Trzebnica
4. Skczyło Natalia ZSD Żmigród
5. Gereło Martyna SP 3 Trzebnica
6. Lach Julia ZSD Żmigród
7. Stępień Aleksandra ZSD Żmigród
8. Michnicka Monika GiM 1 Trzebnica
9. Sikora Anna GiM 1 Trzebnica
10. Najman Angelika ZSd Żmigród
11. Kupiec Zuzia GIM 1 Trzebnic
12. Kimstacz Natlia GiM 1 Trzebnica
13. Pulut Weronika ZSd Żmigród
14. Janusiewicz Karolina GiM 1 Trzebnica
  Chłopcy rocznik 2001  
1. Urbaniak Patryk GiM Rataja Zmigród
2. Baura Marcel GIM 1 Trzebnic
3. Moskal Jakub ZSD Żmigród
4. Pietrzak Wiktor GiM 1 Trzebnica
5. Bartela Hubert GIM 1 Trzebnic
6. Klimczak Miłosz ZSD Żmigród
7. Kubis Patryk ZSD Żmigród
8. Śliwiński Bartosz GiM 1 Trzebnica
9. Żelichowski Bartosz GiM 1 Trzebnica
10. Pęcherski Wiktor ZSD Żmigród
11. Kowalczyk Mrcel GiM 1 Trzebnica
12. Urban Patryk GiM 1 Trzebnica
13. Czerniak Michał GIM 1 Trzebnic
14. Nogalski Kacper ZSD Żmigród
15. Koncewicz Konrad ZSD Żmigród
16. Grabia Przemysław GIM 1 Trzebnic
17. Frankowski Rafał Sp 5
18. Oleniarz Kacper GIM 1 Trzebnic
19. Chmielewski Michał ZSD Żmigród
20. Pastuszka Jakub GIM 1 Trzebnic
21. Pietralik Konrad ZSd Żmigród
22. Ciachorowski Błażej GIM 1 Trzebnic
23. Ciachorowski Michał SP 5
  Dziewczęta rocznik 2000  
1. Terpic Angelika ZSD Żmigród
2. Rybska Klaudia GIM 2 Trzebnica
3. Płoskonka Kludia ZSD Żmigród
4. Zaraza Patrycja GiM 1 Trzebnica
5. Radota Anastzja Gim.1 Trzebnica
6. Nogacka Karolina GiM 1 Trzebnica
7. Sulikowska Natalia GiM 1 Trzebnica
8. Kowalska Klaudia GIM 2 Trzebnica
9. Śliwińska Agata GiM 1 Trzebnica
10. Sokołowska Kinga GiM 1 Trzebnica
11. Bielicka Daria GiM 1 Trzebnica
12. Cichocka Patrycja ZSD Żmigród
13. Bielak Paulina GiM 1 Trzebnica
14. Lesiak Karolina GiM 1 Trzebnica
15. Umańska Angelika GiM 1 Trzebnica
  Chłopcy rocznik 2000  
1. Jędra Bartłomiej ZSD Żmigród
2. Kwiecień Adrian ZSD Żmigród
3. Uchroński Mateusz Gim.1 Trzebnica
4. Stchowicz Błażej GiM 1 Trzebnica
5. Świdziński Patryk GiM 1 Trzebnica
6. Zuch Kamil GiM 1 Trzebnica
7. Mielnik Piotr Gim.Sportwo Językowe T-ca
8. Budziak Patryk GiM 1 Trzebnica
9. Śniegula Patryk GiM 1 Trzebnica
10. Janeczko Dominik GiM 1 Trzebnica
11. Hajduk Dominik GiM 1 Trzebnica
12. Kulig Hubert ZSD Żmigród
13. Marcinkowski Cezary GiM 1 Trzebnica
14. Hechman Rafał GiM 1 Trzebnica
15. Pastuszka Filip GiM 1 Trzebnica
16. Trybek Przemek GiM 1 Trzebnica
17. Kryczka Adrian GiM 1 Trzebnica
  Dziewczęta 1999/98  
1. Bober Aleksandra ZSD Żmigród
  Chłopcy rocznik 1996  
1. Taźbirek Tomasz GiM 1 Trzebnica
  Dziewczęta 1997  
1. Wojciechowska Katarzyna ZSD Żmigród
2. Dragon Ewelina ZSD Żmigród
  Chłopcy 1997/96  
1. Mikłaszewski Łukasz ZSZ Żmigród
2. Dufrat Mateusz ZSZ Żmigród
3. Ligas Patryk ZSZ Żmigród
  KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA SZKÓŁ:  
  SZKOŁY PODSTAWOWE  
1. Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica 792 pkt.
2. Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica 517 pkt.
3. Szkoła Podstawowa w Czeszowie 42 pkt
4. Szkoła Podstawowa Oborniki Śląskie 542 pkt.
5. Szkoła Podstawowa Kuźniczysko 88 pkt.
6. Szkoła Podstawowa Masłów 99 pkt.
7 Szkoła Podstawowa nr 5 Trzebnica 30 pkt
  GIMNAZJA  
1. ZSD Rataja Żmigród 876 pkt.
2. Gimnazjum NR 1 Trzebnica 834 pkt.
3. SP nr 5 Trzebnica 28 pkt.
4. Gimnazjum Czeszów 34 pkt.
5. Gimnazjum NR 2 Trzebnica 44 pkt.
  SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE  
1. ZSZ NR 2 Trzebnica 128 pkt.
2. ZS dwujęzyczna Żmigród 27 pkt.