Gminne Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy
gckis.trzebnica.pl
Dziś jest poniedziałek 23 października
Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna
PRZEJDŹ DO DZIAŁU
KULTURA

Turnieje Orlika o Puchar Premiera RP podsumowanie

Kategoria 12-13 lat dziewczęta
Szkola Podstawowa nr.3 / Trzebnica 4:0    Szkola Podstawowa nr.2 II drużyna
Szkola Podstawowa nr.2 l drużyna 0:6 Gimnazjum nr. 1 Trzebnica
Szkola Podstawowa nr.2 II drużyna 0:6 Gimnazjum nr. 1 Trzebnica
Szkola Podstawowa nr.2 II drużyna 2:1 Szkola Podstawowa nr.2 l drużyna
Szkola Podstawowa nr.3 / Trzebnica 3:0 Szkola Podstawowa nr.2 l drużyna
Szkola Podstawowa nr.3 / Trzebnica 3:0 Gimnajum nr. 1 Trzebnica
Kategoria 12-13 lat chłopcy
Szkola Podstawowa nr.3 l drużyna 6:0 Szkola Podstawowa w Boleścinie
Szkola Podstawowa w Boleścinie    0:3 Gimnazjum nr. 1 Trzebnica II druzyna
Szkola Podstawowa nr.3 l drużyna 6:0 Gimnazjum nr. 1 Trzebnica II druzyna
Szkola Podstawowa nr.3 ll drużyna 1:1 Szkola Podstawowa nr.2
Szkola Podstawowa nr.2 1:4 Gimnazjum nr. 1 Trzebnica I druzyna
Gimnazjum nr. 1 Trzebnica I druzyna 5:0    Szkola Podstawowa nr.3 ll drużyna
Szkola Podstawowa w Boleścinie    3:1 Szkola Podstawowa nr.3 ll drużyna
Szkola Podstawowa nr.2    2:1 Gimnazjum nr. 1 Trzebnica II druzyna
Szkola Podstawowa nr.3 l drużyna 2:1 Gimnazjum nr. 1 Trzebnica I druzyna
Kategoria 10-11 lat dziewczęta
Szkola Podstawowa nr.3 / Trzebnica 11:0 Szkola Podstawowa Zawonia / II drużyna
Szkola Podstawowa Zawonia / I drużyna     2:0 Szkola Podstawowa Zawonia / II drużyna
Szkola Podstawowa nr.3 / Trzebnica 9:0    Szkola Podstawowa Zawonia / I drużyna
Kategoria 10-11 lat chłopcy
Szkola Podstawowa nr.2    6:2 Szkola Podstawowa nr.3 ll drużyna
Szkola Podstawowa nr.3 l drużyna 9:3 Szkola Podstawowa nr.3 ll drużyna
Szkola Podstawowa nr.3 l drużyna 5:4 Szkola Podstawowa nr.2
Wygrane drużyny

Kategoria 12-13 lat dziewczęta

Drużyna: Szkola Podstawowa nr.3 / Trzebnica

Opiekun: Wojciech Kabat

Kategoria 12-13 lat chłopcy

Drużyna: Szkola Podstawowa nr.3 l drużyna

Opiekun: Paweł Wolski

Kategoria 10-11 lat dziewczęta

Drużyna: Szkola Podstawowa nr.3 / Trzebnica

Opiekun: Andrzej Durbajło

Kategoria 10-11 lat chłopcy

Drużyna: Szkola Podstawowa nr.3 l drużyna

Opiekun: Wojciech Kabat