Gminne Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy
ul. Prusicka 12, 55-100 Trzebnica
Dziś jest poniedziałek 19 sierpnia
Imieniny: Emilii, Julinana, Konstancji
PRZEJDŹ DO DZIAŁU
SPORT
KULTURA
Zapisz się do newslettera!

Konferencje

III Konferencja

31.10.2011r. za pośrednictwem komunikatora internetowego, odbyła się konferencja Biblioteki Wiodącej z Bibliotekami Partnerskimi.
Omawiane były następujące zagadnienia: Biblioteka w przestrzeni edukacji- funkcje i wyzwania w XXI wieku. Praktyczne umiejętności w posługiwaniu się nowoczesnymi technologiami komunikacyjnymi. Umiejętność w poruszaniu się w świeci wirtualnym.

II Konferencja w Gromadce

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Gromadce dnia 31.08.2011r. odbyło się drugie spotkanie Biblioteki Wiodącej z Bibliotekami Partnerskimi. Temat spotkania to: Biblioteka dla przyszłości. Marketing w bibliotece, kształtowanie wizerunku biblioteki i bibliotekarza, promocja usług bibliotecznych, wolontariat stażyści.

 I Konferencja w Gromadce

IMG_0244[1].jpeg

   W Gminnej Bibliotece Publicznej w Gromadce dnia 08.06.2011r. odbyło się pierwsze spotkanie Biblioteki Wiodącej z Bibliotekami Partnerskimi. Spotkanie to odbyło się w ramach mikrograntu "Podaj dalej". Spotkaniu towarzyszyło hasło "Poznajmy się", na którym uczestniczki spotkania zaprezentowały specyfikę pracy poszczególnych bibliotek. Spotkanie prowadziła dyrektor Biblioteki Wiodącej pani Janina Rojek. Zdobytą wiedzą na szkoleniach dla bibliotekarzy w ramach Programu Rozwoju Bibliotek podzieliła się z uczestniczkami spotkania. Przedstawiła  zebranym  specyfikę pracy w swojej bibliotece, zwracając szczególna uwagę na fakt wielokulturowości środowiska lokalnego.