Gminne Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy
ul. Prusicka 12, 55-100 Trzebnica
Dziś jest czwartek 20 lutego
Imieniny: Anety, Lecha, Leona
PRZEJDŹ DO DZIAŁU
SPORT
KULTURA
Zapisz się do newslettera!

Wakacyjny fitness

Gminna akcja FITNESSOWE PIĄTKI wystartowała. W piątek 17 lipca na Stawach Trzebnickich spotkały się wielbicielki zdrowego ruchu na świeżym powietrzu. Zarówno pogoda jak i frekwencja wspaniale dopisały, 57 pań intensywnie rzeźbiło swoje ciało pod kierunkiem fachowej instruktorki Pani Klaudii Pilarczyk z firmy ProAktiv, która jest partnerem gminnego przedsięwzięcia. Piękny plener, dobra zabawa i integracja ( ćwiczenia w parach), przekładała się na świetny humor wszystkich uczestniczek. Jak się okazało wspólny trening, to niezła mobilizacja i wiele satysfakcji.

Panie otrzymały karnety uczestnictwa. Dla osób, które uzbierają pieczątki ze wszystkich 5 fitnesowych spotkań mamy miłe niespodzianki. Sponsorami wspierającymi wakacyjne zajęcia są firmy: Cukiernia i Piekarnia Markiza, Sady Celmerów, GJ Gacjana oraz Centrum Zdrowia Emvit, które zasponsorowało 3 wizyty dietetyczne (zostaną wylosowane wśród uczestniczek).

Serdecznie zapraszamy na kolejne zajęcia już w najbliższy piątek 24 lipca o godz.18:30. Tym razem spotkamy się w Parku Solidarności. Przyjdźcie, naprawdę warto…